Těhotenský test - duch. Jsem těhotná?

dani307
1. čer 2023

Dobrý den,

prosím o radu! Mám 4 dny zpožděnou menstruaci. Včera jsem udělala test a vyšel mi tam duch, dneska ráno jsem opakovala a totéž. Myslite si, ze jsem těhotná? Nechci se radovat předčasně.

Dekuji za odpověď!

lencaa11
1. čer 2023

@dani307 vypadá to že jo testovat dál co z toho bude ☘️☘️

misha31
1. čer 2023

4.den zpozdeni jsem uz mela carku silnejsi nez kontrolni. Leda by byla dele ovulace, sledujes ji? Je to Mamatest?

teryem
1. čer 2023

Já bych byla ... vždycky jsem byla i s takovým duchem...o nějakých dálnicích na testu se mi mohlo jen zdát i týden od zpoždění... takže testuj dál a snad se ms už nedostaví 🤗

lichozroutsudy
1. čer 2023

@misha31 Ovulace nemusí být později. Záleží na délce luetální fáze. Já ji mám 10 dnů, někdo ji má 16 dnů. Tj., já jsem mělapři 4 dnech zpoždění pouze 14 dnů od ovulace, někdo má v ten moment od ní ale už 20 dnů. A to je právě ten rozdíl v intenzitě čárky.

misha31
1. čer 2023

@lichozroutsudy ja uz mela dalnici 10dpo na Mamatestu. Ten ma prave strasne moc barviva a zachyti fakt minimum, i taková ta neprosperujici tehu, co zaniknou hned v začátku. Ja se takhle s Mamatestem radovala snad kazdy druhy mesic. Testla bych za 2 dny, to uz musi byt jasno 👍

danca9257
1. čer 2023

@dani307 jak vypadají oba testy po zaschnutí?

dani307
autor
1. čer 2023

@danca9257 prave ze takhle

lucinka359
2. čer 2023

Já bych to viděla na ducha. Toto jsou moje první testy co jsem měla. 🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru