Bolest v podbřišku po menstruaci. Jsem těhotná?

keckemet
5. črc 2012

Zdravim, je zde nekdo kdo odmenstruoval a mel stale pocit boleni v podbrisku jako pred MS?
Ja MS tento mesic o cca tyden - 10 dni drive, krvaceni spise slabsi a stale pretrvavajici pocit tlaku v podbrisku.... Testy zatim nedelam... O dalsi tehotenstvi se jeste ted primo nesnazime 🙂´Tak jsem celkem zvedava..............Diky vsem za pripadne odpovedi 🙂

genevieve
9. črc 2012

@keckemet Ahoj, takhle jsem to měla já...vysadila jsem HA, po 30ti dnech přišla MS, pak jsem měla 3týdny tlaky v podbrišku jako při MS, ale přičítala jsem to ovulaci nebo něčemu takovýmu, no a další MS nedorazila a test byl pozitivní 😉

a.n.e.t.t
11. črc 2012

Ahoj, tak mě to dělá podobně, skončila MS a tak týden i déle slabé bolení v podbříšku jako při MS, je mi i divně, hlava bolí, polévá mě horko, únava, tak jsem zkusila test a nic tam 😒 , tak to taky připisuju ovulaci, popřípadě celkovýmu počasí. To už bych totiž musela být v nějakým 6 týdnu a to by test snad ukázal, že...

lucilidda
21. lis 2013

Zdravím,měla bych dotaz. v sobotu 16.11. mě skončili MS,měla jsem je cca asi jen 6 dný slabší MS a od té doby mě bolí podbříšku,občas křeče a nebo jen bolest jako kdybych to měla znovu dostat. mužete mi prosím porat? 😖 předem děkuji za odpověď 😉

klouzek
22. lis 2013

@lucilidda a co cysta?

lucilidda
22. lis 2013

taky jsem o tom už přemíšlela... 😒 v pondělí jsem objednaná na gyndu tak uvidíme.... 😉

bafalo
6. dub 2016

Ahojky všem prosím sem tu nova potřebuji pomoc začnu začátekem 3 roky sem měla iplatat v ruce to je ze nemůžu otěhotnět .tak ze po třech letech sem si ho dala vindat protože se s partnerem snažíme o mimi. Po sestich měsíců s nazeni je marný ,29.3.2016 sem to dostala měla sem to jen 3 dny první den slabá druhi den normální a třetí jako kdybi nebyla, po menstruaci sem měla s přítelem pohlavní styk as do 6.4 a doto sem měla strašni bolesti podbrisku test sem si udělala negativ . Muze to bejt těhu.nebo nejakej zahnět? Předem děkuji

antu88
2. pro 2016

ahoj, chtela jsem se zeptat měla jsem nechráněný sex ale neudělal se do mě měla jsem předtím kratší menstruaci na to jsem měla špinění strašně silné a lekla jsem se a došla jsem na gynekologii tam mi paní doktorka řekla že to dochazí že uvidím na jakou men naváže a že být těhotná nemůžu po té jsem dostala men která byla špinavější ze začatku jinak celkově byla slabší proti všem men a ke konci byl špinavý výtok nahnědlí a ted mám výtok normální ale strašně mě bolí břichu nemám potřebu nějak extra jíst ale ji mi blbě jinak testy jsem si dělala tesně před men a ukázali že bych mít něměla ale byl to skoro měsíc od toho jsme spolu spali díky za rady ...

zlobivakaca26
11. led 2017

Ahoj holky, mám 5 den po menstruaci a uz 2 den me boli v podbřišku i při chůzi. Ale přitom ovu mám mit asi ve čtvrtek nebo pátek.máte některá s tímhle zkušenosti? S manželem se snažíme o mimi rok a zatím se nám to nedaří.děkuju za rady

evasykorova
3. lis 2017

Dobrý den, měli jsme s přítelem dá se říct pohlavní styk, I když jsem ještě panna, pustila jsem ho tzv. "na krajíček", udělal se, a stalo se v 5 dní menstruace, kdy mi spíš už končila, jaká je pravděpodobnost těhotenství? Mockrát děkuji, za odpověď

dudlik226
6. únor 2018

Ahoj… Potřebuji vaší radu… 14 dní před ms jsem krvácela v době kdy jsem brala antikoncepci > na to mi doktorka kdyz jsem ji volala řekla at si udělám test, ale ze si myslí že tam nic neví si protože mám špinivou antikoncepci… Test byl 2× negativní… Potom jsem dostala v týdenní pauze od prášku ms ale v pondělí normálně ji dostavám ve středu a krvácela jsem míň… A teď po ms mám už cca 14 dnů tlaky v podbřišku… Myslíte že mohu být těhotná? :think:

hlasimse
6. únor 2018

@dudlik226 Myslím že to není moc pravděpodobné... Antikoncepce je většinou spolehlivá a někdy jsem také krvácela málo, když jsem ji brala. Tlaky samy o sobě jsou spíš nevypovídající - to může být cokoliv...

rebecca15
Autor odpověď smazal
Zobraz
rebecca15
16. led 2021

Ahoj,chtela bych zse zeptat jestli tady někdo mate zkušenosti ,týden před MS mě začalo bolet v krizi,bolesti v podbříšku a vytok,MS za týden dorazila sice kratší než by měla být no a bolesti v krizi stále( takhle mě to jeste nikdy nebolelo) a tlaky v podbrisku.Mate někdo podobnou zkušenost co by to mohlo být ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru