7. den zpožděná MS, test negativní

kristynadaniella
26. kvě 2018

Vím, že každá jsme jiná, ale chci jen poradit.
Dnes 7 den zpoždění ms.
4 den test negativní.
Ale už 3 dny špínim slabě spíše ráno.
Žádné před ms příznaky nemám.
Měla to některá z vás, moc děkuji za reakce.

terka2018
26. kvě 2018

Zpozdeni jsem.take mela, spinila jsem. Delala jsem si dva testy - negativni a ejhle, jedu k doktorovi, ze mam asi prasklou cystu (silne bolesti v podbrisku po sexu) a byla jsem v 7tt 🙂. Priznaky jsem mela jako zacinajici chripka - unava, nevolnost, dale citlivost na vune apod. ale kazdy ma ty priznaky jinak a ted mam doma skoro 2mesiciniho chlapecka 🙂

snahnah
26. kvě 2018

@kristynadaniella Až na to špinění jsem to taky tak měla a bylo to biochemické těhu, hcg v krvi jen 25. Za 2 dny přišla silnější ms. Takže lepší zajít k Dr., na krev, může být více příčin.

lachtanice86
26. kvě 2018

@kristynadaniella zajdi k dr nebo na krev jako samoplatce. Co jiného poradit

bacika
26. kvě 2018

@kristynadaniella Může to být těhotenství nebo taky cysta, zajdi si k lékaři a nech si udělat test z krve a uvidíš.

ruzicka06
26. kvě 2018

@kristynadaniella Ahoj. Měla jsem to samé. Týden zpoždění, přes 4 dny špinění, testy (testovala jsem obden) byly negativní. Příznaky před ms jsem také neměla (a to mě vždy začne pobolívat břicho). Tak jsem doufala, že už se konečně třeba povedlo mimi. No bohužel nakonec ms dorazila. Jestli jsi nejsi jistá, zajdi si k dr. Jestli si přeješ mimi, tak ať se to povede!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru