Červencové testování. Jak jste na tom vy?

madaki31
17. črc 2021

Ahoj ženy, slečny 😊
Po raném potratu začínáme tento měsíc znovu...
V minulosti již byli i pozdější potraty ale i zdravé krásné děti 😊😊

Pojďte do toho se mnou, s Vámi se mi o všem píše lépe...
Sdílím jinak pouze s polovičkou, už jsme obezřetní 😊😊
Já jsem dnes 26 DC, první cyklus při Inofolic a Drmku.
Ovulaci jsem měla dříve.
A dnes ultra časný clearblue na mě v limitu svítil takto 😊😊😊

Jak jste na tom vy?? Někdo kdo taky tento měsíc napjatě čeká?? ❤️❤️❤️

madaki31
autor
29. črc 2021

@mikyty potichu gratuluji 😊😊😊 musíš myslet pozitivně a určitě bude vše jak má být. Dej vědět až budeš třeba po kontrole u gynekolga 😊

mikyty
29. črc 2021

@madaki31 moc děkuji🤗 chtěla bych na gynekologii co nejdřív. Počkám alespoň do jednoho vynechaneho dne, aby si doktorka neřekla ze sem blázen, ale budu na tom trvat, ze chci kontrolu, aby mi alespoň potvrdila, ze tentokrat je v děloze 🙏🏼

madaki31
autor
29. črc 2021

@mikyty no, záleží kdy jsi měla ovulaci...
Vidět něco je až cca 5tý týden 😊

mikyty
30. črc 2021

Tak dnes ráno tento test 🙏🏼 A aplikace mi dle poslední menstruace ukazuje, ze teď mám očekávat menstruaci za 2 dny. To já snad musela otěhotnět hned další den po ms, jestli je to vůbec možné, protože jinak to moc nevychází 🙈

esmeralda11
30. črc 2021

@mikyty ahoj🙂 vypadá to skvěle🙂 gratuluju.
A kolikátý den cyklu jsi? Je to hodně zvláštní, ale asi se to může stát, že je ovulace takto brzy. Ale zase mě překvapuje, že by došlo k uhnízdění do ještě nepřipravené sliznice ihned po MS, ale už jsem tu někde četla, že někdo takto otěhotněl, tak to asi možné je🙂

madaki31
autor
30. črc 2021

@mikyty já to měla úplně stejně, 2-3 mi clearblue ukazoval ještě před termínem ms... Ale já měla ovulaci potvrzenou lékařem 😊

mikyty
30. črc 2021

@esmeralda11 já prave 4.7 dostala MS a dle aplikace sem měla mít plodné dny od 13.7 a prave 13.,14.7 jsem měla nechráněný styk, což i kdybych otěhotněla ten týden, tak by mi to přeci tak brzo neukazovalo 2-3 týden. Jsem z toho zmatená. Tady na koniku sem četla, ze vyšší hladina hcg muže znamenat dvojčata a nebo taky nějakou vadu 🙏🏼

mikyty
30. črc 2021
madaki31
autor
30. črc 2021

@mikyty neplaš, neboj 😊😊😊
Každé z nás stoupá hcg jinak 😊 jen bych i tak pokud nemáš nějaké komplikace, bolesti nebo nekrvácíš zašla až tak dva týdny po termínu MS, aby něco bylo vidět 😊

mikyty
30. črc 2021

@madaki31 zavolám k doktorce v pondělí a uvidím co mi řekne no 🤷🏼‍♀️ Jinak prave v březnu sem měla pozitivní test den před ms a dva dny na to sem začala krvacet a mít bolesti, tak mi na pohotovosti řekli, ze v děloze nic není a i z moči se jim až za hodně dlouhou dobu na testu ukázal duch, takže zpočátku mi snad ani nevěřili, ze já měla test pozitivní 🙄 až tedy pak z krve zjistili, ze tam mám nižší hcg a ze to tedy vypadá na mimodelozni

ivya
30. črc 2021

Já to vidím bledě...

esmeralda11
30. črc 2021

@ivya ale ze včera tam slabé čárky jsou 👍ještě bych neztrácela naději určitě. Z vlastní zkušenosti opravdu hodně udělá, jak moc máš koncentrovanou moč. A taky já třeba měla testy vždycky silnější k večeru, ne ráno.🙂

ivya
30. črc 2021

@esmeralda11 Díky. On tam stín je každý den, jen po zaschnutí je v podstatě neviditelný... Problém je, že je slabý (na 12-15 dpo) a za ty čtyři dny vůbec nesílí, spíš možná naopak 🤷‍♀️ Dneska mi i klesla o trochu teplota (ale je fakt, že jsem se na chvíli vzbudila asi dvě hodiny před měřením). Tak uvidíme, nezbývá než čekat...

alexkisss
30. črc 2021

Ahojky holky sem 11 den po ET a dnes sem na testu našla duchy které jdou vidět bez toho aby je člověk hledal

alexkisss
30. črc 2021

Mám velkou radost

ivya
31. črc 2021

@esmeralda11 Tak červenec pro mě končí novým cyklem :/ Na druhou stranu je to i dobrá zpráva – jednak je vidět, že to "jde" a pak jsem se konečně dočkala druhé MS od vysazení prášků, takže tělo funguje. Tak třeba tentokrát to vyjde, kdo ví ;)

madaki31
autor
31. črc 2021

@ivya určitě to je i dobrá zpráva 😊 hlavu vzhůru a hodně štěstí do dalšího snažení 😊🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru