• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

28. listopadu 2012 
CHODÍM KAŽDÝCH 14 DNÍ NA KO NA GYNDU TAKŽE MÁM JISTOTU ŽE CYSTU NEMÁM NAPOSLEDY JSEM TAM BYLA V PONDĚLÍ. ALE CYTSTA BOLÍ TO VÍM UŽ JSEM JÍ TAKY MĚLA.
IVUSENKA: TAKY DRŽÍM PALEČKY A URČO NAPÍŠU IP JAK JSEM DOPADLA
KUKULUNA: TA BOLEST JAK JÍ POPISUJEŠ JE STEJNÁ
25. říj 2006 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cysta tě artep bolela jen v nějakém období MS nebo nějak déle?
25. říj 2006 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky měla jednou cystu, to mě ale nic nebolelo, jenom jsem začala krvácet uprostřed cyklu, tak jsem šla k doktorovi a ten mi řekl, že cysta praskla a za tři dny krvácení přestalo. Jinak jsem o ní ani nevěděla. :wink:
25. říj 2006 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukuluna: Na ultrazvuku se ty cysty poznají bezpečně, doktorka mi je i ukazovala a popisovala... Takže jestli Ti tam nic nenašla, tak můžeš být v klidu! :wink:
25. říj 2006 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo....radši nemyslet na tyhle věci....ale na druhou stranu není dobré něco zanedbat :confused: akorát mě mrzí, že už cítím bolest v podbřišku jako že se blíží MS - a tu já fakt nechci - a zítra se má dostavit :confounded:
25. říj 2006 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě cysta bolela v době kdy jsem měla mít cyklus, který jsem neměla (neměla jsem ovu) a bylo mi i tak divně od žaludku a doktor mi řekl že je to tou cystou
25. říj 2006 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bolesti v podbříšku mám také. Před týdnem sem to měla dostat a stále nic, myslíte že to může být těhu? Nebo jen obyč. zpoždění??
25. říj 2006 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pobolívání v podbříšku mám také, vždy si myslím, že je to tady, ale už týden nic. Myslíte, že to může být těhu?
25. říj 2006 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
miina: a dělala sis test?? většinou po týdnu už test pozná, zda jsi těhu nebo ne ... držím :wink: palečky
25. říj 2006 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
artep26: Ty jsi vůbec neměla menses? Já jí mám naprosto pravidelnou, na den přesně, ale podle teploty i ultrazvuku jsou cykly anovulační... Tak nevím - taky už jsem tady někde četla, že bez ovulace není MS, ale teď už se v tom tedy vůbec nevyznám :sweat_smile:
25. říj 2006 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že dělala a byly negativní. tak dlouhé zpoždění sem ještě neměla. tak sem na to zvědavá:slight_smile:
25. říj 2006 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já neměla MS a asi ani ovu. Teď chodím od února na včeličky na MS a tak po injekci jí dostanu ale stejně jsem neotěhotněla. Takže beru Clostlbegyt a tento, druhý, měsíc mi dal když mi vajíčko dozrálo další injekci, nevím jak se jmenuje, na ovu, která proběhne za 36 hodin. Tak snad proběhla a usuzuji tak podle těch bolestí. Je to děs jaké problémy máme, co?? :frowning2:
25. říj 2006 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frufrunko, když se bere HA tak přece ovulace neprobíhá, ale přesto MS je. takže myslím že i bez ovulace MS je.
25. říj 2006 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miiina: tak si dojdi na ultrazvuk, třeba máš cystu ... jí jí měla ale o nic nejde, většinou se vstřebá tak nepanikař :slight_smile:
25. říj 2006 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusenko souhlasim, MS bez ovu probíhá, to mám vyzkoušené :wink:
25. říj 2006 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží na tom,jak dlouhé máMilina cykly,jestli je má pravidelné např. 28 dní a nebo delší.Ale pokud se ti to stalo poprvé tak bych řekla,že by jsi těhotná mohla být.Moc ti to přeju.
25. říj 2006 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mívám cykly pravidelné 28 dní a podle BT poznám,kdy MS přijde.Ale ovulaci mívám každý měsíc jiný den,jednou je 13 den jiný zase 16 den a takhle se to střídá.
25. říj 2006 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miiino, tobě se cysta vstřebala sama od sebe, obešlo se to bez laparoskopie? A měla jsi ovulaci, když jsi měla cystu? Je, to by jsi mě moooc potěšila takovou zprávičkou! :slight_smile:
To souhlasím, ale opravdu záleží na délce cyklu. Taky to přeji všem snažilkám a dle kamarádky vím, že testy se taky mýlí ... :angry:
frufrunko: mně se taky vstřebala bez laparky, za 14 dní byla fuč :wink: tak neztrácej naději :slight_smile:
25. říj 2006 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvám se, ten dotaz byl samozřejmě na Tebe, artep! :slight_smile: A vstřebala se úplně sama, nebo jsi brala nějaké prášky? Mě Dr. řekla, že půjdeme zatím cestou nejmenšího zla a zatím zkouším jen vitamín B, tak uvidíme, jestli to někam povede...
25. říj 2006 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš ovulační testy?U někoho fungují a u někoho ne,u mě například ovulační testy fungují a spolehlivě mi ukáží,kdy nastane ovulace,ale bohužel se to s nimi zatím nepodařilo.Asi bude problém jinde.
25. říj 2006 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neva neva já to pochopila. Měla jsem cystu na prvé straně, nic mi s tím nedělal a dostala jsem jen injekci na MS. No a za 14 dní když jsem šla na ultrazvuk kvůli ovu tak už tam nebyla. Prostě se vstřebala. Kdyby asi byla velká nebo nemizela, tak by se něco dělo :unamused: . Kamarádka byla na laparce ale měla jich hodně a velké :frowning2:
25. říj 2006 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak ovulační testy fungují?? Už jsem o nich přemýšlela. Je to na stejný způsob jako TT, nebo ti i ukáží kdy ovu nastane?? Nikdy jsem to nezkoušela :unamused:
25. říj 2006 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem před prvním mimčem měla endometriozu - dost bolelo v podbřišku , proto mi dělali laparoskopii a při prohlídce to zjistili, ložisko odstranili a podařilo se mi otěhotnět a porodem jsem se prý pak vyčistila úplně..tak doufám teď když se chystám na druhé mimi to bude vše ok...zítra se ukáže :wink:
25. říj 2006 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufy myslela jsem předtím TT, protože kámošce se ukázala / a po 14 dnech //. A byl to ten z citlivějších testů. Takže .... důvěřuj ale prověřuj ... :grinning: :grinning:
25. říj 2006 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuluna: jak jsem psala, držím všechny palečky aby to vyšlo a všem ostatním pilným sanžilkám samo taky :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2006 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky díky... :sweat_smile: ale jsem nějak pesimisticky naladěná :cry: jak jsem si dělala včera TT, tak mě to moc nepovzbudilo
25. říj 2006 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem to po 10 měsících přestala řešit, ale je fakt že teĎ budu hlídat MS a pokud se nedostaví, letíííííííím pro TT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi jsme všechny stejné :sweat_smile:
25. říj 2006 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se úplně bojim si další testík udělat, abych zas nebyla zklamaná :cry: a kdy ty čekáš MS ?
25. říj 2006 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek