Co vy na to?Duch?

laiila
30. bře 2023

Holky dnes jsem 24DC , asi 12DPO … zkusila jsem, nemám zkušenosti, tak co vy na to ? 😅

lencaa11
30. bře 2023

@laiila 👍👻☘️☘️ testovat dál

laiila
autor
30. bře 2023

@lencaa11 že nemám halucinace nebo vsugerování 😅

lencaa11
30. bře 2023

@laiila NN jde vidět pěkně

lvl16
30. bře 2023

Hezkej! 🙂

laiila
autor
30. bře 2023

@lvl16 @lencaa11 moc děkuji za podporu, nicméně mě bolí podbříšek , v neděli 2.4. by měla přijít MS :( a to asi není dobře , že tedy pobolívá 🙈

lvl16
30. bře 2023

@laiila To je v pohodě, podbřišek bolí celé těhotenství. Neměly by to být opravdu bolestivé křeče a neměly by trvat dlouho. A samozřejmě není dobré krvácení.

jaja01k
30. bře 2023

@laiila Pozitivní to není, ale nějaký stín vidět je. Držím palce, ať sílí 🙂

leslii
30. bře 2023

@laiila já měla takový test před 5 dny,dnes,jeden den před MS takto...držím palečky🍀

laiila
autor
30. bře 2023

@leslii jéé to je bomba test, taky bych takový chtěla 🙏🏻🙏🏻🙏🏻, já dnes 3 dny před MS, zkusím zase zítra jestli zesílí a snad ta červená potvora nedorazí 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

leslii
31. bře 2023

@laiila budu držet palečky..já dnes termín MS,tak snad nedorazí 🙊

laiila
autor
31. bře 2023

@leslii taky ti budu držet palce moc a moc ✊🏻✊🏻✊🏻, ale já mám další dilema, včera jsem si koupila test v Benu , ten co jsem použila včera byl z Maxe, no a ráno testuju a bílo a pak to zaschlo a koukám je tam čárka … to takhle je běžné po zaschnutí nebo, že by mimi?

leslii
31. bře 2023

@laiila je krásný...,jasně viditelná čárka, Toby mohlo klapnout😍❤️...já pro dnešek netestuju,dneskanby měla dojít mrška,tak uvidíme

laiila
autor
31. bře 2023

@leslii ty už jí máš úplně bombovou, ty už se můžeš radovat. Kdy půjdeš k doktorovi ?

lencaa11
31. bře 2023

@laiila krásná čárka ☘️☘️

leslii
31. bře 2023

@laiila no ono se může stát cokoliv..pokud se MS nedostaví přes víkend,tak v pondělí zavolám na gyndu..jsme domluvené, že když zjistím těhotenství ,mamnse ozvat

leslii
31. bře 2023

@lencaa11 děkuji...uvidíme co bude dál ❤️

laiila
autor
1. dub 2023

@leslii tak já jsem dnes taky jeden den před MS a test takto, je to max. 14 dní od ovulace … tak nevím nejsou ty čárky moc slabé ? Jeden ten ze včera a jeden test z dneška + plus digitální 🙂

leslii
1. dub 2023

@laiila
@laiila já myslím,že to je krásné...držím palečky,❤️

laiila
autor
1. dub 2023

@leslii snad je to takhle v pořádku, když je to max. 14 dní od početí 🙏🏻, byl mi píchnutý Otrivelle, takže to vím přesně kdy ovulka byla 🙂

laiila
autor
2. dub 2023

Holky tak dnes kdy má přijít MS, tak takto 🙏🏻

lencaa11
2. dub 2023

@laiila krásný ☘️☘️💜

leslii
2. dub 2023

@laiila krása❤️🍀

laiila
autor
3. dub 2023

Holky tak jsem dnes volala doktorovi a mám přijít 11.4. , do té doby budu pěkně nervózní 😞, už bych to nejraději měla potvrzené 🙏🏻, dle testu sílíme 🙏🏻

leslii
3. dub 2023

@laiila sílí pěkně ❤️

lencaa11
3. dub 2023

@laiila krásné čárky už ☘️☘️💜

laiila
autor
3. dub 2023

JJ holky sice pomalu, ale sílí 🙏 , mám radost 🙂 No a co vy???

leslii
3. dub 2023

@laiila já dnes 3 den zpoždění

lencaa11
3. dub 2023

@leslii super ☘️☘️💜

leslii
3. dub 2023

@lencaa11 moc děkuji, uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, zítra na krev💐❤️

laiila
autor
3. dub 2023

@leslii bezvaaaa, já dnes druhý den spoždění, tak jestli to vše klapne, tak budeme mít doma vánoční miminka 🙂 A na krev tě poslal tvůj doktor nebo jdeš sama?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru