Do kolika dnů dorazila menstruace po utrogestanu?

9. května 2017 
milé snažilky, které berete utrogestan, do kdy Vám dorazila ms po dobrání? já brala napřed jen utr. 12-24. ale ms vždy dorazila 20.DC, ted mi dr. dal clostilbegyt 5-9 a utrogestan 16.-24. dneska je to 30.DC a ms nikde, na mamatestu vidím slabounkého ducha (skoro neviditelný) Díky za jakýkoliv příspěvek a zkušenost. Pavla
4. čer 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ms po utrogestanu brala jsem 17-25dc dorazila do 2-3 dnů po vysazení bez ohledu na to jestli jsem brala či nebrala clostilbegyt. akorát když jsem měla cystu z clostilu tak přišla o další cca 3 dny později. takže cca 5 den po vysazení clostilu. a ducha nepatrnýho na TT jsem taky měla. prý to může dělat i cysta,že je TT falešně pozitivní .
4. čer 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Brala jsem 15-25DC a po vysazeni prisla 4.den (29DC)
4. čer 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prvni mesic mi ms prisla cca za 10dnu a druhy mesic uz nedosla drzim palce....jinak udelej jiny test mamatest je hodne nespolehlivy co ctu a bohuzel i z me zkusenosti....kdyz jsem nebyla tehu tak duchove a kdyz jsem byla tak absolutne nic ani naznak a to ani ve chvilce kdy na jinem testu byla dalnice jako blazen
4. čer 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Do druhého dne po vysazení...
4. čer 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do 3 dne po vysazení
5. čer 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky užívám utrogestan už 2 měsíc. Poprvé jsem to dostala o 4 dny dřív a teď 1 den zpoždění. Tak snad se zadaří. Momentalně 3dny trpím nechutenstvím a je mi občas na zvracení, ale zatím se držím. Ci myslíte že by ?
21. dub 2015 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky první mesic oddobrani utrogestannudorazila ms 3 den a ted uz od dobrání 5den a ms nikde dorazí jeste mám práveproblem abych ms dostavala
3. únor ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě taky čekám, kdy dorazí, dobrala jsem ho ve čtvrtek nebo v pátek, v sobotu PMS jak vyšitý, v neděli taky. MS nikde, a to je úterý, testy bílé. Doufám, že MS dorazí (nebo ať nedorazí, ale ať mám 2 čárky na testu ), mám s MS dost problém, sama od sebe mi nedojde bez léků. Před utrogestanem jsem mívala napsanou Proveru, a s tou to myslím bylo OK.
9. kvě v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek