Bolesti po pohlavním styku, můžu být v jiném stavu?

burdalib
31. črc 2014

Obracím se na vás s dotazem.
Před pár dny jsem měla první pohlavní styk s mým přítelem. Beru již třetím měsícem antikoncepci Softinelle. Nyní mě začala bolet prsa, podbřišek a mám pocit nevolnosti. Je nějaká možnost, že jsem v jiném stavu(zaráží mě, že bych to poznala takto brzy)? Či možnost, jak to zjistit? Menstruaci mám dostat až za 14 dní- 18 dní po styku. Do té doby tedy nemohu nijak zjistit, zda jsem či nejsem těhotná, když těhotenské testy se doporučují až po očekávané menstruaci. Při styku partner pronikal velice hluboko a mě to občas bolelo, není možné, že je to jen doznívající bolest a nevolnost má na svědomí jiný faktor?

aja215
31. črc 2014

takhle se mi projevovala cysta...Zajdi na gyndu at ti udělá dr ultrazvuk

burdalib
autor
31. črc 2014

@aja215 na gyndu jdu určitě, ale můj doktor je až v pondělí, tak jsem se chtěla zeptat i tady, než půjdu k němu.

aja215
31. črc 2014

to vypadá na hormonální bouři,po té HA..to je pak i ráj pro cysty

burdalib
autor
5. srp 2014

@aja215 mě jen vyvádí z míry, že tuto antikoncepci beru již třetím měsícem a nikdy problém nebyl. Předtím jsem neměla partnera, ale teď po styku se mi zvětšují ňadra, bolí mě podbřišek a je mi na zvracení.

gepe
5. srp 2014

@burdalib zeny maji ruzne tehotenske priznaky, nevim vsak o zadne, ktera by je mela hned po styku.
Zajdi si na tu gyndu, je mozny, ze Ti nesedla hak, ostatne to napsala @aja215.

nenidulezite
6. srp 2014

Mám něco podobného.. Cističky mi našli, ale bolet to začalo až později.. A teď do toho jsem 2 týden nedostala MS..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru