• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

28. listopadu 2012 
Já beru taky listovku a GS mamavit,do ovu jsem brala tu Eregmu.Snad to všechno stačí.Co pro to miminko neuděláme,že?
27. říj 2006 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu pozná už asi v 5.-6.týdnu od posl. MS, pokud to není mladší...je tam nejdřív jen taková bublinka, skvrnka, což je zárodečnej váček, mimi je vidět až někdy v 7. týdnu a od 8.týdne buší srdíčko :wink:
27. říj 2006 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hrozný to čekání. Já jsem teprve 3 týden po MS:frowning2:
27. říj 2006 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím se odporoučet, jdu na o. Tak zatím pak se tu ukážu ... :wink: :grinning: :grinning:
27. říj 2006 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To uteče, neboj...jak říkám, nejlepší nad tím moc nepřemýšlet :wink:
27. říj 2006 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky na oběd,mějte se zatím pěkně,nechte si chutnat a pak se zase podívám,co jste si povídaly nového. :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2006 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pomalu mizím, mějte se krásně!
Pa
27. říj 2006 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou chuť holky, já to mám dnes bez oběda... :unamused:
27. říj 2006 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč bez o Grej? držíš dietku? :wink: já taky za chvilku půjdu papkat,t ak pak zas se uvidíme :slight_smile:
27. říj 2006 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, zhubnout bych sice potřebovala, ale jsem dnes sama v kanceláři, takže tu musim sedět a brát telefony. Mám tu jen čínskou polívku, tak až bude nejhůř, tak si dám nudle:slight_smile:
27. říj 2006 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohly byste mi prosím doporučit nějaký ty vitamíny ? beru už měsíc kyselinu listovou, ale to je vše...
27. říj 2006 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to psala výše Kuku, beru Calibrum Baby plan - někdo tu psal, že to má prý dobrý vliv i na hlen, pak beru jod /to jen tak, to mi doporučila kamarádka/, pak kombinaci selen-zinek-hořčík a něco (vliv na rozmnožovací orgány) a pak jsem objednala kořen MACA - to má zlepšovat kvalitu spermií a vajíček a má to být přírodní afrodisiakum...
27. říj 2006 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem holky tady.
Artep, ják poznáš vůbec ovulaci,když si neměříš teplotu?Já bych to asi bez teploty a bez ovu testů nepoznala.
27. říj 2006 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítej zpátky, Mufy... Snad sis pochutnala:slight_smile:
27. říj 2006 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už jsem dorazila ... :wink:
No já ovu nepoznám a doteď jsem jí nejspíš neměla (tvrdí doktor). Beru Clostilbegyt na podporu ovu a MS ale to nepomohlo a teď když jsem byla min. po na ultrazvuku, tak mi řekl že mám na lev. straně dozrálé vájo, dal mi injekci a za 36 hodin se měla ovu dostavit. A dle těch bolestí usuzuji, že ovu proběhla. Ptala jsem se jestli opravdu ovu proběhne a prý jo ... takže takhle to poznám já :grinning: :grinning: Mám to složitý ... no :grinning: Musim hodně důvěřovat doktorovi :sweat_smile:
27. říj 2006 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo,takže kdyby jsi nebyla u doktora,tak bys ani nevěděla,že ovu porběhla,že?To je teda hrozný,ještě že já to mám zatím dobrý,cykly pravidelný a ovu probíhá.
Na oběd jsem měla ledvinky,tak jsem si moc pochutnala.
27. říj 2006 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Artep, a jak doktor pozná, že jsi nejspíš neměla ovu?
27. říj 2006 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to na draka tak se mi ani nechce ta BT měřit když je takhle ... stejně jsem každých 14 dní na ultrazvuku tak mi vždycky řekne co je nového, co se ve mně děje atd. :grinning: Je to docela pohodlné :sweat_smile: :wink: :grinning:
My měli omajdu, masíčko a těstovinky taky dobrota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2006 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby sis měřila teplotu,tak je to celkem pohodlné,akorát se vzbudíš o 5 minut dříve,nic na tom není,já si na to už zvykla.První co udělám,než vstanu,tak měřím.Já u doktora byla taky teď poprvé,aby se podíval,jestli zraje vajíčko a říkal,že je všechno v pohodě.Podle těch bolestí vaječníků a podle BT usuzuji,že ovu taky proběhla.Jo a ještě podle těch testů,shoduje se mi to s BT.
27. říj 2006 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím ovulační testy.
27. říj 2006 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mufy jak dlouho se snažíte?
27. říj 2006 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak ty ovutesty taky nedělám ... jestli to nevyjde tak po MS jdu na BT. Něco jsem tady vyčetla tak snad to nějak zvládnu .. :unamused:
27. říj 2006 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z toho taky nějaká zmatená jak se kdo dlouho snaží ... :frowning2:
27. říj 2006 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se snažíme od května,nějak se mi to už plete,tak asi 6 měsíc.Tak už by se to mohlo podařit.
no my od toho února ... no ... tak už je taky na čase ... je to úmorný ... :frowning2:
holky my toho teda uděláme, co?? :grinning: :grinning: my se vyplatíme :grinning: :grinning:
27. říj 2006 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
xctij01....presne vsetko co si pisala beriem aj ja,nebyva ti niekedy z toho spatne?
27. říj 2006 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo,já jsem pořád na netu a sleduji diskuzi,to je děs. :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2006 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš recht, artep:slight_smile: Taky mám kvůli diskuzi skluz:slight_smile:)) Ale je pátek, já to nějak doženu:slight_smile:
Mufy, a na to vyšetření ovulace jsi šla sama od sebe? Nebo jsi doktorovi řekla, že vám to nejde, aby ti to udělal? Nebo jsi měla nějaký pochybnosti že ovuluješ?
27. říj 2006 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tam šla hlavně proto,abych si zjistila,jestli dooprvady ovuluji.To byl první důvod a druhý,že mi v sobotu 14.10.skončila MS a následující sobotu jsem při vyšetření hleníku zjistila,že tam jsou kousky sražené krve,tak jsem se lekla a pádila k doktorovi.Ten mi říkal,že by to mohlo být uvolňování vajíčka,no asi jsem ho skoro neposlouchala,byla jsem mimo,tak nevím.A sám od sebe mi udělal ultrazvuk a ukázal mi rostoucí vajíčko a doporučul mi styk následující den,tak jsme ho poslechli a doufáme,že to vyjde.
27. říj 2006 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek