• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolavé bradavky, může to způsobovat Utrogestan?

17. ledna 2014 
Ahoj,tak dneska poslední clostík a uvidí se příští týden na Utz.Co ty jak to zvládáš? Včera jsem měla nohy jak balón oteklý,tak doufám,že to zabírá. Držím palce!! :wink:
26. říj 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinkax Ahoj, tak jak se ti daří? Já mám 10DC, v pátek mě čeká UTZ, tak uvidíme. :wink:
29. říj 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzik161 tak jak se ti dari dlouho jsem tu nebyla ...jinak se stale snazime
15. led 2014 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinkax Ahoj, tak jsme byli na IUI a z toho bylo biochemické těhotenství, takže nic. Na začátku ledna jsem měla potvrzenou ovulaci z testů, tak jsme to pokryli, uvidí se dnes, jestli se to povedlo. Dneska jedu do Caru domluvit se na detailech IVF, pokud se nám to nepovedlo v lednu, tak bych si měla přivést injekce a o víkendu asi začít stimulovat. Neboj se, taky se dočkáme!! věřím tomu :grinning:
15. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja do vcera mela treti den pozitivni test tak sme to pojistili tak uvidime jestli se zadari :slight_smile: ale aj si jeste pockam na vysledky nez budu testit :slight_smile: no musime ! :D
16. led 2014 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinkax tak to je super!! U mě včera doktor ještě nic neviděl, jen říkal, že sliznici mám dost vysokou. Tak mám počkat, zda MS dorazí nebo ne, když ne, tak mám už nafasované injekce a jdeme do IVF. Pohnulo se to a najednu stranu se bojí ale i těším :grinning: budu ti držet palce!!!
16. led 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzik161 i ja tobe drzim pesticky at se zadari tak pak dej vedet :slight_smile: ja jsem dnes 18DC tak takze za 12 dni zkusim test :slight_smile:
17. led 2014 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek