Clostilbegyt/Utrogestan, menstruace 4 dny nepřišla, test negativní

veelinka
6. říj 2017

Snažíme se mimco , užívám clostilbegyt, utrogestan, , 4 dny po utrogestanu - menstruace nedorazila, těhotenský test zatim negativní.Břicho a prsa co před menses normalni boli ted nic, jen bolest v krizi. Stalo se někomu při užívání utrogestanu ze tehot. test byl negativní ale uz byl začátek těhu????

radulka57
6. říj 2017

Já brala nejdřív utrogestan bez clostibegytu a tak se vyvolávala MS ale byla anovulační, pak jsem brala clostibegyt a ovulace byla pokaždý jinak tudíž MS utrogestan nevyvolal tak jako dřív, ale většinou pozděj 🙂 Těhotná sem byla až po 7 cyklu braní clostibegytu. A to sem měla pozitiv těhu test už před vynecháním MS. Jak dlouho bereš Clostik? A Brala si předtím utrogestan jen na vyvolání?

veelinka
autor
6. říj 2017

Clostik a utrogestan jsem brala zatím 2 cykly, clostik na podporu folikulu, utrogestan na uhnízděni vajicka- a na udrzeni těhu.

radulka57
6. říj 2017

@veelinka a byla tento cyklus opravdu ovu?? Co ti rekli na ultrazvuku? Byl tam folikul velikej 2cm?

veelinka
autor
6. říj 2017

Ovu byla, ovulační testy pozitivní, i folikul byl. Zavolám v pondělí na gyndu a poradím se.

Sem začni psát odpověď...

Odešli