Delší cyklus, změna chutí, pnutí v prsou. Jsem těhotná?

jitulindaj
30. črc 2012

ahoj všichni, věřím, že je tu mnoho zkušených těhulek a snažilek, proto bych ráda znala Vaše názory 😵
Vždy jsem mívala velice pravidelný cyklus přesně 28 dní. poslední cyklus se mi protáhnul až na 35 dní. V tomto cyklu jsem měla ovu (na základě hlenu a pohmatu na čípku) 17.-18.den.(samozřejmě proběhlo "plození" 😉 ) 20. den začalo veeeeeelice slabounké špinění (znatelné vždy jen na toaletním papíře-slabě růžovounké) a trvalo cca 4-5 dní. Spojené s tím bylo pobolívání v podbřišku, které také ustalo.Cca 28DC se objevilo občasné pnutí v prsou, sem tam píchnutí v podbřišku(max 2x denně). teď jsem 33DC a poslední 3 dny mám neuvěřitelnou změnu chutí - jsem(až do teď) veganka a najednou mám nepřestávající chuť na maso, jedla bych jen a jen maso!!!!!! těhu test zatím negativ...
Co vy na to? díky za názory 😉

slundo
30. črc 2012

no vypadá to velice nadějně 🙂 Samozřejmě ti to tady nikdo nepotvrdí a víme, že tělo si s náma občas pohrává, ale to jak to popisuješ rozhodně na těhu sedí . Tak ti přeju, aby to tak bylo

jitulindaj
autor
30. črc 2012

Díky za pozitiv názor, to potřebuji, to víme 🙂 .. no, zatím mě trápí ty negativní těhu testy, ale asi je skutečně brzy, že..

tera87
31. črc 2012

@jitulindaj. kamarádka taky nejedla maso a jak otěhotněla tak ho začala jíst taky měla. obrovskou chuť na něj 🙂. Tak držim pěsti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru