• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest podbřišku, bílý výtok, únava. Můžu být těhotná?

22. ledna 2013 
Ahoj, jsem necelý měsíc po vysazení antikoncepce, ze zdravotních důvodů jsem jí musela přestat brát , se svým přítelem máme pouze nechráněný sex, před dvouma dněma se mi dostavila divná bolest podbřišku, jako by mě zevnitř něco tlačilo, objevil se bílý výtok, mám tendenci chodit více na malou, zjišťovala jsem polohu čípku a je tak na půl zavřený, sliznice je velmi nateklá o bolesti hlavy a únavě ani nemluvě do menzesu mi zbývá ještě 5 dní, je nějaká pravděpodobnost, že by tyto příznaky mohli souviset s těhotenstvím? Já se spíše přikláním k tomu, že si tělo teprve zvyká být bez hormonů, které obsahuje HA a může být cyklus poněkud rozházený.
5. led 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicolnik ahojky ajk si dopadla?
22. led 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romuaska ahojik,dopadla jsem, tak, ze po 10dne jsem dostala zatim tu nejhorsi menstruaci,kterou jsem kdy zazila,ty bolesti byly neco hrozneho...
22. led 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romuaska jeeee tak to mě mrzí,pokud se o mimi snažíte,jinak ta antika dělá různé probblemy:( mě úplně sprčila cyklus :/
22. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romuaska jeeee tak to mě mrzí,pokud se o mimi snažíte,jinak ta antika dělá různé probblemy:( mě úplně sprčila cyklus :/
22. led 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicolnik
@nicolnik jeeee tak to mě mrzí,pokud se o mimi snažíte,jinak ta antika dělá různé probblemy:( mě úplně sprčila cyklus :/

ted už to mám správně.DD pardon:slight_smile:
22. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek