• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

28. listopadu 2012 
Jakto? Jaké si měla problémy?
9. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měla a stále mám, po vysazení jsem ms dostala normálně pouze první cyklus, pak už ne takže jsem brala tři měsíce utrogestan, pak jsem dva cykly zase fungovala s velkou radostí bez prášků a teď opět beru utrogestan :unamused:
9. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda to je teda nemilé. Já na to všechno naštěstí zatím funguju celkem dobře i když mám delší cykly, ale jsou a dokonce i ovulka minulý měsíc byla. Teď se teda ještě uvidí.
9. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super to ti moc přeji, já taky doufám, že jako bude vše ok, chce to čas :slight_smile:
9. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě. Ale stejně je zvláštní když jsem HA brala nikdy mě nenapadlo, že pak můžou být takové potíže.
9. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo no , já to vědět, tak jí asi neberu tak dlouho
9. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě. Mě celkem štve, že mě doktor neupozornil na to co to může s tělem udělat. I když nevím tehdy jsem ještě mimi nechtěla tak bych ho asi neposlechla a HA brala.
9. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak , taky bych jí brala, kdyby mě na to upozornila, ale co nadělám, teď už je pozdě...
9. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď je pozdě, ale myslím, že až pak už budu mít mimi a další budu chtít až později budu se chránit jinak a brát jí nebudu.
9. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj je mi 11 a jeste sem nemela menstruaci a hrozne me boli bricho nevite co to znamena piste na rosabin@seznam.cz!diky!
9. lis 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jsem zoufalá a už nevím , kam bych napsala, kam bych šla.
Je to už přes 7 let co mně začaly trápit bolesti v podbřišku. Když to začalo bolet poprvé, na gynekkologii mi řekli, že se jedná o prosáknutí močového měchýře. Dostala jsem antibiotika, problém odezněl. Takhle se mi to vrátilo ještě několikrát až léky přestaly pomáhat a problém s bolestí se zhoršoval a to při každém sexu, ale jen v určitých polohách až postupně při každé poloze. Respektive nám zůstala už jenom jedno a to misionář.
Byla jsem na laparoskopii, u různých gynekologů, na akupunktuře a nic prostě nezabralo, nic nezjistili. Jsem zoufalá, psychicky vyřízená a už vážně nevím , kam jít aby se můj problém vyřešil.
Náš sexuální život je na bodu mrazu . Nemáte někdo zkušenosti? Není to otázkou cyklu, ta bolest je trvalá při každém sexu. Díky moc za komentář
17. únor 2011 ve 20:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jenom poznámka...nedávno, když jsem byla i na urologii mi řekli, že prosáknutí močového měchýře neexistuje :/
17. únor 2011 ve 20:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frufrunka ahojky,vcil jsem si cetla tvuj clanek.a dost mne zaujal.mam uplne stejny problemy,porad mne boli pod briskem a to jsou neskutecny problemy....musela jsem si vysadit antikon.pac mne to delalo zle.
28. lis 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vše,četla jsem si vaše články,a zajíma mne to že vás bolí taky pod bříšem,muj gynekolog,řekl že jsu uplně zdravá a pořád mne pod bříškem bolí...i když někdy špiním pak 2dny dobry.a třebas za týden znovu...těhotna nejsu určite.jen nechápu co semnou je
28. lis 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek