Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

artep26
25. říj 2006

CHODÍM KAŽDÝCH 14 DNÍ NA KO NA GYNDU TAKŽE MÁM JISTOTU ŽE CYSTU NEMÁM NAPOSLEDY JSEM TAM BYLA V PONDĚLÍ. ALE CYTSTA BOLÍ TO VÍM UŽ JSEM JÍ TAKY MĚLA.
IVUSENKA: TAKY DRŽÍM PALEČKY A URČO NAPÍŠU IP JAK JSEM DOPADLA
KUKULUNA: TA BOLEST JAK JÍ POPISUJEŠ JE STEJNÁ

kukuluna
25. říj 2006

a cysta tě artep bolela jen v nějakém období MS nebo nějak déle?

zdenda
25. říj 2006

Já jsem taky měla jednou cystu, to mě ale nic nebolelo, jenom jsem začala krvácet uprostřed cyklu, tak jsem šla k doktorovi a ten mi řekl, že cysta praskla a za tři dny krvácení přestalo. Jinak jsem o ní ani nevěděla. 😉

frufrunka
25. říj 2006

Kukuluna: Na ultrazvuku se ty cysty poznají bezpečně, doktorka mi je i ukazovala a popisovala... Takže jestli Ti tam nic nenašla, tak můžeš být v klidu! 😉

kukuluna
25. říj 2006

ach jo....radši nemyslet na tyhle věci....ale na druhou stranu není dobré něco zanedbat 😕 akorát mě mrzí, že už cítím bolest v podbřišku jako že se blíží MS - a tu já fakt nechci - a zítra se má dostavit 😖

artep26
25. říj 2006

Mě cysta bolela v době kdy jsem měla mít cyklus, který jsem neměla (neměla jsem ovu) a bylo mi i tak divně od žaludku a doktor mi řekl že je to tou cystou

miiina
25. říj 2006

Ahoj holky, bolesti v podbříšku mám také. Před týdnem sem to měla dostat a stále nic, myslíte že to může být těhu? Nebo jen obyč. zpoždění??

miiina
25. říj 2006

Ahoj holky, pobolívání v podbříšku mám také, vždy si myslím, že je to tady, ale už týden nic. Myslíte, že to může být těhu?

artep26
25. říj 2006

miina: a dělala sis test?? většinou po týdnu už test pozná, zda jsi těhu nebo ne ... držím 😉 palečky

frufrunka
25. říj 2006

artep26: Ty jsi vůbec neměla menses? Já jí mám naprosto pravidelnou, na den přesně, ale podle teploty i ultrazvuku jsou cykly anovulační... Tak nevím - taky už jsem tady někde četla, že bez ovulace není MS, ale teď už se v tom tedy vůbec nevyznám 😅

miiina
25. říj 2006

No právě že dělala a byly negativní. tak dlouhé zpoždění sem ještě neměla. tak sem na to zvědavá🙂

artep26
25. říj 2006

No já neměla MS a asi ani ovu. Teď chodím od února na včeličky na MS a tak po injekci jí dostanu ale stejně jsem neotěhotněla. Takže beru Clostlbegyt a tento, druhý, měsíc mi dal když mi vajíčko dozrálo další injekci, nevím jak se jmenuje, na ovu, která proběhne za 36 hodin. Tak snad proběhla a usuzuji tak podle těch bolestí. Je to děs jaké problémy máme, co?? ☹

ivusenka
25. říj 2006

Frufrunko, když se bere HA tak přece ovulace neprobíhá, ale přesto MS je. takže myslím že i bez ovulace MS je.

artep26
25. říj 2006

Miiina: tak si dojdi na ultrazvuk, třeba máš cystu ... jí jí měla ale o nic nejde, většinou se vstřebá tak nepanikař 🙂

artep26
25. říj 2006

ivusenko souhlasim, MS bez ovu probíhá, to mám vyzkoušené 😉

mufy
25. říj 2006

Záleží na tom,jak dlouhé máMilina cykly,jestli je má pravidelné např. 28 dní a nebo delší.Ale pokud se ti to stalo poprvé tak bych řekla,že by jsi těhotná mohla být.Moc ti to přeju.

mufy
25. říj 2006

Já mívám cykly pravidelné 28 dní a podle BT poznám,kdy MS přijde.Ale ovulaci mívám každý měsíc jiný den,jednou je 13 den jiný zase 16 den a takhle se to střídá.

frufrunka
25. říj 2006

Miiino, tobě se cysta vstřebala sama od sebe, obešlo se to bez laparoskopie? A měla jsi ovulaci, když jsi měla cystu? Je, to by jsi mě moooc potěšila takovou zprávičkou! 🙂

artep26
25. říj 2006

To souhlasím, ale opravdu záleží na délce cyklu. Taky to přeji všem snažilkám a dle kamarádky vím, že testy se taky mýlí ... 😠

artep26
25. říj 2006

frufrunko: mně se taky vstřebala bez laparky, za 14 dní byla fuč 😉 tak neztrácej naději 🙂

frufrunka
25. říj 2006

Holky, omlouvám se, ten dotaz byl samozřejmě na Tebe, artep! 🙂 A vstřebala se úplně sama, nebo jsi brala nějaké prášky? Mě Dr. řekla, že půjdeme zatím cestou nejmenšího zla a zatím zkouším jen vitamín B, tak uvidíme, jestli to někam povede...

mufy
25. říj 2006

Myslíš ovulační testy?U někoho fungují a u někoho ne,u mě například ovulační testy fungují a spolehlivě mi ukáží,kdy nastane ovulace,ale bohužel se to s nimi zatím nepodařilo.Asi bude problém jinde.

artep26
25. říj 2006

Neva neva já to pochopila. Měla jsem cystu na prvé straně, nic mi s tím nedělal a dostala jsem jen injekci na MS. No a za 14 dní když jsem šla na ultrazvuk kvůli ovu tak už tam nebyla. Prostě se vstřebala. Kdyby asi byla velká nebo nemizela, tak by se něco dělo 😒 . Kamarádka byla na laparce ale měla jich hodně a velké ☹

artep26
25. říj 2006

Jak ovulační testy fungují?? Už jsem o nich přemýšlela. Je to na stejný způsob jako TT, nebo ti i ukáží kdy ovu nastane?? Nikdy jsem to nezkoušela 😒

kukuluna
25. říj 2006

já jsem před prvním mimčem měla endometriozu - dost bolelo v podbřišku , proto mi dělali laparoskopii a při prohlídce to zjistili, ložisko odstranili a podařilo se mi otěhotnět a porodem jsem se prý pak vyčistila úplně..tak doufám teď když se chystám na druhé mimi to bude vše ok...zítra se ukáže 😉

artep26
25. říj 2006

Mufy myslela jsem předtím TT, protože kámošce se ukázala / a po 14 dnech //. A byl to ten z citlivějších testů. Takže .... důvěřuj ale prověřuj ... 😀 😀

artep26
25. říj 2006

kukuluna: jak jsem psala, držím všechny palečky aby to vyšlo a všem ostatním pilným sanžilkám samo taky 🙂 😀 😀 😀 😀

kukuluna
25. říj 2006

díky díky... 😅 ale jsem nějak pesimisticky naladěná 😢 jak jsem si dělala včera TT, tak mě to moc nepovzbudilo

artep26
25. říj 2006

No já jsem to po 10 měsících přestala řešit, ale je fakt že teĎ budu hlídat MS a pokud se nedostaví, letíííííííím pro TT 😀 😀 😀 😀 😀 asi jsme všechny stejné 😅

kukuluna
25. říj 2006

já se úplně bojim si další testík udělat, abych zas nebyla zklamaná 😢 a kdy ty čekáš MS ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru