Bolest břicha a špinění - je to příznak těhotenství?

solatka15
7. črc 2019

Ahoj holky , mam dotaz .
Jsem 10dni po ms , ms byla takova obvykla 4denni krvaceni ale spis tmava jakoby stara krev .
Vcera jsem byla na toalete na.male a po utreni na papire svetlounce ruzova krev ,tak jsem si myslela ze nejspis porucha a ze to mam dva.krat do mesice dala jsem si intimku kdyby se to rozjelo ale nic na intimce jen prouzek jako by spineni starou krvi tmavy hnedy prouzek , rano po moceni znovu pri utreni svetlounce rozove ale na intimce opet nic , bri ch o me boli jako by.to mela dostat ale nic se nedeje mela jste to ytak nektera nebo mam jit k doktorovi? Jo a pred dvema mesici jsem prodelalaa zanet delohy ... omlouvam se za gramatiku pisu s moboli a porad mi to preskakuje 🙂

solatka15
autor
7. črc 2019

Jeste chci dodat ze tehotenske priznaky jako je unava bolest a svedeni bradavek nevolnost mam cca tyden nejhorsi jsou asi ty bradavky dekuji predem za odpovedi 🙂

vendelinka08
7. črc 2019

@solatka15 a udelala sis tehotensky test? Pokud ano a vysel negativne, tak tam bude jiny problem. Take to spineni muze byt k ovulaci. Tezko rict.

solatka15
autor
7. črc 2019

Test sem zatim nedelala podle mne je to brzo , nevim si stim rady

hawah
7. črc 2019

@solatka15 Mno pokud už jsou příznaky jako nevolnost, únava a citlivá prsa, tak test už by to měl taky ukázat... způsobuje to rostoucí hladina hcg

solatka15
autor
7. črc 2019

Fakt jo ? Aha tak to jsem nevedela , tak zitra skusim koupit a testnout dekuji 😉😉😉

jirikmaminka
8. črc 2019

Udelejte tt test to uz by melo jit neco videt pokud jste

solatka15
autor
9. črc 2019

Test sem nakonec ani nezkousela protoze to spineni se nakonec rozjelo v menstruaci I kdyz nechapu ze dvakrat v jednom cyklu ale budiz :D jinak vsem dekuji za pdpovedi 🙂

solatka15
autor
9. črc 2019

@jirikmaminka dekuji za radu ale myslim, ze je to zbytecne protoze se mi rozjela nejspis po druhe v jednom cyklu menstruace

zuzlinka30
9. črc 2019

Holky ahoj, ovulku jsem měla 21.6, měla jsem to dostat 4.7. Test Teda asi negativní. Včera ve sprše jsem trochu krvacela ale celou noc pak nic, měla jsem být v 10 u doktora ale nechala jsem to být protože jsem ráno vlezla do sprchy a zase jsem krvacela byla to spíš nahnedla barva. Jenže od té doby zase nic. Nemáte někdo takovou zkušenost?

solatka15
autor
14. črc 2019

@zuzlinka30 mela jsemm to podobne a s krve mam potvrzene tehotenstvi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru