Čárka na testu

lilian2111
9. říj 2018

Ahoj, třeba má někdo stejnou nebo podobnou zkusenost. Jsem 10dpo a posílám testy dělané včera (mamatest proužek a clearblue) dnes jsem dělala mamatest comfort a čárka je stejná jako včera, ne silnější... je ještě šance ze zesílí nebo počítat s ms? Děkuji.

janina92
9. říj 2018

@lilian2111 zda se mi to docela nadějné podle prvního testu a Clearblue 😉 kdy má přijít MS a kolik jsi DPO?

jaaaninda
9. říj 2018

@lilian2111 když máš každý test jiné značky, tak nemůžeš soudit,jestli sílí nebo ne. Testovat stejným testem a nejlépe ob den.

lilian2111
autor
9. říj 2018

@janina92 jsem dneska 10dpo, já dělala včera i tenhle comfort co dneska a přijde mi snad slabší :(

lilian2111
autor
9. říj 2018

@jaaaninda já dělala včera taky tenhle a přijde mi snad ještě slabší :( skocim pro ty proužky tak uvidím.. mám za sebou biochemko tak sw děsím předem ze zase...

sudylichozrout
9. říj 2018

@lilian2111 proc testujes tak brzy? A proc si myslis, ze by mela byt carka silnejsi? Vzdyt je to strasne brzy...

nikolspace
9. říj 2018

Pokud jsi včera dělala odpoledne a dnes ráno, takový posun nebude. Určitě testu ve stejnou denní dobu a rozhodně na testech stejně značky 🙂 hodně štěstí

jaaaninda
9. říj 2018

@lilian2111 tak proč po takové zkušenosti testuješ tak brzy a nepočkáš až na termín ms? Vím, že jsi nedočkavá, taky jsem testovala 10DPO (den před ms), ale zažít už jednou zklamání, tak příště radši testuju o ten den či víc později. HCG se zdvojnasobuje co 2 dny. Při testování denně není vidět takový velký posun. Jinak jsem 10DPO odpoledne měla viditelného a fotitelného ducha a druhý den ráno nebyl skoro vidět a to na testu stejné značky. Jsem v 19tt. Takže to vůbec nic nevypovídá. Testni za 2 dny a zbytečně se nestresuj.

jaaaninda
9. říj 2018

@lilian2111 jen teda ještě dodám, že pak jsem už opravdu testovala co 2 dny a čárky krásně sílily.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru