Co vidíte vy?

slayterx
27. led 2021

Dobrý den. Je mi 15, poslední sex byl 1.1... beru antikoncepci a dostala jsem i menstruaci 17.1.... ta minulá byla 20.12. a úplně první sex byl 27.12. tedy když mi skončila menstruace... Dnes a včera jsem si dělala testy.. je to cca 25-26 dní po posledním styku a vidím ducha.. co vidíte vy?

klchudik
27. led 2021

@slayterx já vidím také 🤔

slayterx
autor
27. led 2021

@klchudik tak to je skvělý... Můžu se fakt už jít střelit..

kamoulinek
27. led 2021

@slayterx ahoj, můžeš tu fotku dát znovu, nemůžu to přiblížit, abych se podívala

bublinkakocicka
27. led 2021

Ahoj možná se mi to zda ale vidím sedou čárku zkus ještě jiný test.nebo jít na krev ale měla jsi normální ms nebo jen spineni či co?

slayterx
autor
27. led 2021
klchudik
27. led 2021

@slayterx jak dlouho je to focene po udelani? A co to je za test? Některé dělají falešné duchy.

slayterx
autor
27. led 2021

@klchudik mamatest citlivost 10.. asi 45 minut po udělání.. a měsíc po posledním sexu

slayterx
autor
27. led 2021

@bublinkakocicka normální týdenní ms

klchudik
27. led 2021

@slayterx výsledek se počítá 5 minut po uděláni 😊 zkus udělat znovu

kamoulinek
27. led 2021

@slayterx zkus si udělat jiný test. Menstruaci si měla normální? 5 dní, nebo si jen spinila

slayterx
autor
27. led 2021

@klchudik 5 minut po udělání to bylo úplně stejné jen jsem si řekla že to dám někde do poradny abych se presvedcila..

slayterx
autor
27. led 2021

@kamoulinek 7 dní.. a ještě trošku spinim..

klchudik
27. led 2021

@slayterx uvidíš, udělej zítra nový, buď bude slábnout a tím pádem to odešlo s MS, nebo bude sílit. Teď ti asi nikdo víc neřekne. A nebo potom na krev na gyndu

sajul
27. led 2021

Jak dlouho bereš tu antikoncepci?

slayterx
autor
27. led 2021

@sajul od září

kamoulinek
27. led 2021

Zkus zitra udělat nový. A uvidíš

te_reza
27. led 2021

Já tam teda nevidím nic

squezy
27. led 2021

@slayterx Hele, ja bych tam možná taky nějakého mini mini mini dusika videla, ale nejde mi do hlavy, že jestli si mela sex před skoro 4 tydny, v tom si ještě menstruovala a beres antikoncepci, tak nevidim důvod, abys byla těhotná??

themuffin
27. led 2021

@slayterx není tam nic

slayterx
autor
27. led 2021

@squezy prý to je ryska

squezy
27. led 2021

@slayterx neboj se toho, na 99% tehotna nejsi. Po 4 tydnech bys měla 100% pozitivní test ;)

alilali
27. led 2021

Nejsi těhotná. Nemusíš se jít střílet, neboj.

amazonkajanik
27. led 2021

@slayterx než ti předepsali HA,dělali ti potřebné testy? Aby nebyl problém v té antikoncepci 😉🤔

julia00
7. zář 2022

@slayterx jak si dopadla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru