Bolest podbřišku, bílý výtok, únava. Můžu být těhotná?

nicolnik
5. led 2013

Ahoj, jsem necelý měsíc po vysazení antikoncepce, ze zdravotních důvodů jsem jí musela přestat brát , se svým přítelem máme pouze nechráněný sex, před dvouma dněma se mi dostavila divná bolest podbřišku, jako by mě zevnitř něco tlačilo, objevil se bílý výtok, mám tendenci chodit více na malou, zjišťovala jsem polohu čípku a je tak na půl zavřený, sliznice je velmi nateklá o bolesti hlavy a únavě ani nemluvě do menzesu mi zbývá ještě 5 dní, je nějaká pravděpodobnost, že by tyto příznaky mohli souviset s těhotenstvím? Já se spíše přikláním k tomu, že si tělo teprve zvyká být bez hormonů, které obsahuje HA a může být cyklus poněkud rozházený.

romuaska
22. led 2013

@nicolnik ahojky ajk si dopadla?

nicolnik
autor
22. led 2013

@romuaska ahojik,dopadla jsem, tak, ze po 10dne jsem dostala zatim tu nejhorsi menstruaci,kterou jsem kdy zazila,ty bolesti byly neco hrozneho...

romuaska
22. led 2013

@romuaska jeeee tak to mě mrzí,pokud se o mimi snažíte,jinak ta antika dělá různé probblemy:( mě úplně sprčila cyklus :/

romuaska
22. led 2013

@romuaska jeeee tak to mě mrzí,pokud se o mimi snažíte,jinak ta antika dělá různé probblemy:( mě úplně sprčila cyklus :/

romuaska
22. led 2013

@nicolnik
@nicolnik jeeee tak to mě mrzí,pokud se o mimi snažíte,jinak ta antika dělá různé probblemy:( mě úplně sprčila cyklus :/

ted už to mám správně.DD pardon🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru