Byl by už vidět gestační váček?

20. únor 2023

užívám antikoncepci ale měla jsem podezření na těhotenství. Menzes mám zatím pravidelný, i když slabý. Poslední styk kdy se mohlo zadařit bylo během minulé menstruace. Čili už to bude 7 týdnů od styku. (zítra to bude 6+4 neboli začátek 7 tyzdne). Dnes jsem byla u gynekologa a na sonu neviděl vůbec nic. Moje otázka zní, jestli by v případě těhotenství už byl vidět alespoň gestační vak.

autor
20. únor 2023

Tedy ať už můžu být klidná a těhotná tedy nejsem? Brala mi i krev abych byla klidnější a zítra mám volat o výsledek

lencaa11
20. únor 2023

Určitě už by ve vašem TT bylo vidět tehotestvi pokud nebylo nic vidět tehotna nejste

ronja55
20. únor 2023

A těhotenský test jste si dělala? Já jsem dnes 6+3 tt a už 10 dní mám na těhu testu dálnice. U doktora jsem ještě nebyla, ale na ultrazvuku už musí být vidět minimálně váček. Byla bych v klidu, těhotná pravděpodobně nebudete.

autor
20. únor 2023

@ronja55 Ano, 5 testů. Z toho na dva byly téměř 2 neviditelné čárky a ostatní testy naprosto sněhobílé.

ronja55
20. únor 2023

Tak to těhotná nejste. To už by byla na testu zřetelná čárka. Tohle je třeba můj test před 10 dny, to jsem byla 4+5tt

autor
20. únor 2023

@ronja55 Děkuji pěkně, celé mě to vystrašilo. Můj test vypadal takto. Ta čárka byla tak slabá, že nešla ani vyfotit. Možná to byl jen kanálek ​​ale jelikož čárka byla vidět tak jsem zostresovala

lencaa11
20. únor 2023

Tohle je negativní test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru