• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

28. listopadu 2012 
Já na tebe Len sázela a díky ... :grinning:
27. říj 2006 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Už se vám tu nebudu motat, žádné bolesti nemám, i když jak tak koukám, stejně jste se od původního tématu oddálily samy dost :wink:
27. říj 2006 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky děkuji Len :slight_smile:
27. říj 2006 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nějak jsme se rozpovídaly, už 14. stránka ... to jsme klepny jak má být ... :sweat_smile: :slight_smile:
Když ono je toho pořád tolik na řešení ...
Len prosím tě podívej se na můj dotaz z min. nebo předin. stránky, kam se podělo dozrávající vajíčko, když neproběhla MS?? a těhe nejsem ... Nevíš nááhodou?? Předem díkas :grinning:
27. říj 2006 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejej snad mi neutekla ... a přijde načouhnout ... :cry:
27. říj 2006 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já bolesti mám, Len, ale už mi s tím asi nikdo neporadí:slight_smile: Aspoň že se tu dá pokecat. Nebo by bylo vhodnější založit "kecací" téma?
Koukám ARTEP, že jsem tě poslala domů:slight_smile: Špatně jsem si to přečetla a myslela jsem, že už jdeš:slight_smile:))
27. říj 2006 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně že pokecáme holky ne?
27. říj 2006 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noještě si to tu musím odsedět hoďku ... :grinning: :grinning:
No přemýšlela jsem, jestli neuvolníme toto téma a nezaložíme nové , třeba : TT v 45. KT a tam si můžeme povídat jak se která máme a co nového až do toho testu - jen návrh :sweat_smile:
27. říj 2006 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem běžně nechodím, jen jsem tak nakoukla :wink:
S tím vajíčkem, buď se může stát, že se na ovu sice připravilo, ale nakonec prostě folikul neprasknul (vstřebal se nebo se z něj utvořila cysta), to by nejlíp poznal zase dr. na ultrazvuku, jestli prasklo nebo ne.
A nebo se uvolnilo a pokud nejsi těhu, MS přijde zpožděná nebo se prý ve výjimečných případech stane, že vajíčko odejde bez MS... MS je vlasně odlučování děložní sliznice, která tam během cyklu naroste, s vajíčkem samotným vlastně nemá tak moc společného, i když ve valné většině případů odchází spolu :slight_smile:
27. říj 2006 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
super nápad:slight_smile:
Kecací jsou přece snažilky nad věcí :wink: Klidně se připojte :slight_smile:
dobře tak to založte a do toho 45 týdne budem kecat tam.
27. říj 2006 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ho zakládám .... :grinning:
27. říj 2006 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, potřebuji poradit s bolestma, zatím nechci plašit doktora, protože docházím do nemocnice ke známému a navíc pracuji v jiném městě takže je to vždy tak na půl dne.
Od minulého týdne jsem dost nachlazená (celý prodloužený víkend jsem proležela). bohužel se k rýmě a kašli přidaly i bolesti podbřišku - břicha. Ráno to jde (po vyprázdnění), ale k večeru mi přijde, že mám v břiše minimálně 2 kila hlíny, výtok ani svědění nemám, MS jsem 15 dní po (ale je nepravidelná, takže polovina cyklu může být zavádějící), bolest mám v podbřišku, v oblasti vaječníků, vystřeluje až do stehen a hlavně do kříže (musím si ulevit pohodlnějším posezem). Ptám se Vás, jestli mám zaběhnout k doktorovi nebo jestli to souvisí s nachlazením (celkové zahlenění,namáhání svalů při kašlání a smrkání)... Jo, abych předešla nějaké mykoze tak jsem použila 1 čípek gynopevaryl, ale ráno jsem začla slaboulince krvácet...
ach jooo, někdy chci být chlap... :frowning2: :wink:
21. lis 2006 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid šupajdi k doktorovi. Ostrá bolest není nic dobrého.
21. lis 2006 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíše mi přijde, že je to tlaková bolest, žádné píchání, řezání,... ale asi tam určo zajdu, stejně nebudu mít klid. Děkuji za radu :frowning2:
21. lis 2006 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
singid...utikej k doktorovi...at je to i nachlazenim...on ti hlavu neutrhne, naopak te pochvali, ze jsi prisla, a chlap nechtej byt... :wink: byt zenou je dar... :slight_smile:
21. lis 2006 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chci se Vás zeptat, jestli jste při začátku snažilkování neměli nezvyklý výtok?..od té doby co jsme se začali snažit (od Vánoc) se cítím nějak divně, a ani normálně před menstruací mě břicho nebolelo, výtok nebyl..mrcha nemeškala..teď mešká 5 dní, včera jsem dělala test a byl negativní. Před 14 dny jsem byla u doktorky, na ultrazvuku nic nebylo ..cista by vidět byla?..no a teď nevim co dělat..a nechci zbytečně plašit u doktorky. Když jsem tam byla naposledy, tak mi řekli, že nejhorší smrt je z vyděšení!

Díky moc!!
22. led 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě vyčkej, hani, a když ms nepřijde do konce týdne, běž znovu k doktorce a opět udělej test. Ty míváš zpoždění? Co jinak, nějaké další potíže? Měřila sis baz. teplotu?
22. led 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mikulka,
díky za odpověď! :slight_smile: Jinak spoždění nemívám, baz. teplotu si neměřím..žádné další potíže taky ne...a znervozňuje mě, že nevim na čem jsem :unamused:
23. led 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, cysta by na UZ vidět byla. Jak divně se cítíš? Pokud ti MS normálně nemešká, asi bych k doktorce zašla. Jednak tě prohlídne a také udělá krevní test, aby zjistila, že nejsi těho :slight_smile: a hlavně, budeš vědět - budeš v klidu. Zkus si udělat ještě test. I když některé holky tu psaly, že měly negativní test, i 14 dní po menzesu, který nepřišel, a těho byly. Zkus si změřit teplotu. Když bude vyšší, je to nadějné...
23. led 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulka, bz si normálně neměřím, takže nevím co znamená "vyšší"??
Jestli do výkendu nepříjde, tak půjdu k doktorce určitě..jen mám pocit abych ji neotravovala kvůli hlouposti.

Děkuji.
23. led 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lepší otravovat kvůli hlouposti, než něco zanedbat. Je to tvoje zdraví, ne? a doktorka tam je od toho.
23. led 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyšší je, myslím, 37, i víc. Proč bys jí otravovala. Když budeš mít zpožděnou MS, což se ti normálně nestává, máš proč tam jít. Neboj, to skutečně není otravování. A kdo ví, třeba se zadařilo... :slight_smile: :wink:
23. led 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, ale asi když jsi nikdy teplotu neměřila, tak nevíš, kolik máš normálně, takže asi teď se nic nezjistí... No ale zkusit můžeš. Měří se nejlépe v pochvě, i když je to holt nepříjemný.
23. led 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , tak hned na první stánce sem si přečetla ty bolesti, jak tam frufrunka píše , že ji taky bylo špatně a byli to cysty .. noo tak mě taky bolůelo břicho a je to cysta ,.. :confounded: a to se snažíme už 7 měsíc o mimi .. taky mylíte , že bych kvůli tomu opravdu neovulovala ??? :unamused: já nevím .. teď mi píchl vyvolávačku, teda už sem to dostala, ale čeká ,jeslti se cysta nevyplaví s menzes... doufejme, jinak mi je tak nějak špatně jako od žaludku a mám citlkivá prsa, ale to jsem mívala před menzes a né při ní .. já už se v tom nevyznám ... :cry:
23. led 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě bolela břicho cca v době ovu hned první cyklus po vysazení HAK a letěla jsem hned k doktorovi, řek že je vše OK
ohledně té ovu s cystou ti opravdu neporadím, ale jestli to řekl MUDr., tak to snad tak bude
je to fakt trápení, s těma bolestma, pak už člověk neví, co má čemu přisuzovat
23. led 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cysty jsou dneska dost běžná věc a nic hrozného. Dělají se a s menzesem se vyplavují, ani o tom nevíme. Někdy je cysta větší, tak se drží víc cyklů, může být i trošku špatně od žaludku a hlavně to bolí při styku. Ale opravdu se nejčstěji vypaví s menzesem ven.
24. led 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kattyn - taky jsem měla cystu. Bylo to 4 cyklus po vysazení HA. Bolelo mě břicho už od ovu a to jako pořád a hodně. A při styku to hodně bolelo. Šla jsem k dr, ta mi udělala UTZ a našla cystu 3 cm. Říkala ale, že to je fakt běžný, že cysty do 4 cm jsou úplně v normě a že odejde s MS. Měla jsem pak MS opožděnou, ale asi to odešlo, protože od té doby mě břicho nebolelo. Tak neboj, doktoři si s tím kdyžtak poradí :wink:
24. led 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s bolením břicha v horní části? Občas mě pobolívá v horní části břicha jakoby 4-8 cm pod pravým prsem a je to i hodně citlivý na dotyk. Už to trvá asi tak 14 dní. Nevíte čím to může být? Když to bolí víc tak je to takové jakoby pnutí.
5. srp 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek