Bolavé bradavky, může to způsobovat Utrogestan?

gambrinkax
22. zář 2013

Holky mam na vas otazku. Od 17DC beru utrogestan dnes jsem 25DC a bolej me bradavky ,muze to zpusobovat utrogestan ? Ty bradvaky me boli cca 3 dny takze od 22DC. Ms mam mit za 5 dni tt je zatim negativni.

suzik161
22. zář 2013

Ahoj, já mám stejný problém, po utrogestanu mě bolí bradavky taky, na začátku hodně, nemohla jsem se jich ani dotknout, co teprve podprsenka

kathrin17
22. zář 2013

ahoj baby...ja beriem utros uz vyse dvoch tyzdnov a bradavky ma zacali boliet az vcera.....ale uz aj testik mam pozitivny 😀 tak ja to pripisujem tomu
@gambrinkax
@suzik161

gambrinkax
autor
22. zář 2013

Suzik tak aspon nejsem sama :D

gambrinkax
autor
22. zář 2013

Kathrin17 kolik DPO jsi mela pozitivni test ?

gambrinkax
autor
22. zář 2013

Ja jsem dnes 12DPO a jelikoz me boli ty bradavky tak jsem preci jen zkusila test ale negativni

gambrinkax
autor
22. zář 2013

jinak kathrin 17 gartulace 🙂

suzik161
22. zář 2013

Tak to moc gratuluji, já jsem měla již 2. měsíc s utrošem a oba měsíce jsem měla tyto příznaky, zítra mě čeká hormonální profil a s největší pravděpodobností clostyl, tak uvidíme, co se bude dít dál.

gambrinkax
autor
22. zář 2013

Takze to mam brat jako ze to mam po nej jo :D

gambrinkax
autor
22. zář 2013

@suzik161 ja pave ted prvne tenhle cyklus brala clostyl od 5DC do 9DC ve 13DC jsem mela foliky 22 a 23mm asliznici 8-9mm chtela pichnout pregnyl ale rikala ze by to mohlo jit i bez nej takze jsme meli sexovat 13 a 14DC coz jsme udelali no a ted jsem 26DC a cekamj co bude jelikoz utros beru od 17DC a mam ho brat dokud neprijde ms

suzik161
22. zář 2013

Já nevím, ale já jsem to tak měla, uvidíš

suzik161
22. zář 2013

@gambrinkax proč jsi brala utroš i clostyl? Já to mám kvůli anovulačnímu cyklu a jsem z toho trochu nervózní, protože nevím zda to pomůže, ale ty jsi mě teď trochu navnadila 🙂

gambrinkax
autor
22. zář 2013

@suzik161 no ja to brala taky prave kvuli anovulacnimu cyklu a ten clostil oprvadu pomohl a foliky narostly 🙂

suzik161
22. zář 2013

@gambrinkax Moc děkuji, zase jsem díky tobě získala chuť bojovat 😉
Už jsem si nebyla moc jistá..moc děkuji

gambrinkax
autor
22. zář 2013

@suzik161 uvidis ze se diky nemu zadari. Nam pokud to nevyjde tenhle cyklus tak pristi cyklus uz bude pichat pregnyl tak snad se zadari snim a doufam ze do konce roku to vyjde. Ted se necitim ze by to vyslo :( 12DPO a test negativni tak doufam ze ve ctvrtek kdy ma dorazit ms tak nedorazi

suzik161
22. zář 2013

Budu ti držet palce,aby nedorazila a povedlo se to!!!! Někdy to mimčo přijít musí, já mám taky takové přání, aby to bylo do konce roku. Manžel by si přál aby se narodilo v srpnu, protože jsme oba v srpnu, tak ještě je chvilka času, samozřejmě to je jedno, ale aspoň se furt snažíme věřit 🙂

gambrinkax
autor
22. zář 2013

@suzik161 ja doma srpnatko mam narodila se 8.8. 2011 a s pritelem mame vyroci 8.8. :D no a ja mam narozeniny 8.4 a svatek 8.3. takze ona si umela opravdu vybrat datum :D

suzik161
22. zář 2013

@gambrinkax Tý jo, tak to je pěkné, třeba se to povede i teď

gambrinkax
autor
22. zář 2013

no uvidime ale je pravda ze to byli nejhezci vanoce kdyz jsem zjistila ze jsem tehu 🙂

suzik161
23. zář 2013

Tak jsem si dneska dojela na krev, dovezla spermiogram a nic. Výsledky snad ve středu, takže clostík až příští cyklus, tak se uvidí 😒

gambrinkax
autor
23. zář 2013

@suzik161 A kolikaty jsi dnes DC?

suzik161
23. zář 2013

@gambrinkax 4DC 😒

gambrinkax
autor
23. zář 2013

@suzik161 to je skoda ze ti ho nedala uz ted :( ale asi chce vedet jak to dopadne podle spermia

suzik161
23. zář 2013

To je právě škoda....že se musí podívat na spermio a moje výsledky, přitom už to dávno ví, že mám anovulační cykly, radost zase opadnula, ale uvidíme co se bude dít.

gambrinkax
autor
23. zář 2013

@suzik161 ja vsy dr taky rikala ze mam anovulacni cykly ze si porad merit bt a ovu mi to neukazuje tak mi rekla at prijdu za 3 mesice a kdyz udelala futz tak videla ze ji opravdu nemam ...taky me to ser... davno uz se mohlo treba zadarit :( ted jsem Ted jsem 27DC tak cekam jestli se dostavi nebo ne ms

suzik161
23. zář 2013

@gambrinkax U mě na to přišla již před 5 měsíci, jenže mi dala jen utrogestan, že to pomůže, samozřejmě to nepomohlo. Nevím, proč mi rovnou neudělala hormonální profil a pak jsme s manželem mohli na to spermio dojet a hned to řešit, teď zase čekat celý měsíc a pak se uvidí.

gambrinkax
autor
23. zář 2013

tohle je na prd me nejdriv udelala hormonalni profil a pak nasadila dalsi cyklus ten clostil a utros jako sem zvedava jestli to k necemu tenhle cyklus bylo

suzik161
23. zář 2013

@gambrinkax Držím palce, aby se to povedlo 😉

suzik161
25. zář 2013

@gambrinkax Tak jak to vypadá? Já mám po profilu vše v pořádku, takže příští měsíc začínáme stimulovat, tak se těším 😉

gambrinkax
autor
25. zář 2013

zatim nevim testovat nechci jeste stejne si myslim z ebude negativni ms ma byt v patek takze kdyztak testnu az ten patek nebo nedeli uvidim jak se mi bude chtit 🙂

suzik161
28. zář 2013

@gambrinkax Doufám že se to povedlo....a i já mohu doufám v positivní výsledek 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru