• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest prsou, měla to některá po početí taky tak?

3. července 2017 
Ahoj holky, pred cca 6 dny jsem mela ovulaci a probehl napul preruseny styk(prvni rozpacity pokus o mimi)...vzdy kdyz mam ovulaci a par dni pred menstruaci me boli prsa. Jde o to, ze tento cyklus me bolest od ovulace nepresla. Jedna se o tlak az neprijemnou bolest po stranach pri doteku a jakousi napjatost. Mela to nektera z vas po poceti taky tak? Prijde mi zvlastni, ze bych hned po tomto styku, kdy ,,neco´´ ujelo otehotnela. Vim, jak je dnes tezke otehotnet. Na testik je jeste brzy...Dekuji za kazdy prispevek a omlouvam se, ze je text bez interpunkce, pisi z mobilu.
6. lis 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ano mám 3 děti pokaždé jsme cítila bvolest a najatost prsou podstatně brzy,alespon týdne či víc před MS...:slight_smile: ted mám bolesti také,ale mám antik.kroužek..tak snad nic.-/
6. lis 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@romuaska Teda, prijde mi neuveritelne, ze bych mohla z takoveho a jedineho styku otehotnet..A kdy ti ma dorazit menzes?drzim palce, at to dopadne dle tveho prani a dej vedet!
6. lis 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kackaku no až za 14 dní :/, jojo já takhle otehotnela z jednoho sexu v měsíci..
6. lis 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Tak mě taky stačil jediný styk v měsíci a hned jsem byla v tom :wink: ..Takže určite pokud jste zdraví s partnerem a jsi psychicky v pohode, tak ano, opravdu mužeš z jednoho "rozpačiteho pokusu" otehotnet:slight_smile:
Každopádně co se týká tech prsou, tak bych na to až tak nesázela a počkala si až na vynechanou menstruaci.Ono totiž psychika delá nekdy divy a mužeš mit tehu příznaky i kdybys nechtela..Ono po oplodnení tomu vajičku trvá zhruba 6-10dní, než se vubec zahnízdní a teprve až potom se začne produkovat do tela HCG, který už muže zpusobovat nejaké příznaky.Takže čiste teoreticky by se teprve ted u tebe mohlo vajičko uhnizdovat(pokud jsi tehu)
Co se týká me,tak já mela vzdycky pred menstrucí citlive bradavky.A zhruba tak dva dny pred menstruaci prestaly být citlive a já to za dva dny dostala.Když jsem otehotnela, tak citlive bradavky jsem mela uplne stej, pak me prestaly bolet a den pred terminem ms me zacaly bolet celá prsa, jako bych tam mela modřiny.No a dalsi den už jsem to nedostala.
6. lis 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@romuaska Tak to já naštěstí ,,už" za týden..
7. lis 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evulinkab Děkuji za komentář. Já beru léky na sníženou štítnou žlázu a na astma, jinak gynekologicky bych měla být OK a partner je taky snad zdravý, ale je mu už 33. Máš pravdu, že se dá spousta věcí vsugerovat :unamused: ..Ale nevím jak je to s bolestí prsou, přesně jsi to vystihla, bolí mě, jako bych na nich měla modřiny. Ale asi to nebude těhotenstvím, já prostě nevěřím, že bych z jednoho polovičního styku mohla otěhotnět.... :confounded:
7. lis 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě netradičně rozbolela prsa 5 dnů po "pokusu" o mimíska, jindy mě pobolívají míň a až den- dva před MS, takže jsem z toho příjemě rozhozená a doufám, že si ze mě psychika a mé tělo nedělají blázny a vážně existuje možnost, že se nám zadařilo. A bolest je přesně jak píšete- jako čerstvá modřina! Sice bohužel neznám odpověď na tvou ( a v podstatě i mou) otázku, ale pokud plánujete miminko, tak přeji hodně štěstí a dvě // na testíku! Já to mám dostat 13.11., tak jsem zvědavá :wink:
7. lis 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě začaly prsa bolet asi až 3dny před MS ( cca 10 dní po předpokládaném početí), ale je pravdoiu že než sme se snažili o miminko tak jsem se nějak zvlášť nepozorovala, pak sme tomu nechávali volný průběh tak sem se taky nesledoval a až poslední 2 cykly sem se na to trošku zaměřila, prsa mě v prvním cyklu nebolely vůbec a v druhém už ano a to už sem byla těhotná ... a od té doby mě s pauzama prsa bolí pořád
7. lis 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radulkapol Jé, to jsem ráda, že to má někdo podobně jako já....já bych to měla dostat 15.11...Akorát jsem dneska nějaká smutná, po týdenní bolesti mě to dneska přešlo a už mě prsa nebolí...tak nevím co to znamená..:(Týden po ovu velká bolest a týden před menzes to přejde? Vždy to mám tak, že mě týden před menzes prsa bolet začnou...tak nevím, co mi to mé tělo chce říct :confused: ...Určitě sem pak dej vědět, jestli MS dorazila, ano?.)
7. lis 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď koukám na disuzi, kterou založila sabca87...ta to také tak měla...nejdříve bolst prsou cca 4 dny, pak jí to přešlo...a přesto je těhotná:slight_smile:
7. lis 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš tipuju, že se víc pozoruješ, když je ta šance, že můžeš být těhotná... Přerušovaný styk není nejlepší antikoncepce, ale stačí opravdu jeden "šup" a jsi v tom...
7. lis 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elvira Je to možné :frowning2: Ale ta bolest prsou se opravdu vsugerovat nedala, zvlášť když dnes přešla...To vím, že to není nej antikoncepce, však jsme jí taky záměrně uplně nenodrželi:slight_smile:
7. lis 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulkapol Tak to sme na tom stejně,též to mám dostat 13.11. a už 4dny mě šíleně bolí prsa :frowning2: Tak tajně doufám,že se nám konečně mohlo i zadařit :slight_smile: Jinak tobě držim pěstičky ať ti to vyjde :slight_smile:
7. lis 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výrazná citlivost prsou byl úplně první příznak, co si pamatuju, velmi brzy, ještě než jsem si vůbec připustila možnost těhotenství.. jen pár dní po otěhotnění. A bylo to taky na první pokus :wink:
7. lis 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@apollo11 Akorát tobě ta bolest asi nepřešla, viď?...mně prsa bolela týden jako čert a dnes to přešlo..mám týden do menstruace...
7. lis 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy kéž by to u nás u obou (a spoustu dalších snažilek) byl příznak těhotenství :slight_smile: asi to nevydržím a první test zkusím už v neděli ráno... To už by teoreticky snad mohlo něco málo naznačit! Držím palečky a poneděli si dáme vědět :sunglasses:
8. lis 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulkapol Ok tak ja též zkusím testnout v neděli ráno :slight_smile: A uvidíme zda se zadaří...Jak dlouho se snažíte o mimi?
8. lis 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy nijak extra dlouho ne, s pomocí utrogestanu cca od května, předtím se nedá říct "snažili" spíš jsme tomu nechávali volný průběh a tulili se bez ochrany a teď první měsíc jsem zapojila i ovu testy. A vy jak dlouho? Snažíte se o druhé, jo? :slight_smile:
8. lis 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radulkapol
@reennddyy
Tak to holky dejte vedět i sem :wink: ..Já už v to nedoufám, když ta bolest prsou přešla..
8. lis 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku ještě nic nevzdávej :slight_smile: a taky se ozvy až budeš vědět víc! Tfuj tfuj na // :slight_smile:
8. lis 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radulkapol No vzhledem k tomu, že se jednalo jen o jeden a ještě ,,poloviční" styk, tak si opravdu nemyslím, že by to vyšlo :unamused: ...To ty jsi se s partnerem opravdu pořádně snažila, tak taky tfuj tfuj na //....prsa pořád bolí?? :slight_smile:
8. lis 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulkapol Jojo o druhé...No já mám bohužel s nepravidelnou ms zkušenosti...Když sem porodila Kačku,tak sem začla chodit na injekce(depoproveru)...Nu je to dva roky co jsem bez ní a od té doby mi nebyla gynda schopná srovnat cyklus...Jen do mě neustále rvala nějaký prášky a výsledek žádný...Tak sem to vzala do vlastních rukou a vypadá to že se mi to srovnalo...mám cyklus 28dní,ale občas i 35dní(a to jen vyjímečně),netuším proč,ale i tak je to už pokrok...Jinak o mimi se snažíme od ledna(a opravdu snažit sme se začali v červnu)...
8. lis 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulkapol a popravdě řečeno jsem už z toho nějak špatná :frowning2: Ovu testy sem si dělala(a bohužel sem na nic nepřišla)...Gynda mi řekla ať se stavim v březnu či dubnu a proberem to(do tý doby se o tom bavit nebudem) :frowning2: Takže mi taky nepřidala...
8. lis 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy to já musím pochválit moji Mudr, dřív mi přišla odměřená, ale když jsem řekla, že chceme miminko, tak uplně obrátila a velice pečlivě a mile k tomu přistupuje, nasadila utroš, který mi cyklus srovnal na výbornou... a tomu nepředcházelo nějaké "po míň jak roce snažení je v pořádku, že to zatím nevychází " apod...
A od toho ledna nemáš HA, nebo jsi ji neměla vůbec? Já už cca dva až tři roky HA neberu.. Bylo mi po ní blbě a jinou jsem zkoušet nechtěla, brala jsem to jako zbytečné, cyklus se mi rozházel stejně až díky HA a miminko jsem věděla že chci, ať už tehdy nebo teď... jen jsme to nehrotili :slight_smile:
8. lis 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku bolí, potvory :slight_smile: Můj se směje mojí sportovní podprsence, která je těžce neestetická pod košilí a jiným "slušným" oblečením co musím mít v práci
8. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kackaku, prsa mě vždy bolela cca 2 dny před menses. Asi týden po menses mě ale zase začaly bolet a nepřestaly po dobu 4 týdnů. Je to týden, co přestaly bolet. Jinak jsem v 7. týdnu těhotenství a čekám dvojčátka. Test jsem si zkoušela asi 2 dny po vynechání menses a vyšel pozitiv. Sestru prsa bolely cca 4 dny po souloži, zkusila test a měla pozitivní. Bolest u ní přestala asi po 3 dnech. Dnes má 2,5 letého chlapečka :slight_smile:
8. lis 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radulkapol Tak to je v tom případě hodně hodně nadějné!!..kdy budeš testit?
8. lis 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jamaicaforever Teda, vážně? Já jsem to měla přesně tak..pořádně se rozbolela cca 2-3 dny po ovulaci a trvalo to jen asi 4 dny a teď už nic...a mám týden do MS... :astonished: ..
8. lis 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku nejdřív v neděli.. i když MS očekávám až v úterý
8. lis 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radulkapol Tak dej hned vědět...já asi zkusím v úterý, menzes očekávám ve čtvrtek...
8. lis 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek