Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bazální teplota nad 37. O co se může jednat?

katerina_pp
29. říj 2019

Dobrý den, pravidelně si měříme bazálni teplotu a křivka je dost rozházená. Před 9 dny se měla dostavit menstruace (první cyklus od vysazení Provery) a neprisla. Zato však přetrvávají teploty nad 37. Včera byl mírný pokles ale dnes opět přes 37. Fyzicky se cítím dobře, jen v podbřišku cítím bolesti podobné přicházející menstruaci. Mohlo by se jednat o těhotenství, cystu nebo právě o přicházející mens? Děkuji ))

sudylichozrout
29. říj 2019

@katerina_pp Kup si tebotensky test, pocurej test, odecti vysledek. Drzim palce, at dopadne, jak si prejes.

katerina_pp
autor
29. říj 2019

@sudylichozrout
*pardon poznámka navíc: v pátek těhotenský test negativní.

ebak
29. říj 2019

Dnes už negativní být nemusí🙂

monikaka95
Autor odpověď smazal
Zobraz
katerina_pp
autor
31. říj 2019

Děkuji za odpovědi, dnes už je test pozitivní.

elenes
1. lis 2019

Holky a stalo se vám některé, že jste měly menstruaci 2 dny a byly těhotné..? Vzdy to mám cca 5 dní dost silné a bolestive. Teď jsem měla tahy, pichani pouze před ms a pak o ms jsem ani nevěděla. Nebrala jsem žádné léky, ani jsem nebyla nemocná, měla jsem ji silnou, ale o něco méně, než jindy, začala mi 30. a včera už jen hnědá jako konec ms, dnes cisto. Jsme v takové zapadlé dedine, nikam se odtud nedostanu, až v pondělí si koupím test.

ebak
1. lis 2019

@katerina_pp gratuluji🙂

ebak
1. lis 2019

@elenes jsou případy, že i v těhotenství ženy menstruovaly, takže možné to je...

Sem začni psát odpověď...

Odešli