• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná? Mám zvýšenou bazální teplotu

4. dubna 2013 
Ahoj,chtěla bych se zeptat pře 6 týdny jsme s přítelem zkoušeli nechráněný styk ...:/ asi po minutě ho ze mě vyndal a neudělal se. Jenže mám nepravidelný ms a nedostala to , tak 4 týdny od styku jsem si dělala mamatesty 10 oba mi vyšli že nejsem. Na konci 4. týdne jsem si měřila bazální teplotu a měla jsem 37,2 ,další týden jsem to dostala skončilo mi to před 5 dny a včera jsem měla pořád 37,2 a dneska jsem se měřila a měla jsem 37,6,jenže jsem nemocná a mám horečku i normálně ...tak nevím myslíte že bych mohla být těhotná ? :( Děkuji
4. dub 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
niesi tehotná
4. dub 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo....nejsi.
4. dub 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ne, nemůžeš být těhotná, když nedošlo k ejakulaci uvnitř pochvy a když ti testy ukázaly negativní výsledek. Teplota se měří od prvního dne cyklu, takže jedna teplota vůbec nic neznamená a za třetí, dostala jsi přece menstruaci (někdy může být sice i v těhotenství) ale tebe se to určitě netýká.
4. dub 2013 v 18:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To je těžká otázka, po ms a dvou negativních testech... S tou teplotou při NEMOCI je to opravdu hodně zapeklité.
Já jen doufám, že je to vtip, že tohle opravdu někdo nemyslí vážně :rolling_eyes:
4. dub 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Prdelky ,prdelky...Nechápu ,co komu děla dobře na tom ,vypisovat totální nesmysly na tyhle stránky...Někdo se u toho asi výýborně baví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
sice nechápu, ale odpovídám NEJSI těhotná, gratuluju :unamused:
4. dub 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsi určitě těhotnaaa :wink:
4. dub 2013 ve 20:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si tady opravdu dělá někdo legraci?
4. dub 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Milé děvče, jdi si dělat srandu někam jinam ju :wink:
4. dub 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
co dodat. spermie nemaj nožičky ani křidýlka, takže pokud neejukoval dovnitř, těhotná být nemůžeš
4. dub 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
já sem důkaz toho že otěhotnět se dá i v případě že partner nevyvrcholil uvnitř.
muži mají na začátku styku malou kapku spermií a ta k oplodnění stačí.
takže já otěhotněla z první kapky, která uniká po chvilce styku i při předehře si toho můžete všimnout...
4. dub 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ty těhotná nejsi ale já se asi okotím z tebe :grinning: chachá,zase se nědo baví co
4. dub 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tvůj příspěvek