Bolesti v podbřišku, jsem těhotná?

dendaf
29. črc 2014

Ahoj, s manželem jsme se rozhodli pro miminko a po domluvě s doktorkou jsem vysadila antikoncepci. V pátek jsem měla ovulaci a od včera mám bodavé bolesti v podbřišku. Myslela jsem si, že se z toho vyspím a bude to dobré, ale bolelo to i přes noc a dnes celý den opět. Občas to na chvilenku přejde, ale vždy se to vrátí. Nemám vůbec žádné zkušenosti, mohla bych tedy poprosit o vaše rady a zkušenosti, než poletím vyděšená k lékaři. Předem moc děkuji 🙂

andysekp
29. črc 2014

Ahojky,ja to po vysazeni taky tak mela,byla to ovulka,poznala jsem to vytokem a bolestma v podbrisku a nebo se jen telo musi vzpamatovat ;)

sarkad2856
29. črc 2014

@dendaf Ahoj,pokud byla ovu v pátek, a sex byl taky,bolesti by mohly znamenat uhnizdování vajíčka.což je normální,test má cenu dělat tak cca 10 - 12 dní po ovu už by mohla něco udělat do te doby asi čekat.Nebo si zajít koncem týdne na krev a podle hladiny HCG uvidíš 🙂

dendaf
autor
1. srp 2014

@sarkad2856 Děkuji za odpov

sarkad2856
1. srp 2014

@dendaf nz , at to dobře dopadne 😉 pak dej vědět

dendaf
autor
1. srp 2014

@sarkad2856 Děkuji za odpověď dnes bolest pomalu ustava ale stake beham na zachod a cele odpoledne mi je na omdleni tak jsem zvědavá ale nerada bych si delala falesne nadeje

scales
10. srp 2014

ahoj, ja mám presne ten istý problém. S priateľom mávame 3 mesiace nechránený styk, no snaží sa dávať si pozor i keď mám občas pocit že niečo ujde. Asi 2 dni pred ovu sme mali taktiež no a od dňa ovulácie čo bolo 1.8. pociťujem stále pichanie v podbrušku niekedy intenzívnejšie, inokedy slabšia a niekedy vôbec. Začala som mať aj strach či to nie je cysta. Najprv ma bolel ľavý vaječník a teraz to prešlo do podbruška. Prsia ma zatiaľ nebolia. Ja mám 32 dňový cyklus, tak MS očakávam tak od zajtra až do piatku.
@dendaf ty si mrchu už dostala?

dendaf
autor
10. srp 2014

@scales Ahojda, MS jsem měla dostat ve čtvrtek a stále nic, v pátek jsem si udělala test a byla tam jen jedna čárka, potvora :( tak nevím čím to je ještě pár dní počkám a pak se uvidí, když tak budu muset k doktorce.

scales
10. srp 2014

lebo ja som mala antikoncepciu veľa rokov a vysadila som ju pred 4 mesiacmi a s priateľom máme prerušovaný styk bez ochrany. A tri mesiace po tom ako som ju vysadila som presne vedela ktorý deň v mesiaci mám ovu lebo ma pichá vo vaječníku. Preto som tento mesiac mimo z toho že aj po prebehnutej ovulke ma v ňom a v podbrušku tak ťahavo pichá a to je už 9 dní po nej :(
Máš aj iné príznaky?
@dendaf

dendaf
autor
12. srp 2014

@scales ahoda, dalsi příznaky na sobě nepozoruji jen mozna trosku vetsi unava coz sle muze byt tteba jen z prrace a od vcera me boli zada. Mam s bolesti uad problemy uz od skoly ale ted byl dlouho klid tak minimalne 2 roky. Jinak spozdeni mam jiz 5 dnu aa stale nic na obzoru

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru