9 dní zpoždění MS, pozitivní test a špinění. Můžu si sama nasadit ascorutin?

monikavitezslav
8. říj 2019

Ahoj všem mám zas nerviky. Jsem 9dni po vynechání ms včera jsem byla u doktora říkal že vše v pořádku prý odpovídám 4+5 a dnes sem začala spinit růžovou až červenou krvi jen na utreni bez bolesti, bez kusů. Muži sama nasadit ascorutin?

astyna88
8. říj 2019

Sama muzes,ale pokud se embryo neudrzi,ta bych to nelamala a nechala to odejit. Muze to byt i vule prirody a embryo neni v poradku.

monikavitezslav
autor
8. říj 2019

@astyna88 já to určitě lámat přes koleno nechci říká se, že co se má stát se stane tak uvidíme. Počkám do ctvrtka a pak kdyžtak půjdu k MUDr.

monikavitezslav
autor
8. říj 2019

Teď po utreni zase nic takže vůbec už svy tělo nechápu počkám do ctvrtka snad to bude dobrý

barcachejn
8. říj 2019

Ahojky myslim si ze na zacatku je spineni a lehke krvaceni normalni aspon muj dr mi to vysvetloval. Zatim bych to nelamala pres koleno 🙂 uvidis dal

inessa26
8. říj 2019

@monikavitezslav Doktor mi na to říkal, že je to takhle na začátku 50:50 a že já sama pro to nemohu nic udělat, že příroda to zařídí.
A taky to tak bylo. V prvním těhotenství mírné špinění a zamlklé těhotenství v 6tt, teď druhé těhotenství s ještě horším častým špiněním a jsem ve 13tt a zatím dobrý.
Věř, že to dobře dopadne, vitamin C si dávej, ať si pak nevyčítáš, že jsi nic neudělala, a prostě uvidíš.

monikavitezslav
autor
8. říj 2019

Holky děkuji moc, usnula sem, vzbudila se a vůbec nic takže budu doufat.

mmichaella
9. říj 2019

@monikavitezslav at to dobre dopadne ❤

monikavitezslav
autor
9. říj 2019

@mmichaella děkuji ale od včerejška od těch 15hod už vůbec nic ani po utreni takže snad je vše v pořádku

astyna88
11. říj 2019

@inessa26

Me rikal gyndar do 12tt je to 1:4, do 20tt 1:10. On je to takovej spis negativista 😀

inessa26
11. říj 2019

@astyna88 No mně se těch 5% zase zdálo až moc optimistických 😁 Tak řekneme, že to bude něco mezi, to je docela v pohodě pravděpodobnost úspěchu 😉

inessa26
11. říj 2019

@astyna88 Jaj, teď se dívám, že jsem psala nahoře jen 50:50. Ale pak mi říkal, že od 10tt už je jen 5% šance, že potratím 😁😁 Ať víš, o čem mluvím, mně už taky hrabe a zmatkuju, sorry.

monikavitezslav
autor
12. říj 2019

Tak já jsem potratila teď jen aby hcg vymizelo úplně 😐

inessa26
12. říj 2019

@monikavitezslav To mě moc mrzí 😢 Tak to nakonec příroda rozhodla takhle.... Přeju hodně síly, aby ses z toho oklepala co nejdříve, zdravotně bylo vše v pořádku a po čase se mohla znovu těšit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru