Bazální teplota 37°C - můžu být těhotná?

helmon
10. lis 2014

Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat, zda můžu být těhotná, když jsem si dneska ráno měřila BT 37°C? Menstruaci bych měla dostat za čtyři dny, předchozí dva dny jsem měla BT 36,7°C. Máte s tím nějaká zkušenost? Myslela jsem, že BT má klesat čím blíž jsem k očekávané menstruaci. Proto mě dneska ty to hodnoty překvapily. Malé si moc přejeme, o jedno jsem v létě přišla, tak se nechci předčasně radovat..děkuji moc za jakoukoliv odpověď-

katyxq
10. lis 2014

@helmon celkem normální hodnoty, před termínem MS se nedá z BT odhadnout jestli jsi nebo nejsi těhotná, to až po termínu očekávané MS. BT klesá až těsně před nebo během MS. Každopádně držím palce, ať je to to, co si přeješ 🙂.

helmon
autor
10. lis 2014

Aha,děkuju moc za odpověď. Musím asi počkat na termín MS. předpokládám, že píchání na levé straně podbřišku, které trvá cca týden je asi normální. Nejpsíš to bude asi ta červená mrcha 😢

ni_ki
12. lis 2014

Těhotenství se dle BT prokáže tak, že je teplota stále vysoká a už neklesne jako před ms. Teplota 37C je normální, já měla i 37,1C a pak nastal pokles na 36.4C a přišla ms.