8 dní zpožděná MS, na testech duch nebo nic

klaraslavickova
13. říj 2015

ahoj holky asi budu za hlupáka ale ráda bych více názorů..
dnes mam 8 dní opožděnou MS udělala sem už poměrně dost testů před 5 dny vyšel na jedom duch a potom na dvou nic včera vyšly dva s duchem a tak my to nedalo a udělala sem ten drahý jak má ukázat i tt ale ten ukazal že těhotná nejsem nedalo mi to a dnes udělala ješte jeden obyčejný a je tam zase duch silnější než byly ty včera ale ja už upřímně nevím co si myslet.. krom toho opoždění mě pobolívají i prsa a pálí mě žáha chvilkama je mi i zle takže vážně nevím co si o tom celem myslet..

klaraslavickova
autor
16. říj 2015

@daisyjane ano mala je skvělá uplně užasná máme obří štěstí ale sourzence ji chceme moc dát a ja prostě se citim jako že selhávám ale ano snad to brzo přijde dnes bude težké až přijedou a zítra rodina oslava kdy ji každy bude klepat na ramínko ale přeji jí to to ano ji dnes obejmu se nakazim :D

andywolf1
16. říj 2015

Co myslíte? nemuže to být falešné? už 2 krát mi to tak vyšlo 🙂 tento jsem si dělala dnes kolem 3 hodiny odpoledne

lajla
16. říj 2015

@andywolf1 určité ne...gratuluju🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru