Mohu být těhotná? Mám zvýšenou bazální teplotu

Ahoj,chtěla bych se zeptat pře 6 týdny jsme s přítelem zkoušeli nechráněný styk ...:/ asi po minutě ho ze mě vyndal a neudělal se. Jenže mám nepravidelný ms a nedostala to , tak 4 týdny od styku jsem si dělala mamatesty 10 oba mi vyšli že nejsem. Na konci 4. týdne jsem si měřila bazální teplotu a měla jsem 37,2 ,další týden jsem to dostala skončilo mi to před 5 dny a včera jsem měla pořád 37,2 a dneska jsem se měřila a měla jsem 37,6,jenže jsem nemocná a mám horečku i normálně ...tak nevím myslíte že bych mohla být těhotná ? 😞 Děkuji
lucyvivien
4. dub 2013
niesi tehotná
pinkpet
4. dub 2013
Achjo....nejsi.
itworks
4. dub 2013
Ne, nemůžeš být těhotná, když nedošlo k ejakulaci uvnitř pochvy a když ti testy ukázaly negativní výsledek. Teplota se měří od prvního dne cyklu, takže jedna teplota vůbec nic neznamená a za třetí, dostala jsi přece menstruaci (někdy může být sice i v těhotenství) ale tebe se to určitě netýká.
aktaka
4. dub 2013
To je těžká otázka, po ms a dvou negativních testech... S tou teplotou při NEMOCI je to opravdu hodně zapeklité.
Já jen doufám, že je to vtip, že tohle opravdu někdo nemyslí vážně 8-(
tulanek
4. dub 2013
Prdelky ,prdelky...Nechápu ,co komu děla dobře na tom ,vypisovat totální nesmysly na tyhle stránky...Někdo se u toho asi výýborně baví :-p
veri25
4. dub 2013
sice nechápu, ale odpovídám NEJSI těhotná, gratuluju :-|
chrisula
4. dub 2013
nejsi určitě těhotnaaa 😉
tavia
4. dub 2013
to si tady opravdu dělá někdo legraci?
andy80
4. dub 2013
Milé děvče, jdi si dělat srandu někam jinam ju 😉
svoba
4. dub 2013
co dodat. spermie nemaj nožičky ani křidýlka, takže pokud neejukoval dovnitř, těhotná být nemůžeš
pellullinka
4. dub 2013
já sem důkaz toho že otěhotnět se dá i v případě že partner nevyvrcholil uvnitř.
muži mají na začátku styku malou kapku spermií a ta k oplodnění stačí.
takže já otěhotněla z první kapky, která uniká po chvilce styku i při předehře si toho můžete všimnout...
saminomimino
4. dub 2013
ty těhotná nejsi ale já se asi okotím z tebe 😃 chachá,zase se nědo baví co

Začni psát odpověď...

Odešli