• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bazální teplota - co si myslíte o tomhle grafu?

23. října 2013 
Ahojky....docela rada bych vedela co si myslite o tomhle grafu..je to muj..merim se pravidelne a ted me docela zaskocila ta teplota u ovu...jeden den 36,1 a dalsi 36,6...myslite ze se to mohlo povest?
23. říj 2013 v 00:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Povést se to může vždycky,když se trefíte do plodných dnů.Podle grafu byla ovu ten den kdy je teplota 36,1, ty další teploty u jsou poovulační.Je to naprosto standartní graf..tak nevim co ti na tom přijde zvláštní.. :wink:
23. říj 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ze tak rychle druhy den stoupla...36,1 byl i sex... tak sem jen chtela vedet jestli to neni znamka toho ze by se to mohlo povest...
23. říj 2013 v 08:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sun89 ne,to je jen známka toho,že došlo k ovulaci. Ten vzestup takový být má (resp.může být i pozvolnější,ale je to individuální). Tvůj graf je úplně normální. Jestli to vyšlo, zjistíš až později :wink:
23. říj 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezlob se, ale zdá se, že jsi se vrhla na měření BT, aniž bys o tom moc věděla - tady to najdeš výborně popsané http://www.rodina.cz/scripts/k.asp?serial=27 .... tvůj graf je v podstatě ukázkový ovulační (pokud další teploty zůstanou vysoko po zbytek cyklu, ovulace byla v den teploty 36,1), jestli z toho bude těhotenství nebo ne, to se říct nedá, i když je všecko OK, dobré načasování, tak pravděpobnost početí je asi 1/3
23. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, i při trefení do koncepčního optima není pravděpodobnost větší než 40%.
BT potvrdí těhotenství tak,že teplota zůstane zvýšená déle než 16dní a nepřijde MS.Pak je to na 99% těhotenství.Do té doby může vypadat těhotenská i netěhotenská křivka úplně stejně.
23. říj 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek