Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

artep26
27. říj 2006

Já na tebe Len sázela a díky ... 😀

len
27. říj 2006

😀 Už se vám tu nebudu motat, žádné bolesti nemám, i když jak tak koukám, stejně jste se od původního tématu oddálily samy dost 😉

mufy
27. říj 2006

Taky děkuji Len 🙂

artep26
27. říj 2006

Holky nějak jsme se rozpovídaly, už 14. stránka ... to jsme klepny jak má být ... 😅 🙂
Když ono je toho pořád tolik na řešení ...
Len prosím tě podívej se na můj dotaz z min. nebo předin. stránky, kam se podělo dozrávající vajíčko, když neproběhla MS?? a těhe nejsem ... Nevíš nááhodou?? Předem díkas 😀

artep26
27. říj 2006

Jejej snad mi neutekla ... a přijde načouhnout ... 😢

xctij01
27. říj 2006

Tak to já bolesti mám, Len, ale už mi s tím asi nikdo neporadí🙂 Aspoň že se tu dá pokecat. Nebo by bylo vhodnější založit "kecací" téma?
Koukám ARTEP, že jsem tě poslala domů🙂 Špatně jsem si to přečetla a myslela jsem, že už jdeš🙂))

mufy
27. říj 2006

tak hlavně že pokecáme holky ne?

artep26
27. říj 2006

Noještě si to tu musím odsedět hoďku ... 😀 😀
No přemýšlela jsem, jestli neuvolníme toto téma a nezaložíme nové , třeba : TT v 45. KT a tam si můžeme povídat jak se která máme a co nového až do toho testu - jen návrh 😅

len
27. říj 2006

Já sem běžně nechodím, jen jsem tak nakoukla 😉
S tím vajíčkem, buď se může stát, že se na ovu sice připravilo, ale nakonec prostě folikul neprasknul (vstřebal se nebo se z něj utvořila cysta), to by nejlíp poznal zase dr. na ultrazvuku, jestli prasklo nebo ne.
A nebo se uvolnilo a pokud nejsi těhu, MS přijde zpožděná nebo se prý ve výjimečných případech stane, že vajíčko odejde bez MS... MS je vlasně odlučování děložní sliznice, která tam během cyklu naroste, s vajíčkem samotným vlastně nemá tak moc společného, i když ve valné většině případů odchází spolu 🙂

xctij01
27. říj 2006

super nápad🙂

len
27. říj 2006

Kecací jsou přece snažilky nad věcí 😉 Klidně se připojte 🙂

mufy
27. říj 2006

dobře tak to založte a do toho 45 týdne budem kecat tam.

artep26
27. říj 2006

Tak já ho zakládám .... 😀

singid
21. lis 2006

ahojky holčiny, potřebuji poradit s bolestma, zatím nechci plašit doktora, protože docházím do nemocnice ke známému a navíc pracuji v jiném městě takže je to vždy tak na půl dne.
Od minulého týdne jsem dost nachlazená (celý prodloužený víkend jsem proležela). bohužel se k rýmě a kašli přidaly i bolesti podbřišku - břicha. Ráno to jde (po vyprázdnění), ale k večeru mi přijde, že mám v břiše minimálně 2 kila hlíny, výtok ani svědění nemám, MS jsem 15 dní po (ale je nepravidelná, takže polovina cyklu může být zavádějící), bolest mám v podbřišku, v oblasti vaječníků, vystřeluje až do stehen a hlavně do kříže (musím si ulevit pohodlnějším posezem). Ptám se Vás, jestli mám zaběhnout k doktorovi nebo jestli to souvisí s nachlazením (celkové zahlenění,namáhání svalů při kašlání a smrkání)... Jo, abych předešla nějaké mykoze tak jsem použila 1 čípek gynopevaryl, ale ráno jsem začla slaboulince krvácet...
ach jooo, někdy chci být chlap... ☹ 😉

mobina
21. lis 2006

Singid šupajdi k doktorovi. Ostrá bolest není nic dobrého.

singid
21. lis 2006

spíše mi přijde, že je to tlaková bolest, žádné píchání, řezání,... ale asi tam určo zajdu, stejně nebudu mít klid. Děkuji za radu ☹

januskaababoo
21. lis 2006

singid...utikej k doktorovi...at je to i nachlazenim...on ti hlavu neutrhne, naopak te pochvali, ze jsi prisla, a chlap nechtej byt... 😉 byt zenou je dar... 🙂

haninkal
22. led 2007

Ahojky,
chci se Vás zeptat, jestli jste při začátku snažilkování neměli nezvyklý výtok?..od té doby co jsme se začali snažit (od Vánoc) se cítím nějak divně, a ani normálně před menstruací mě břicho nebolelo, výtok nebyl..mrcha nemeškala..teď mešká 5 dní, včera jsem dělala test a byl negativní. Před 14 dny jsem byla u doktorky, na ultrazvuku nic nebylo ..cista by vidět byla?..no a teď nevim co dělat..a nechci zbytečně plašit u doktorky. Když jsem tam byla naposledy, tak mi řekli, že nejhorší smrt je z vyděšení!

Díky moc!!

mikulka
22. led 2007

Tak ještě vyčkej, hani, a když ms nepřijde do konce týdne, běž znovu k doktorce a opět udělej test. Ty míváš zpoždění? Co jinak, nějaké další potíže? Měřila sis baz. teplotu?

haninkal
23. led 2007

Ahoj Mikulka,
díky za odpověď! 🙂 Jinak spoždění nemívám, baz. teplotu si neměřím..žádné další potíže taky ne...a znervozňuje mě, že nevim na čem jsem 😒

mikulka
23. led 2007

Hani, cysta by na UZ vidět byla. Jak divně se cítíš? Pokud ti MS normálně nemešká, asi bych k doktorce zašla. Jednak tě prohlídne a také udělá krevní test, aby zjistila, že nejsi těho 🙂 a hlavně, budeš vědět - budeš v klidu. Zkus si udělat ještě test. I když některé holky tu psaly, že měly negativní test, i 14 dní po menzesu, který nepřišel, a těho byly. Zkus si změřit teplotu. Když bude vyšší, je to nadějné...

haninkal
23. led 2007

Mikulka, bz si normálně neměřím, takže nevím co znamená "vyšší"??
Jestli do výkendu nepříjde, tak půjdu k doktorce určitě..jen mám pocit abych ji neotravovala kvůli hlouposti.

Děkuji.

ulicnice
23. led 2007

Lepší otravovat kvůli hlouposti, než něco zanedbat. Je to tvoje zdraví, ne? a doktorka tam je od toho.

mikulka
23. led 2007

Vyšší je, myslím, 37, i víc. Proč bys jí otravovala. Když budeš mít zpožděnou MS, což se ti normálně nestává, máš proč tam jít. Neboj, to skutečně není otravování. A kdo ví, třeba se zadařilo... 🙂 😉

mikulka
23. led 2007

hani, ale asi když jsi nikdy teplotu neměřila, tak nevíš, kolik máš normálně, takže asi teď se nic nezjistí... No ale zkusit můžeš. Měří se nejlépe v pochvě, i když je to holt nepříjemný.

kattyn
23. led 2007

ahoj holky , tak hned na první stánce sem si přečetla ty bolesti, jak tam frufrunka píše , že ji taky bylo špatně a byli to cysty .. noo tak mě taky bolůelo břicho a je to cysta ,.. 😖 a to se snažíme už 7 měsíc o mimi .. taky mylíte , že bych kvůli tomu opravdu neovulovala ??? 😒 já nevím .. teď mi píchl vyvolávačku, teda už sem to dostala, ale čeká ,jeslti se cysta nevyplaví s menzes... doufejme, jinak mi je tak nějak špatně jako od žaludku a mám citlkivá prsa, ale to jsem mívala před menzes a né při ní .. já už se v tom nevyznám ... 😢

ulicnice
23. led 2007

tak mě bolela břicho cca v době ovu hned první cyklus po vysazení HAK a letěla jsem hned k doktorovi, řek že je vše OK
ohledně té ovu s cystou ti opravdu neporadím, ale jestli to řekl MUDr., tak to snad tak bude
je to fakt trápení, s těma bolestma, pak už člověk neví, co má čemu přisuzovat

mikulka
24. led 2007

Cysty jsou dneska dost běžná věc a nic hrozného. Dělají se a s menzesem se vyplavují, ani o tom nevíme. Někdy je cysta větší, tak se drží víc cyklů, může být i trošku špatně od žaludku a hlavně to bolí při styku. Ale opravdu se nejčstěji vypaví s menzesem ven.

xctij01
24. led 2007

Ahoj Kattyn - taky jsem měla cystu. Bylo to 4 cyklus po vysazení HA. Bolelo mě břicho už od ovu a to jako pořád a hodně. A při styku to hodně bolelo. Šla jsem k dr, ta mi udělala UTZ a našla cystu 3 cm. Říkala ale, že to je fakt běžný, že cysty do 4 cm jsou úplně v normě a že odejde s MS. Měla jsem pak MS opožděnou, ale asi to odešlo, protože od té doby mě břicho nebolelo. Tak neboj, doktoři si s tím kdyžtak poradí 😉

helcah
5. srp 2008

Chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s bolením břicha v horní části? Občas mě pobolívá v horní části břicha jakoby 4-8 cm pod pravým prsem a je to i hodně citlivý na dotyk. Už to trvá asi tak 14 dní. Nevíte čím to může být? Když to bolí víc tak je to takové jakoby pnutí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru