Bolesti břicha jako před MS, mohou značit těhotenství?

klaraslavickova
24. říj 2016

prosím o radu..už od ovulace mam bolesti břicha zejmena kolem vaječníku jako před MS ,jeden jed jsem dokonce mela bolesti břicha a take kolem vaječníku opravdu ošklive a bylo mi nevolno od žaludku to přiszuji že jsem asi neco špatneho snedla,chtěla bych se zeptat zda mate zkušenosti s temito bolestmi jako před Ms dnes je to6 den co to bolí né stále proste chvilkama a do ms mam ješte 8 dní myslíte že by to třeba mohlo značit tehotenství ?mam i podstatne horší akne než jindy a mam jakoby nafouknuté břicho

astyna
24. říj 2016

nemáš cysty? mě je zjistili, když jsem byla těhotná, během těhotenství popraskaly a občas to fakt hnusně bolelo. Já jsem je měla právě ve vaječníkách.

klaraslavickova
autor
24. říj 2016

no nedavno jsem byla u dr a nic takoveho neříkal.. jsem pul roku od potratu a pořád doufáme že se to konečne povede a tohle me napadlo že by třeba mohlo znamenat že se neco deje

klaraslavickova
autor
24. říj 2016

posouvám

klaraslavickova
autor
25. říj 2016

tak jsem včera byla u dr a cistu nenašel.. tak nejak sem zjistila že mam poslední dva dny mastnou plet jako nikdy v živote to jsem teda zvedava co to semnou je

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru