• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Digitální těhotenský test Clearblue. Ukáže těh. před MS?

17. května 2011 
Prosím o radu, zda digitální těhotenský test Clearblue ukáže těhotenství i před menstruací? I v jakém týdnu těhu jsem? Menstruaci mám dostat za tři dny, ale už 4dny mi papírkový test ukazuje těhotenství, zesilující čárky. A dnes se mi ráno zdálo, že čárka od včerejška nezesílila. Já vím, může se stát cokoliv, bolí mě břicho na menzes. Tak se chci zeptat, zda Clearblue ukáže těhotenství i dny předem tak jako papírkové testy. Máte s tím zkušenost? Zvažuji koupi, při nejhorším vyhodím dvě stovky. díky
17. kvě 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek vsechny testy by mely ukazat i behem MS (pokud teda nejaka probehne) jestli je zvysene HCG, nekdo tedy muze mit MS i v tehotenstvi, ale je to mensinovy priprad. takze clearblue by mel tehtenstvi taky ukazat.
jinak bolest jako na MS je i pri tehotenstvi :wink: a ze dne na den je malo kdy videt rozil v testech, vydrz par dni, nejlepe do 1 dne po MS a pak zkus dalsi a urcite uvidis rozdil :slight_smile: drzim palce!
17. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanysek.hanysek vydrž :slight_smile: vždyt si ještě před termínem očekávané ms :wink: clear blue je zbytecne drahejj!je to obchodni tah!já ho mám ale taky doma schovanej na ,,někdy,, :grinning: ale to až budu vedet že jsem těhu tak spiš jen tak na památku a na vyfocení :grinning: jinak když se mi před 2 měsícema zesilovali čárky a pak to ustalo tak pak slábly a bylo to mimoděložní :frowning2:( tím tě ale nechci strašit protože tobě to už ukazuje před termínem MS :dizzy_face: takže se hod do klidu a vydrž aspon 2 dny netestovat a pak to porovnej :wink: před termínem ms se nemá testovat z důvodu samovolného potretu..kolikrát je žena těhotná a ani o tom neví a mimi odejde jen se spožděnou ms...takže vydrž prťka vydrž :wink: držím pěsti :dizzy_face:
j jinak clear blue má citlivost 25ml/UI jako kazdy test i když jsou ted na trhu populárnější a žádanější s citlivostí 10ml/UI...napč mamatest 10 :slight_smile: je to o něco citlivější .. držím pěsti moocc!!
17. kvě 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek