Červencové testování. Jak jste na tom vy?

madaki31
17. črc 2021

Ahoj ženy, slečny 😊
Po raném potratu začínáme tento měsíc znovu...
V minulosti již byli i pozdější potraty ale i zdravé krásné děti 😊😊

Pojďte do toho se mnou, s Vámi se mi o všem píše lépe...
Sdílím jinak pouze s polovičkou, už jsme obezřetní 😊😊
Já jsem dnes 26 DC, první cyklus při Inofolic a Drmku.
Ovulaci jsem měla dříve.
A dnes ultra časný clearblue na mě v limitu svítil takto 😊😊😊

Jak jste na tom vy?? Někdo kdo taky tento měsíc napjatě čeká?? ❤️❤️❤️

madaki31
autor
17. črc 2021

Proužek je krásně modrý, ale fotka hodně zkresluje 😊

madaki31
autor
18. črc 2021

Testování dneska 😊😊

esmeralda11
18. črc 2021

Ahoj🙂 přidávám svoje testíky, poslední 16.DPO z dneška

madaki31
autor
18. črc 2021

@esmeralda11 Krásné 😊😊😊 potichu gratuluji 😊😊😊

esmeralda11
18. črc 2021

@madaki31 taky jsem na jaře měla časný spontánní potrat, takže nyní velká radost, ale i tak se bojím.🙈
Tobě taky gratuluju a přeju, ať krásně sílí!😊

madaki31
autor
18. črc 2021

@esmeralda11 děkuji 😊😊😊 ano, také tyhle pocity znám
A doufám že teď se nám podaří vše tak jak má 😊😊😊

madaki31
autor
19. črc 2021

@esmeralda11 dnešní, krásně se vybarvuje
Už se těším na Tvoje 😊😊😊

esmeralda11
19. črc 2021

@madaki31 skvělý!😊 máš nějaký příznaky?
Já včera večer takto, teď dva dny dám pauzu od testování.

madaki31
autor
19. črc 2021

@esmeralda11 tak to je krása 😊😊😊 potichu gratuluji
Já testuji denně, musím i včas na gyndu, kvůli anamnéze...
Jinak jsem utahaná jak kotě, po práci bych nejraději jen spala... Šíleně mě bolí prsa a hodně chodím na malou. Nevolnosti se mi zatím vyhýbají, ale to vždy začalo až později 😊
Jak se cítíš ty??

madaki31
autor
19. črc 2021

@esmeralda11 heleď tak dnes máme výročí
Chtěla jsem drahého potěšit
A je to tam 😊😊😊

madaki31
autor
19. črc 2021
giax
19. črc 2021

Holky přidávám se, ale ještě s testováním čekám 🙂 měla bych být 9 DPO zatím. Byť nejsem žádná přehnaná citlivka a už jedno dítko doma mám 4,5 holčičku, tak musím říci, že mě už pár dní je strašně zle. Břicho mě bolí teda krutě skoro celý den pár dní. Je mi skoro nepřetržitě zle , jak před jídlem, po jídle. A to já v životě zvracela snad 5x a vyloženě zle mi je tak 1x za rok. Prsa bolí lehce. Jsem hodně unavená a nebaví mě ani mluvit :D mám teplotu pár dní 37 a jsem protivná i sama sobě. Pokud já nebudu těhotná, tak absolutne netuším, co mi je :D MS by měla dorazit tento týden někde uprostřed. Jo a cca 5 den po sexu jsem měla miniaturní špinění jen 1x za den. S dcerkou jsem toto absolutně nezažila a bylo mi špatně až 4 měsíc tuším dá týdny. :D jinak tiše gratuluji 🙂)

madaki31
autor
19. črc 2021

@giax to vypadá jako zajímavé příznaky 😊😊 budu s napětím čekat jak ro u Tebe dopadne 😊

esmeralda11
19. črc 2021

@madaki31 já taky musím, volala jsem hned jak jsem si byla jistá, že je test pozitivní, ale dali mi termín až příští pondělí, tak musím vydržet.
Mě teda musím říct docela pobolívá v podbřišku, ale ne pořád a občas mám pocit, že je mi nevolno, ale žádné zvracení. Jsem taky hodně unavená, ale prsa mám jen trochu citlivá 😄 a jsem citlivá na pachy.
Zkusila jsem taky tedy digitální, ale ne z ranní moči, až teď odpoledne a trochu jsem předtím pila, ale vyšlo mi to přesně 2-3 týdny🙂 jsem 17.DPO a podle začátku posledního cyklu v 5.týdnu, což přesně odpovídá🥰
Tak snad nám to všem půjde hezky i dál🙂

madaki31
autor
19. črc 2021

@esmeralda11 Krásné, gratuluji 😊😊😊
Určitě bude vše v pořádku
Hlavně na sebe dávej pozor 😊

esmeralda11
19. črc 2021

@madaki31 děkuju🙂 ty taky! A dej vědět, až budeš mít další pokrok😊

madaki31
autor
19. črc 2021

@esmeralda11 určitě dám 😊 ty se také průběžně ozvi 🥰🥰🥰

giax
19. črc 2021

@madaki31 děkuji jsem opravdu zvědavá 🙂 už x dní, co si měřím teplotu mám stále přesně 37. Jelikož naše dcerka se nám podařilo na poprvé, tak jsme si nějak s mužem řeklo, že to zkusíme. Domeček pomalu hotov a čas na druhé :D no bylo by to snové opět napoprvé 🙂)) dám vědět. 🙏😊

lalolita
20. črc 2021

@madaki31 ahoj holky,my se snažíme necelý měsíc. Na testu zatím nic, MS byla na začátku měsíce avšak krátká,pouze 4dny oproti týdnu jak bývá zvykem. Piju kontryhel,dneska jsem si koupila i Gravital vitamíny. Skočila jsem i na gyndu,poboliva mě pravý vaječník a hodně prsa mě trnou. Na utz zatím nic,nabral mi Dr krev na HCG a zítra v 10 se uvidí. Moc bych si přála,aby to vyšlo 🍀🍀🍀❤️

madaki31
autor
20. črc 2021

@lalolita držím palečky 🍀🍀🍀🍀

giax
20. črc 2021

@lalolita držím palečky taky. Já čekám ještě tři dny do ms, zda přijde nebo ne 🙂

madaki31
autor
20. črc 2021

@giax já měla pozitivní testy už 5 dní před MS 😊😊

giax
20. črc 2021

@madaki31 no raději si počkám 🙂 asi to byla jistota :D

esmeralda11
20. črc 2021

@giax já zas v den očekávané MS neměla vidět nic. A podle zdejších odbornic bych to mohla rovnou odpískat. Jenže ovulaci jsem měla hodně posunutou (potvrzenou testem), takže v den očekávané MS jsem byla teprve 8.DPO. A už další den byl vidět dušík no a další testy už můžeš vidět na koláži nahoře😊 takže ikdyby v den MS nebylo ještě nic vidět, tak se nevzdávej nadějí😊🍀

madaki31
autor
20. črc 2021

@esmeralda11 přesně tak, každá jsme jjná a žádná nejedeme dle tabulek 😊😊😊

giax
20. črc 2021

@esmeralda11 🙂 já právě chci počkat co nejdéle nejlépe. Dávám teď jen na svoje pocity. Vím jen, že se něco děje :D já neznám, co je to si lehnout během dne natož být unavená. Už pár dní bych spala celý den nejlépe :D dnes jsem usnula s dcerkou odpoledne opět. Takže snad mi to test jen potvrdi 🙂))

bh8
20. črc 2021

Holky, je to jen ryska nebo duch?

lalolita
20. črc 2021

@bh8 řekla bych,že ryska. Měla jsem tak minulý týden....

esmeralda11
20. črc 2021

@bh8 tohle si myslím na 99% ryska. Duch by měl být růžový a byl by to proužek, ne jen čárka. Ale můžeš zkusit ještě pozítří třeba další test a uvidíš🙂

madaki31
autor
20. črc 2021

@bh8 mrzí mě to ale tohle vypadá na rysku...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru