6 dní opožděná menstruace

brynkley1
26. srp 2018

Ahoj holky mám 6dní zpožděnou menstruaci. Bolí mě už dva dny strašně hlava a celé břicho. Včera jsem si dělala test a nic a dnes už po dvou minutách se ukázal slabý duch. Včera mi bylo špatně jen jsem celý den polehávala a chtělo se mi zvracet.

eliska2871992
26. srp 2018

@brynkley1 těhotná být můžeš ale když sem si dělala test po 6ti dnech já tak už jsem tam měla dálnice jako blázen. Ale každá jsme jiná takže nějaká naděje tam určitě ještě je. Zkus si udělat test znovu za dva dny 🙂

balogis
27. srp 2018

Můj test vypadal asi tři dni před vynechanim takto,zkuste ještě jiný test třeba zítra rano,ale dle me uz by byl jasně pozitivní teď,ten na fotce kterou jste vložila je negativni.držím palce

bejbinecko
30. srp 2018

@brynkley1 kludne mozes mat len takych duchov mozno ovu bola neskor...napr tento cyklus som podla vsetkeho otehonela az 40 DC....a to som si myslela ze.mi.vyse.dvoch tyzdnov meska a robila som si test dnes a bol tam duch....inak vobc nemam prehlad kedy k nej doslo s manzelom som bola len vtedy lebo bol na sluzobke..a dnes.mi to nedalo.a.je tam.duch ruzovy ktory vyzera tak na max. 9 dpo vem to podla testov z prechadzajucich tehu takze.mozne je vsetko inak dnes som uz 50 den cyklu........inak mavam 36 dnove cykly takze ked.som bola s muzom som si prave myslela ze.ms zachvilu dorazi..a vidis pocala som teda okolo 40 dc a to som si myslela ze mi 4 dni meska

brynkley1
autor
31. srp 2018

@bejbinecko Ahoj uz jsem byla ve středu i na krev a mám 48 hcg v krvi v pondělí jdu znovu krev i ultrazvuk. Ale je mi fakt divně točí se mi hlava, včera jsem měla migrénu a bolí mě strašně prsa a jsem strašně unavená, tak uvidime jestli hcg poroste. Paní primářka říkala ze se mi opravdu mohla opozdit ovulace a samozřejmě menstruace ještě nedorazila.

brynkley1
autor
31. srp 2018

@balogis podobně vypadal test ve středu ráno odpoledne jsem byla na krev a hladina hcg v krvi 48 v pondělí jdu znovu a menstruace stále nedorazila

bejbinecko
31. srp 2018

@brynkley1 tak vidis a zahada je vyriesena presne ako u mna 😉

brynkley1
autor
4. zář 2018

@bejbinecko Ahojky bejbinecko tak jsem byla na kontrole a HCG kleslo na 11,5 a dnes ta mrcha dorazila😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru