Clearblue Digitální a tyčinkovy test. Zkušenosti?

nikolaa123
14. dub 2020

Ahoj holky,
Jakou máte zkušenost? Stalo se vám že vám tyčinkovy test (DRMAX nebo i jiná značka ) vám ukázal negativním výsledek a digitální vám naopak ukázal pozitivní?
Meskam pět dní a test od DR Maxe se ukazuje negativní.. Dnes ráno jsem si ho dělala. Posledních pár měsíců byla vždy v čas MS.. Tak si nejsem jistá.
Ale příznaky žádné nemám a i těhotenské a ani jako před MS. Uvažuji že ho koupím je prý lepši.. Vaše názory? Děkuju moc 😊😊😊

katka9184
14. dub 2020

Ahoj, za mě je nejlepší. Když jsem otěhotněla a měla dvě čárky na klasickém papírovém testu, pořídila jsem si digitální pro ujištění a zjištění týdnů těhotenství... Teď to budu dělat taky tak. Je nejspolehlivější 😊

marta_kovar
14. dub 2020

Já dělala ClearBlue až když jsem měla pozitivní papiirkový. Přišla mi Škoda vyhodit 200 Kč. 🤷🏽‍♀️😊

marta_kovar
14. dub 2020

Ale samozřejmě pokud jsi zvědavá tak to klidně zkusit můžeš. Hlavně potom nedoporučuji otevírat jako hodně holek děla. Mohla by jsi se spíš zklamat. 😊

keksikova1
14. dub 2020

Já si myslím,že je to zbytečný, funguje to na stejným principu,jen zobrazí digitálně. Ms se může opozdit z milionu duvodu. Počkala bych ještě pár dní,opakovala obyč test a pak kontaktovala lékaře.

petula.bir
14. dub 2020

Za mě asi takto:
Druhý jsem dělala 15DPO 😀

nikolaa123
autor
14. dub 2020

@petula.bir tyjoo super! Ten DR max já mu nějak nevěřím 😁 ale měla si tam pidi ducha 😊 moc Gratuluji! ❤️

nikolaa123
autor
14. dub 2020

@keksikova1 počkám do konce týdne pak testnu ještě jednou a půjdu k lékařce 😊

keksikova1
14. dub 2020

@nikolaa123 to se mi zdá rozumný. A k tomu Dr max a mamatestu - Dr max mě akorát pěkně vyděsil, na mamatestu dva dny za sebou //,pak jsem měla jen ty Dr max. A tam dvě taky,ale vůbec nesilily oproti mamatestu,byla jsem z toho nervní jak pes. Fakt se vyplatí testovat jednou značkou.
V těch digitálních vidím výhodu jen pokud orientačně nevíš,kdy byla ovulace,pokud máš cyklus plus mínus měsíc,je to asi jedno a papírový vyjde na stejno,jen levněji 🙂 držím palce 😉

burnette
14. dub 2020

Na Clearblue test nedám dopustit je dražší, ale záruka 100% jistoty 👍

nikolaa123
autor
14. dub 2020

@keksikova1 já právě měla doma jen teď DR MAX.. Jiný ani v té lékárně nekoupím 😏 já vůbec te značce moc nefandim... Moc děkuju ❤️ snad se budu radovat v pátek 😬

nikolaa123
autor
14. dub 2020

@marta_kovar otvírat?😱 To jde? Slyším poprvé..

juliemichal
14. dub 2020

mě se stalo to,že digi test mi ukázal negativní výsledek a obyč papírkový pozitivní a to jsem i 10DPO což jsem si dělala digitál potvrdila dr těhotenství a dnes jsem 15+4 ♥ ♥

nikolaa123
autor
14. dub 2020

@juliemichal 😱 tyjo super takže si to měla obráceně kazdpodne moc Gratuluji! ❤️

juliemichal
14. dub 2020

@nikolaa123 moc děkuji ♥ no taky jsem to sama nechápala 😀 u třetího těhu mi digi vyšel krásně 11DPO +1-2 a teď nic 😀 😀 což jsem nechápala a byla jsem z toho hotová,abych pravdu řekla 😀 😀

marta_kovar
14. dub 2020

@nikolaa123 Ano jde. Asi jsem to neměla radši psát. 😂😂

nikolaa123
autor
14. dub 2020

@marta_kovar 🤣🤣🤣 asi ne ale já to radši dělat nebudu já nejsem kutil 😁

sim244
14. dub 2020

@marta_kovar proč se to otevírá jestli se můžu zeptat? 😃

marta_kovar
14. dub 2020

@sim244 Někdo to otevírá protože jim test ukáže minus ale uvnitř třeba mají ducha. Je tam normální tehotensky test. 😊

sim244
15. dub 2020

Jo tak 😃 tak to mě vůbec nenapadlo. Děkuju moc. 😊
@marta_kovar

pilsenfan81
15. dub 2020

@nikolaa123 ano klasicky test nic, digitální clear blue 3 dny před MS

kikinekdoly
16. dub 2020

Clear Blue by měl ukázat dřív... Je tam hodnota 25 (myslím) a normální mamatest má hodnotu 10... 😊

petula.bir
16. dub 2020

@kikinekdoly
Tak to spis znamená, že klasický 10 (třeba mamatest) ukáže dřív než CB který má citlivost 25jednotek 😌
10 jednotek je méně (tzn., že zreaguje dřív) než hodnota 25jednotek 😉

kikinekdoly
16. dub 2020

Já se teda v testech úplně nevyznám 🤷‍♀️ ale co jsem četla tak ten CB ukáže dřív ( i před menstruací).... 🙂

kikinekdoly
16. dub 2020
nikolaa123
autor
17. dub 2020

@kikinekdoly jeeee moc děkuju já si pořád myslela že 10 je nejcitlivější 🤔 vždy jsem kupovala jen 10.. To jsem nevěděla moc děkuju! ❤️

keksikova1
17. dub 2020

Počkej,to ale jen potvrzuje,že ty desítkové jsou citlivější,ne? Když detekují už 10mlU/hCG a clearblue od 20mlU.

petula.bir
17. dub 2020

@keksikova1
🤣🤣🤣
Přesně tak

10mlU je méně než 20mlU - nejdřív máte hCG 0 pak třeba 2mlU, 4mlU, 8mlU (teď můžou reagovat testy s citlivostí 10mlU - nebo dělají již duchy) pak už je to 16mlU (10mlU je již jasně pozitivní ale na 20-25mlU to bude nejspíše negativní protože ještě nedosáhla hranice hCG na 20mlU) pak 32mlU a to již oba testy jsou pozitivní 😉 Snad jsem to vysvětlila dobře 🤣🤣🤣🤣

nikolaa123
autor
17. dub 2020

@petula.bir anoo 😁

jako_mala_holka
17. dub 2020

Kdyz jsem byla tehotna, tak jsem mela pozitivni vsechny testy, co jsem delala... Livsane tycinkovy, mamatest i digi clearblue, ten jsem si delala jen pro dobry pocit... ducha jsem mela uz pred ms (cca 11dpo), v den predpokladane ms uz jsem mela jasne dve carky, ale vim temer presne, kdy byla ovulace... za me je nejlepsi v pomeru cena/vykon mamatest

kikinekdoly
18. dub 2020

Holky já právě taky nevím jak to teda funguje... Protože ten mamatest má hodnotu 10, CB má víc... Ale podle toho co jsem četla tak CB by to měl ukázat dřív i před menstruací... 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru