Bolení břicha, bez menstruace, prsa jak konve. Těhotná?

maky_maky
27. kvě 2015
Holky ovu dle bolesti břicha 12.4. Sex byl 12. 13. a pro jistotu ještě 14. test negativni. Dnes boleni břicha na ms ale nikde nic a prsa mam jak konve 😃. Tak nevím teda?? 😁
babbota
27. kvě 2015
A kdy měla nebo má přijít MS?
maky_maky
autor
27. kvě 2015
no to je právě to, měla by dojít dnes zítra nejpozději v pátek nemůžu přesně určit, jsem teprve měsíc po vytažení tělíska a jedna ms po vytažení byla, byla od 4. do 8. května potom 14. tého ovulace a teď nevím kolik dnů budu mít cyklus ??
vekisek
27. kvě 2015
sem na tomn stejně .. MS mam dostat dnes nebo zitra ... TĚHU TEST NEGAT .
vekisek
27. kvě 2015
Maky - ja sem rok po vytažení těliska a ze začatku sem to měla hodně nepravidelne ..
babbota
27. kvě 2015
@maky_maky Tak to bych ještě počkala. Já nevím, jak tělo funguje po vytažení tělíska, jestli pak MS přijde tak, jak má. Ale já jsem měla opravdu velmi slabého dušíka v den vynechání MS a pomaličku mi čárka sílila, takže být tebou, počkám aspoň 2 dny a zkusím test znovu.. 😉
maky_maky
autor
27. kvě 2015
no já jsem zvědavá, jako bolí mě břicho jako na ms, asi týden se cítím jako když jsem byla těhotná s druhou dcerou. Popravdě jsme se ještě nechtěli úplně snažit, takže se ani nesnažím si cokoliv vsugerovat, jen citlivěji vnímám své tělo.
maky_maky
autor
27. kvě 2015
@vekisek a vy se snažíte dlouho?
babbota
27. kvě 2015
@maky_maky No, uvidíš. Je to buď a nebo 😃
maky_maky
autor
27. kvě 2015
@babbota no já měla u druhé dcery slabého ducha už 10 dpo tak je to takové zvláštní, že teďka nic teda no asi ms dojde a bude 😃
maky_maky
autor
27. kvě 2015
@babbota tak tak 😉
vekisek
27. kvě 2015
@maky_maky no snažíme se rok a ted sem na tom stejně jako ty z jednoho prsa mi občas aj teče a břicho mam nafukle jako v patem mesici 😃 ale břicho me neboli jen tak trne divně
maky_maky
autor
28. kvě 2015
tak břicho stále bolí a ms stále nikde a co vy??
@vekisek
babbota
28. kvě 2015
@maky_maky a test stále nic?
maky_maky
autor
28. kvě 2015
@babbota ne 😞
babbota
28. kvě 2015
@maky_maky Tak zkus vydržet třeba do neděle 😉
vekisek
28. kvě 2015
@maky_maky me břicho neboli , ale rano takovy lehce do hněda hlen , ale to mi dela třeti den .. ale jen malinko rano a pak cely den nic ... a MS nikde
maky_maky
autor
28. kvě 2015
@vekisek mam uplne to stejne 😉
vekisek
29. kvě 2015
@maky_maky tak dnes ani hlen .... tak nevim test opět nega. tak počkam do ponděli a otestuju zase .. pak uz me napada jen hormonalni porucha .
vekisek
29. kvě 2015
@maky_maky tak sem to dnes dostala 😞 tak zase nic
maky_maky
autor
30. kvě 2015
@vekisek ja raky vcera tak priste no 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli