Citlivé bradavky, bolest v podbřišku a test negativní

pavla024
1. bře 2017

Ahoj. Ms mam pravidelnou. 27.2. jsem mela dostat ms ale vubec nic. Ani zadny stopy po ms. Jindy mam vytok atd. Ale uz asi tyden me boli v podbrisku a mam strasne moc citlive bradavky, obcas nevolnost. Snazime se s pritelem o miminko. Sex mame kazdy den a nebo kazdy 2den. Jidny ani tolik nejim ale posledni dobou bych snedla vsechno a mam porad chut na jidlo. Mela jsem takovy trosicku naruzovely vytok. Udelala jsem si test predevcirem a vysel negativni a dneska druhy test a stale negativni a citim ze se semnou neco deje. Stalo se to nektere z vas? Poradite prosim?

kacireksro
1. bře 2017

zkus si test udelat treba dalsi den hned rano ,a nebo vyzkousej koupit tehotensky test z vyssi citlivosti.

kaaacusaaa
2. bře 2017

Na test může být brzo.Já jsem sice neměla ms úplně pravidelnou, ale testy mi vyšly pozitivní, si myslim, trochu dýl než bych očekávala a to nejdřív hodně slabý duch.To, že jsem těhotná, jsem vycítila taky takhle dřív.Tak dej vědět 🙂

pavla024
autor
3. bře 2017

Uz jsem to tyden nedostala.. a ani zadny priznaky ze by mela prijit ms

pavla024
autor
3. bře 2017

@kaaacusaaa Uz jsem to tyden nedostala.. a ani zadny priznaky ze by mela prijit ms

kaaacusaaa
5. bře 2017

A test jeste nic?

pavla024
autor
5. bře 2017

@kaaacusaaa test si koupim a uvidim

ajronka
5. bře 2017

Já mám 10 dní zpoždění, příznaky stejné a testy stále bílé ☹

pavla024
autor
7. bře 2017

Udelala jsem si dalsi test lady max... s velkou citlivosti a negativni. Bolest v podbrisku a prsa stale boli. Pockam do dalsi ms. A uvidime

absintka19
7. bře 2017

Casto jsou to priznaky psychicke, kdyz se clovek upina na to ze chce mimi. Priznaky tehu a ms jsou stejne, navic priznaky nevypovidaji nic o prosperujicim/neprosperujicim tehu. Je to individualne. Jinak 25-35 cyklus se povazuje za normalni MS cyklus. Jelikoz si do tela nevidime, tak nevidime ani to proc nekdy ms 'meska' a neni to tehu. Holky, nestresujte se jinak zešilite 🙂

absintka19
7. bře 2017

@pavla024 zajdi si k dr na kontrolu-vyvolavacku a utz at se podiva zda se neco nedeje-nechci strasit.

portinari
7. bře 2017

Po takhle dlouhém zpoždění bych už vyrazila k lékaři, test z krve by mohl těhotenství ukázat. Určitě bych prostě chtěla vědět, co se s mým tělem děje.

(Já teda měla ducha na testu 3. den zpoždění.)

pavla024
autor
7. bře 2017

Kdyz bych sla k dr. Z krve by poznal ze tehotna nejsem. A nechtela bych vyvolavacku ...nedal by mi ji?

ajronka
7. bře 2017

@pavla024 tak když těhotná nebudeš, aspoň může zjistit příčinu, proč máš zpoždění. A proč nechceš vyvolávačku? Ničemu to ublížit nemůže..

absintka19
7. bře 2017

@pavla024 nerozumim...

pavla024
autor
7. bře 2017

@ajronka ja vyvolavacku nechci... myslim si ze telo vi co dela... kamoska mela vyvolavacku a nebylo to pro ni moc dobry

absintka19
7. bře 2017

@pavla024 ale, jedna pani povidala...delej co uznas za vhodne, preji aby to nebylo nic vazne, treba cysta ktera ti praskne a zapricini infekci, vim o cem rikam.
Normalni ms je 25-35 dni, pokud je to mimo, mela by jsi to resit.
Kdyby se lidi ridili tvoji vetou ze telo vi co dela ...tak ani nechci domyslet.

pavla024
autor
7. bře 2017

Uvidim jeste chvili a pak uvidim. Prijde mi ze se mi nalejvaji prsa

aleenka1234
7. bře 2017

@pavla024 testy máš ukazkove negativní. Já teda měla hned v den, kdy jsem měla dostat ms krásné syté dvě //, i tebe ani náznak.

kacireksro
8. bře 2017

ja uz bych teda mazala k doktorovi,necekala bych az na dalsi ms.tenti rekne na 100% jestli jsi nebo nejsi tehotna.aspon budes vedet na cem jsi 🙂 ja bych to cekani nevydrzela.

uglyduckling
18. dub 2017

@pavla024 Můžu se zeptat, jak to dopadlo? Mám podobné příznaky, 8. den zpoždění a testy negativní. Díky 🙂

pavla024
autor
18. dub 2017

@uglyduckling ahoj. Dostala jsem to po 14dnech. A ted to vypada nadejne.

uglyduckling
18. dub 2017

@pavla024 Díky za info 🙂 Musím se objednat na gyndu. U nás jsou bohužel jen 2x týdně a dneska jsem to nestihla. Testy jsou negativní, ale příznaky mám, tak by mě zajímalo co a jak. Hlavně už jsem prodělala jedno zamlklé těhu, tak mám trochu obavy i z toho.

pavla024
autor
20. dub 2017

@uglyduckling ja prave byla u gynek.a rekla ze jsem tehotna tak uplne nadseni atd.. a 5dnu po tom jsem to dostala sla jsem na gynek.a rekla jsem ji to a ona ze ona chybu neudelala atd. Rikam tak snad to poznate jste doktorka atd.potom se zjistily ze krevni testy byli nekoho jineho.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru