• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Delší cyklus, změna chutí, pnutí v prsou. Jsem těhotná?

31. července 2012 
ahoj všichni, věřím, že je tu mnoho zkušených těhulek a snažilek, proto bych ráda znala Vaše názory :dizzy_face:
Vždy jsem mívala velice pravidelný cyklus přesně 28 dní. poslední cyklus se mi protáhnul až na 35 dní. V tomto cyklu jsem měla ovu (na základě hlenu a pohmatu na čípku) 17.-18.den.(samozřejmě proběhlo "plození" :wink: ) 20. den začalo veeeeeelice slabounké špinění (znatelné vždy jen na toaletním papíře-slabě růžovounké) a trvalo cca 4-5 dní. Spojené s tím bylo pobolívání v podbřišku, které také ustalo.Cca 28DC se objevilo občasné pnutí v prsou, sem tam píchnutí v podbřišku(max 2x denně). teď jsem 33DC a poslední 3 dny mám neuvěřitelnou změnu chutí - jsem(až do teď) veganka a najednou mám nepřestávající chuť na maso, jedla bych jen a jen maso!!!!!! těhu test zatím negativ...
Co vy na to? díky za názory :wink:
30. črc 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypadá to velice nadějně :slight_smile: Samozřejmě ti to tady nikdo nepotvrdí a víme, že tělo si s náma občas pohrává, ale to jak to popisuješ rozhodně na těhu sedí . Tak ti přeju, aby to tak bylo
30. črc 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky za pozitiv názor, to potřebuji, to víme :slight_smile: .. no, zatím mě trápí ty negativní těhu testy, ale asi je skutečně brzy, že..
30. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj. kamarádka taky nejedla maso a jak otěhotněla tak ho začala jíst taky měla. obrovskou chuť na něj :slight_smile:. Tak držim pěsti :slight_smile:
31. črc 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek