Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Čekám menstruaci. Slabší čárka nebo vadný test?

kenhany
11. lis 2019

Dobry den , snazime se o 2.mimi menstruaci mam dostat 13. , vcera jsem zkusila test a byl tam dle me duch , dnes rano jsem zkusila znovu . A na testu se objevila malinka šmouha ale presne v tom miste vidim slabsi carku . Vidite ji tam taky ? Nebo ta šmouha znaznornuje spatny test . Dekuju

eelliikk
11. lis 2019

@kenhany něco maličkého tam vidět je ☺️ Zkus další test tak ve středu a doporučuji mamatest . Ten mi ukazoval krásné čárky i před ms ☺️

nella18023
11. lis 2019

Něco malého, nepatrného tam vidím 🙂 držím palce při dalším testování!

shakira007
11. lis 2019

Ja tam čárku vidím

nina004
11. lis 2019

@kenhany Ja tam vidim ciarku a nemusim ani velmi ostrit. Skus o par dni, ale ja by som test brala ako pozitivny 🙂

vigorka
11. lis 2019

Taky vidím slabou čárku, to jsem takto měla, když jsem test dělala moc brzo a za dva dny už tam byla jasně vidět🙂, myslím, že bude pozitivní

kenhany
autor
11. lis 2019

Tak super , dekuju 🙂
Chtela bych zkusit pro potvrzeni ten digitalni ,myslite ze je to dobry napad ?

kenhany
autor
11. lis 2019

Tak digitalni vysel s minusem 😕

hanakos
11. lis 2019

Digitální nemusel vyjít, má nižší citlivost

hermia
12. lis 2019

Podobneho ducha jsem mela u syna testem livsane predcasny tehu test 4dny pred ms a tet
jsem mela caru jako blazen 6dni pred ms. Prodava se v benu za 89kc ruzova krabicka.. ja si myslim ze tehotna jste!

kenhany
autor
12. lis 2019

Bohuzel dnes rano jsem zkusila 2 testy a snehobilo , nechapu
Ale ted jsem zkusila ovu test a tam byla slaba cara , tak ja uz nevim ..

hafikus
13. lis 2019

@hermia 6 dní před MS a silná čárka na testu?

hermia
13. lis 2019

@hafikus taky bych tomu nevěřila kdyby se mi to nestalo 😉 ono zalezi kdy je ovulace, pokud je hned po MS tak hodnota hcg muze byt takto vysoka.. samozrejme par dni na to jsem kontrolne testovala znova.😉

kenhany
autor
14. lis 2019

Dnes mela dorazit MS , nedorazil , mam bily vytok a bolesti jako pri prichazejici MS , testy ale negativni tak nezbyva asi nic nez cekat 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli