Bolest v kříži a tahání podbřišku, příznaky těhotenství?

alilisi
15. čer 2015

Ahoj holky, už pár dní mě bolí v kříži, někdy víc, někdy míň.. Vždycky jsem první dny kdy byla menstruace trpěla na záda, ale tohle je jiné, fakt docela bolest.. Do toho mě ,,tahá´´ podbřišek, jsem taková malátná a plynatost se taky projevuje.. a taky podrážděnost (to je síla), normálně jsem hroznej cholerik 🙂 ale skoromanžela bych v posledních dnech nejradši nakopala do příslušnejch míst (a to nedělá nic hroznýho, chytám na první našlápnutí)..
MS měla přijít dnes.. V posledních měsících jí ale dostávám spíš o 3 až 5 dní dřív.. Podle zpětného výpočtu ovulace jsme se milovali (shodou náhod) přesně v den OVU a pak ještě dvakrát do 5 dní od ovu..
Samozřejmě to můžou být příznaky přicházející mensturace. Snažím se si radši moc nic nenelhávat aby pak nebylo zklamání..
Zatím miminko ještě tak vehementně neřešíme, ale byli by jsme víc než nejšťastnější 🙂
Máte některá zkušenost s takovými příznaky? (hlavně ta bolest v kříži a podrážděnost)
S testem chci ještě pár dnů počkat.. Díky za všechny příspěvky a přeju hodně štěstí!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru