Bolest v podbřišku 19. dc a náhle negativní test. Máte podobnou zkušenost?

eelliikk
31. srp 2019

Ahojky všem,
zajímalo by mě, jestli máte některá podobnou zkušenost.
Od 19DC mě šíleně bolí podbříšek. Dnes jsem jsem 24DC. Je to silná bolest, jako první den MS.
Před dvěma dny jsem si dělala TT a dva dny po sobě ukázal dvě čárky. Dnes ráno už neukázal nic. Bolest břicha mám až opravdu při MS, ani při ovulaci. Takže vůbec nevím, co by to mohlo znamenat.
Budu moc ráda, za vaše odpovědi. 🙂

balogis
31. srp 2019

@eelliikk hm a byl test opravdu pozitivní? A ten dnešní byl stejná citlivost? Nekrvacis?

eelliikk
autor
31. srp 2019

@balogis koukni . Test si kupuju pořad ten samy . Nekrvacim vůbec 🧐

balogis
31. srp 2019

@eelliikk tak leda jestli to není ryska i když to mi přijde dost výrazné,takže buď počkat na ms a pokud budou bolesti nějaké velké tak bych jela na pohotovost

eelliikk
autor
31. srp 2019

@balogis No právě, na rysku je to moc výrazné. Počkám na ms, ta by měla dojít každým dnem. Je teda pravda, že tahle bolest je podobná té, když se mi rozjížděl potrat... :-/ ale zase je možné, že mě to břicho bolí, protože se vajíčko uhnizďuje 🙏

nikola471995
31. srp 2019

@eelliikk ahojky já jsem sice po IVF ale po ET jsem měla v kuse tři dny taky docela silné bolesti břicha. Pak to trochu ustalo. Ale i teď po pozitivním testu je mám a někdy i silnější. Počkej ještě do ms třeba jsi měla ovu později 😊

eelliikk
autor
31. srp 2019

@nikola471995 no, hodně se mi zase zlepšila pleť. Tak jsem to měla i u předchozího těhu, které bohužel nedopadlo jak mělo.... udělala jsem si test den po očekávané MS a čárka tam byla krásná a břicho mě teda nebolelo vůbec 🙊

nikola471995
31. srp 2019

@eelliikk tak zkus test třeba za dva sny to už by mohl něco ukázat 😊 já věřím že se tam něco chystá 🙏

eelliikk
autor
31. srp 2019

@nikola471995 děkuju za podporu 🙏🙏🙏 jsem doma na neschopence, a nedělám nic jinýho, než zjišťuju, co by to mohlo být 😀 už asi začínám šílet 😀

nikola471995
31. srp 2019

@eelliikk já bych byla v klidu, nohy a na horu, knížku kafíčko a prd na to já jsem si už taky myslela že to je opět ztracené že ta bolest je jasná že přijde mrcha a nic. Hlavně čistou hlavu takle nepomůžeš ani sobě po případě a prckovi 🙂

eelliikk
autor
31. srp 2019

@nikola471995 Tak to je super, že se povedlo 🙂

astyna88
1. zář 2019

Me bolelo bricho od poceti do terminu ms a to fakt dost,ze jsem si vzala i tampon. Po terminu ms prestalo....hodne stesti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru