Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolesti po pohlavním styku, můžu být v jiném stavu?

burdalib
31. črc 2014

Obracím se na vás s dotazem.
Před pár dny jsem měla první pohlavní styk s mým přítelem. Beru již třetím měsícem antikoncepci Softinelle. Nyní mě začala bolet prsa, podbřišek a mám pocit nevolnosti. Je nějaká možnost, že jsem v jiném stavu(zaráží mě, že bych to poznala takto brzy)? Či možnost, jak to zjistit? Menstruaci mám dostat až za 14 dní- 18 dní po styku. Do té doby tedy nemohu nijak zjistit, zda jsem či nejsem těhotná, když těhotenské testy se doporučují až po očekávané menstruaci. Při styku partner pronikal velice hluboko a mě to občas bolelo, není možné, že je to jen doznívající bolest a nevolnost má na svědomí jiný faktor?

aja215
31. črc 2014

takhle se mi projevovala cysta...Zajdi na gyndu at ti udělá dr ultrazvuk

burdalib
autor
31. črc 2014

@aja215 na gyndu jdu určitě, ale můj doktor je až v pondělí, tak jsem se chtěla zeptat i tady, než půjdu k němu.

aja215
31. črc 2014

to vypadá na hormonální bouři,po té HA..to je pak i ráj pro cysty

burdalib
autor
5. srp 2014

@aja215 mě jen vyvádí z míry, že tuto antikoncepci beru již třetím měsícem a nikdy problém nebyl. Předtím jsem neměla partnera, ale teď po styku se mi zvětšují ňadra, bolí mě podbřišek a je mi na zvracení.

gepe
5. srp 2014

@burdalib zeny maji ruzne tehotenske priznaky, nevim vsak o zadne, ktera by je mela hned po styku.
Zajdi si na tu gyndu, je mozny, ze Ti nesedla hak, ostatne to napsala @aja215.

nenidulezite
6. srp 2014

Mám něco podobného.. Cističky mi našli, ale bolet to začalo až později.. A teď do toho jsem 2 týden nedostala MS..

Sem začni psát odpověď...

Odešli