Amenorhea a těhotenství. Je možné, že jsem těhotná?

mar91
1. kvě 2021

Ahoj je mi 28 a mám nepravidelnou MS, asi 7 let jsem ji neměla vubec ted se vrací už celkem pravidelne +-28 dnů. V lednu mi odstranovali cystu na vaječníku PCOS a potom jsem to nedostala asi 40 dnu, další přisla po 17 dnech ted už mám cyklus 36 dnu - poslední 4 dny mě hooodně bolí prsa - dneska už nemužu ležet ani na břiše (většinou to mám v pulce cyklu nebo před MS, ale od té doby co se mi vrátila na prsa trpím). 15.4 jsem měla sex je možný že jsem těhotná? Uplně to není něco co bych si ted přála tak se bojím test udělat... :(((

slunickonanebi
1. kvě 2021

@mar91 Amorea? Možná amenorea... Pokud byl sex nechráněný a cyklus nepravidelný, můžeš být těhotná, ale to ti tady nikdo s určitostí neřekne. Takže test.

mar91
autor
1. kvě 2021

@slunickonanebi byl chráněný! Naštěstí ale i tak...

slunickonanebi
1. kvě 2021

@mar91 tak jestli byl chráněný, tak snad nemusíš mít strach jít si koupit test a udělat si ho a máš klid.

palja
1. kvě 2021

@mar91 proč už nemáš profil?

berenika39
1. kvě 2021

@palja ptáš se jí, když už profil nemá? Jakpak by odpověděla....možná dostala odpovědi na své otázky....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru