Digitální těhotenský test Clearblue. Ukáže těh. před MS?

hanysek.hanysek
17. kvě 2011

Prosím o radu, zda digitální těhotenský test Clearblue ukáže těhotenství i před menstruací? I v jakém týdnu těhu jsem? Menstruaci mám dostat za tři dny, ale už 4dny mi papírkový test ukazuje těhotenství, zesilující čárky. A dnes se mi ráno zdálo, že čárka od včerejška nezesílila. Já vím, může se stát cokoliv, bolí mě břicho na menzes. Tak se chci zeptat, zda Clearblue ukáže těhotenství i dny předem tak jako papírkové testy. Máte s tím zkušenost? Zvažuji koupi, při nejhorším vyhodím dvě stovky. díky

estrellita
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek vsechny testy by mely ukazat i behem MS (pokud teda nejaka probehne) jestli je zvysene HCG, nekdo tedy muze mit MS i v tehotenstvi, ale je to mensinovy priprad. takze clearblue by mel tehtenstvi taky ukazat.
jinak bolest jako na MS je i pri tehotenstvi 😉 a ze dne na den je malo kdy videt rozil v testech, vydrz par dni, nejlepe do 1 dne po MS a pak zkus dalsi a urcite uvidis rozdil 🙂 drzim palce!

denousek
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek vydrž 🙂 vždyt si ještě před termínem očekávané ms 😉 clear blue je zbytecne drahejj!je to obchodni tah!já ho mám ale taky doma schovanej na ,,někdy,, 😀 ale to až budu vedet že jsem těhu tak spiš jen tak na památku a na vyfocení 😀 jinak když se mi před 2 měsícema zesilovali čárky a pak to ustalo tak pak slábly a bylo to mimoděložní ☹( tím tě ale nechci strašit protože tobě to už ukazuje před termínem MS 😵 takže se hod do klidu a vydrž aspon 2 dny netestovat a pak to porovnej 😉 před termínem ms se nemá testovat z důvodu samovolného potretu..kolikrát je žena těhotná a ani o tom neví a mimi odejde jen se spožděnou ms...takže vydrž prťka vydrž 😉 držím pěsti 😵
j jinak clear blue má citlivost 25ml/UI jako kazdy test i když jsou ted na trhu populárnější a žádanější s citlivostí 10ml/UI...napč mamatest 10 🙂 je to o něco citlivější .. držím pěsti moocc!!

terinka212
25. črc 2022

4 dny zpoždění 😁