Bolest v podbřišku po menstruaci. Jsem těhotná?

11. ledna 2017 
Zdravim, je zde nekdo kdo odmenstruoval a mel stale pocit boleni v podbrisku jako pred MS?
Ja MS tento mesic o cca tyden - 10 dni drive, krvaceni spise slabsi a stale pretrvavajici pocit tlaku v podbrisku.... Testy zatim nedelam... O dalsi tehotenstvi se jeste ted primo nesnazime ´Tak jsem celkem zvedava..............Diky vsem za pripadne odpovedi
6. črc 2012 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keckemet Ahoj, takhle jsem to měla já...vysadila jsem HA, po 30ti dnech přišla MS, pak jsem měla 3týdny tlaky v podbrišku jako při MS, ale přičítala jsem to ovulaci nebo něčemu takovýmu, no a další MS nedorazila a test byl pozitivní
9. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mě to dělá podobně, skončila MS a tak týden i déle slabé bolení v podbříšku jako při MS, je mi i divně, hlava bolí, polévá mě horko, únava, tak jsem zkusila test a nic tam , tak to taky připisuju ovulaci, popřípadě celkovýmu počasí. To už bych totiž musela být v nějakým 6 týdnu a to by test snad ukázal, že...
11. črc 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,měla bych dotaz. v sobotu 16.11. mě skončili MS,měla jsem je cca asi jen 6 dný slabší MS a od té doby mě bolí podbříšku,občas křeče a nebo jen bolest jako kdybych to měla znovu dostat. mužete mi prosím porat? předem děkuji za odpověď
21. lis 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucilidda a co cysta?
22. lis 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky jsem o tom už přemíšlela... v pondělí jsem objednaná na gyndu tak uvidíme....
22. lis 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem prosím sem tu nova potřebuji pomoc začnu začátekem 3 roky sem měla iplatat v ruce to je ze nemůžu otěhotnět .tak ze po třech letech sem si ho dala vindat protože se s partnerem snažíme o mimi. Po sestich měsíců s nazeni je marný ,29.3.2016 sem to dostala měla sem to jen 3 dny první den slabá druhi den normální a třetí jako kdybi nebyla, po menstruaci sem měla s přítelem pohlavní styk as do 6.4 a doto sem měla strašni bolesti podbrisku test sem si udělala negativ . Muze to bejt těhu.nebo nejakej zahnět? Předem děkuji
6. dub 2016 v 18:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chtela jsem se zeptat měla jsem nechráněný sex ale neudělal se do mě měla jsem předtím kratší menstruaci na to jsem měla špinění strašně silné a lekla jsem se a došla jsem na gynekologii tam mi paní doktorka řekla že to dochazí že uvidím na jakou men naváže a že být těhotná nemůžu po té jsem dostala men která byla špinavější ze začatku jinak celkově byla slabší proti všem men a ke konci byl špinavý výtok nahnědlí a ted mám výtok normální ale strašně mě bolí břichu nemám potřebu nějak extra jíst ale ji mi blbě jinak testy jsem si dělala tesně před men a ukázali že bych mít něměla ale byl to skoro měsíc od toho jsme spolu spali díky za rady ...
3. pro 2016 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám 5 den po menstruaci a uz 2 den me boli v podbřišku i při chůzi. Ale přitom ovu mám mit asi ve čtvrtek nebo pátek.máte některá s tímhle zkušenosti? S manželem se snažíme o mimi rok a zatím se nám to nedaří.děkuju za rady
11. led v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek