Bolavé bradavky, může to způsobovat Utrogestan?

gambrinkax
22. zář 2013

Holky mam na vas otazku. Od 17DC beru utrogestan dnes jsem 25DC a bolej me bradavky ,muze to zpusobovat utrogestan ? Ty bradvaky me boli cca 3 dny takze od 22DC. Ms mam mit za 5 dni tt je zatim negativni.

suzik161
26. říj 2013

Ahoj,tak dneska poslední clostík a uvidí se příští týden na Utz.Co ty jak to zvládáš? Včera jsem měla nohy jak balón oteklý,tak doufám,že to zabírá. Držím palce!! 😉

suzik161
29. říj 2013

@gambrinkax Ahoj, tak jak se ti daří? Já mám 10DC, v pátek mě čeká UTZ, tak uvidíme. 😉

gambrinkax
autor
15. led 2014

@suzik161 tak jak se ti dari dlouho jsem tu nebyla ...jinak se stale snazime

suzik161
15. led 2014

@gambrinkax Ahoj, tak jsme byli na IUI a z toho bylo biochemické těhotenství, takže nic. Na začátku ledna jsem měla potvrzenou ovulaci z testů, tak jsme to pokryli, uvidí se dnes, jestli se to povedlo. Dneska jedu do Caru domluvit se na detailech IVF, pokud se nám to nepovedlo v lednu, tak bych si měla přivést injekce a o víkendu asi začít stimulovat. Neboj se, taky se dočkáme!! věřím tomu 😀

gambrinkax
autor
16. led 2014

ja do vcera mela treti den pozitivni test tak sme to pojistili tak uvidime jestli se zadari 🙂 ale aj si jeste pockam na vysledky nez budu testit 🙂 no musime ! :D

suzik161
16. led 2014

@gambrinkax tak to je super!! U mě včera doktor ještě nic neviděl, jen říkal, že sliznici mám dost vysokou. Tak mám počkat, zda MS dorazí nebo ne, když ne, tak mám už nafasované injekce a jdeme do IVF. Pohnulo se to a najednu stranu se bojí ale i těším 😀 budu ti držet palce!!!

gambrinkax
autor
17. led 2014

@suzik161 i ja tobe drzim pesticky at se zadari tak pak dej vedet 🙂 ja jsem dnes 18DC tak takze za 12 dni zkusim test 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru