Co myslíte? Vidíte tam něco?

martinececka
27. kvě 2021

Ahoj holky co myslíte? Vidíte tam něco?

nihanin
27. kvě 2021

Ahoj toje test pepino? Připadá mi to jako ryska zkus opět tak za dva dny

tasimia
27. kvě 2021

@martinececka vidím

rejzekl
27. kvě 2021

Vidím negativní test a 12438698tou diskusi se stejným názvem..snad tohle pomůže

martinececka
autor
27. kvě 2021

@rejzekl 🤣🤣🤣 však ale nikdo ti neříká aby si mi na něco odpovídala.. nemusíš klikat na moje příspěvky

rejzekl
28. kvě 2021

@martinececka tak snad není úplný problém, oživit jinou diskusi,nebo ano? Já to prostě jenom nechápu 🤷 to je celé 😂 když tu na mě vyskočí 10 diskusí s názvem "co myslíte"? Tak založim další? Postrádá to logiku,to je vše ❤️ myslím,že můžu komentovat a otevírat co chci a pakliže někdo takhle vyšiluje na duchem neduchem, spíš by ti pomohlo si ty diskuse přečíst. Myslím že už jinou další odpověď tu nenajdeš a nakonec ti nezbyde nic jiného,než čekat a čekat 🤷 jak dlouho se snažíte,že už jsi taky takhle propadla lovení duchů ? Však tím člověk trápí jen sám sebe přeci 😓 pokud se mi MS opozdí tak budu kolem týdne zmeškání testovat. Pokud tam nic není,je problém tedy nejspíš jinde a zašla bych za mudrem nebo zkusila ještě týden doma počkat. Ale určitě je blbost pozorovat zaschlé testy a nervovat se. Druhá carka tam vidět je ale růžová není takže jde spíš o promočenou rysku po zaschnutí. Asi to není odpověď, kterou snažilky slyší rády,já o tom něco vím ale taky se řídím tím,že tam zkrátka buď je růžová čárka a nebo není a holt si pak musím přiznat pravdu. Snažit se nahánět si naději fotkou na internetu je snad ještě horší na tu psychiku prostě. Protože ti tady napíše pár holek že je to druhá čárka a že ony to tak měly a ty,za pár dní až MS přijde budeš čučet a bude ti to líto, protože se na tu myšlenku prostě upnes..🤷🤷 toť vše. 🍀

martinececka
autor
28. kvě 2021

@rejzekl já jsem v únoru prodělala mimoděložní těhotenství po 3 rokach snažení vzali mi jeden vejvocod... miminko si moc přeju bylo to pro mě moc těžký a do teď se s toho nemůžu dostat.. možná to mám moc v hlavě ale nemůžu si pomoct když vidím a slyším že všichni jsou těhotny a já ne .. ale chápu promiň radši tu už psát nic nebudu

rejzekl
28. kvě 2021

@martinececka taky jsem prodělala potrat.. snažíme se od té doby 9 let .. vím jak ti je.. ale už proto, děláš blbost,že takhle lovis duchy,chápeš ? Přidělává si stres sama. I když je to věc,která se stávat nemá,nejsi jediná kdo to prožil a už proto,by jsi si sama měla říct,že už se na tohle vyprdnes přece..to jako ti bude líp ? Že najdeš ducha a pak to dostaneš ?

sami28
28. kvě 2021

@martinececka kašli na to... Každej si minulé trápení a problémy řeší po svém. Někdo se na testování vyprdne a někdo je klidnější, když testuje dřív než čekat do termínu ms.. na poučování od ostatních kašli, když taková diskuze někomu vadí, nemusí na ni odpovídat. Držím palce 🍀

martinececka
autor
28. kvě 2021

@sami28 přesně tak já si myslím svoje.. A děkuji ti 🥰

martinececka
autor
28. kvě 2021

@rejzekl každý si to dělá po svém někdo testuje dřív někdo ne.. 9 let se snažíš ? A řešila si to už nějak?

marselina
28. kvě 2021

@martinececka udělej nový testik z ranni moci a uvidis🍀

rejzekl
28. kvě 2021

@martinececka ale však jo, dělejte to po svém,pro mě je to něco,co mě naopak straší a každý to má jinak 🤷 ale já jsem si prostě řekla že než najít ducha a pak dostat mentruaci..bude to bolet míň,když zadneho nenajdu ☺️ samozřejmě že řešila :D já teď stimuluju. Jaký problém je u tebe ?

martinececka
autor
28. kvě 2021

@rejzekl no žádnej já už těhotná byla ale mimodelozne tak snad se nám podaří znovu a bude vše dobrý..

martinececka
autor
28. kvě 2021

@rejzekl jinak hodně štěstí přeju ať se vám taky zadaří

sebinka123
28. kvě 2021

@rejzekl at žije empatie. Tohle přesně zakladatelka potřebovala slyšet. Potřebovala jste se po někom svézt 👏👏👏

sebinka123
28. kvě 2021

@martinececka viffim ducha. Je mi líto, že prostě některé takhle reaguji. Já jsem vždycky vydržela do 10dpo a testovala a taky lovila duchy. Někdo to holt vydrží, někdo ne. Já teda ne, nikdy. Měla jsem teda radši mama testy, pepino mi ukazovalo negativní test a já už držela průkazku v ruce. Držte se. Držím pěsti a dejte vědět 🍀🍀🍀

rejzekl
29. kvě 2021

@sebinka123 panebože jaká empatie? To,že tu někdo nemaže med kolem pusy každému ? Já to prostě napíšu tak,jak to je 🤷 zakladatelce držím palce,ale nebudu jí tu prostě nic nalhávat. Tohle fórum, přeci není o tom abych každému psala všechno sluníčkově.. 🤦 řekla jsem,jak to je. Že ubližuje sama sobě. Nejsem ženská,co má doma 3 děti a ví o tom prd, protože se otřela o trencle a byla v tom. Narovinu jsem řekla zcela logickou věc, což s empatii fakt nemá nic spolecneho. Vše okolo nevydařeného těhotenství je citlivá věc ale je třeba o něm mluvit jako o něčem,co k tomu všemu patří. Je mi líto,zda se vás to nějak dotýká tedy,jsem bohužel člověk co na věci kouká jako realista a bere je tak jak jsou. Až to přijde,tak to zakladatelka pozná na krásně růžovým testu ale v tomto případě řeknu,co si myslím. Nezbyde zkrátka než čekat 😏

rejzekl
29. kvě 2021

@martinececka také přeji hodně štěstí a snad už se konečně dočkáte ! 🍀 Hlavně sílu a duševní pohodu.. udělejte si něčím radost ať se duše trošku zhojí ❤️ i malé radosti dokáží zázraky.

kistrska
29. kvě 2021

Ahoj, omlouvám se, že sem vložím svůj dotaz, ale ať nemusím zakládat nový, snad nevadí.
V pondělí jsem "dostala" MS, spíš takové špinění, které bylo jen na toaletním papíru, trvá to do dnes. Přes rok se snažíme o miminko a kvůli utrogesfanu se mi stalo několikrát, že byl test falešně negativní. Dnes jsem si dělala test, myslíte, že se můžu začít radovat? Děkuji za odpovědi 🙂

marselina
29. kvě 2021

@kistrska je tam 👻

kistrska
29. kvě 2021

@marselina myslíte? Já už nevím, čemu mám věřit

marselina
29. kvě 2021

@kistrska jooo ať koukám jak koukám je tam🍀💗

kistrska
29. kvě 2021

@marselina tak děkuju 🙂 snad to bude doopravdy a ne zase jako vždycky 😂🤭

marselina
29. kvě 2021

@kistrska opravdu ducha vidim, drzim pesticky ať sílí

kistrska
29. kvě 2021

@marselina děkuji 🙂

rejzekl
30. kvě 2021

@kistrska falešně negativní test kvůli utrogestanu je blbost, nemá na to vliv 😁

kistrska
30. kvě 2021

@rejzekl mě právě gynekoložka říkala, že je to možné.

tasimia
30. kvě 2021

@kistrska falešné negativní, jakože si byla těhotná? Jinak je tam 🙂.

kistrska
30. kvě 2021

@tasimia právě, že nebyla. Od února minulého roku, to se mi stalo poprvé, že jsem tam měla dvě čárky, jen tu jednu hodně slabou, měla jsem zpoždění asi týden. Na gynekologii mi pak potvrdil doktor, že těhotná nejsem. Občas se mi stane, že to nedostanu a mám dvě čárky na testu a za pár dní, jen jednu.

tasimia
30. kvě 2021

@kistrska to může být i biochemické.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru