Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Benu early a quick test, jsou spolehlivé?

verus1986
20. pro 2015

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s těhotenskými testy BENU early a quick test? Mám již 5. den zpoždění a tyto testy mi vycházejí pozitivní již 3. den , ale test např. test od Dr. Maxe je negativní - ani duch nic.
Předem děkuji za odpovědi.

ppejskova
20. pro 2015

Všeobecně záleží na citlivosti... Ale mě se osvědčil jako nejspolehlivější právě Dr.Max

verus1986
autor
20. pro 2015

BENU early je 10 a BENU quick 25. Já jsem v srpnu potratila, tenkrát se mi 2// objevily až po 14 dnech zpoždění, měla jsem mamtest. Takže zatím jsem v klidu, ale jsem z toho samozřejmě zmatená. Budu v testování pokračovat a uvidíme. Děkuji za odpověď 🙂

ppejskova
20. pro 2015

@verus1986 tak držím palce... Co já vyhodila peněz za testy 😀 a pak jen tak pro pořádek, no tak co Dr. max stačí beztak zase nic no a v únoru se nám to nic vylíhne 🙂

verus1986
autor
20. pro 2015

Tak to gratuluju 🙂 Já už taky utratila peněz a peněz za testy. Zítra půjdu zase na nákupy 😀 Už mám jen jeden Dr. Max na zítra na ráno 🙂

verus1986
autor
6. led 2016

Tak už mám jasno. Testy z Benu lékárny NEKUPOVAT. Dělala jsem je až týden po zpoždění. Dnes jsem byla u doktora (jsem už 51 DC). Těhotná nejsem na 100 % a testy BENU jsou pozitivní. Ostatní testy např. Dr. Max negativní. A UTZ potvrdil, že se těhotenství nekoná. Mám rozhozený cyklus po revizi a dlouholetým užíváním antikoncepce.

ppejskova
6. led 2016

@verus1986 Dr.Max jsou fakt spolehlivé 🙂 tak držím palce nám to trvalo taky něco málo přes rok... Ale u mě to bylo za a) tou antikoncepcí a za b) mám cystu na levém vaječníku ale to zjistili až po otěhotnění :(

Sem začni psát odpověď...

Odešli