Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Domácí krevní test

katamarna
4. únor 2018

Ahoj holky,dělala jsem si dva mamatesty,první slabší dušík,po 3dnech silnější...a dnes těhu test krevní..mrkněte na to a písněte 🙂děkuji

priefi
5. únor 2018

@katamarna chtelo by to kvalitnejsi foto 😉

deli_lah
5. únor 2018

Ne že bych s tím měla osobní zkušenost, ale už jsem o tom někde četla a krev by se neměla dostat až tak nahoru. zřejmě jí tam bylo moc...

patmouse
5. únor 2018

Na tech papirovych nevidim nic ani v tom negativu. Na krevnim neco ano,ale skt by to chtelo lepsi fotky.

katamarna
autor
5. únor 2018

Holky tady druhé footo,ted jsem se byla objednat na gyndě,půjdu k tomu doktorovi poprvé,kolik si mám nachystat peněz?

priefi
5. únor 2018

@katamarna Zalezi kolik si Tvuj dr.uctuje za jednorazove zrcadla, jinak bys nemela ted platit nic, vse hradi zdravotni pojistovna.

priefi
5. únor 2018

@katamarna jinak co se testu tyce, je tam prilis krve, tezko rici, zda tam opravdu jsou dve carky, ktere znamenaji tehu, nebo chyba z duvodu vetsiho mnozstvi krve. Kdy mas termin ms?

renuliena
7. únor 2018

@katamarna drzim palecky, ať vše dobře dopadne, dej nám vědět 😉

ptacatko01
7. únor 2018

Na prvním upravené foto něco málo vidím. Je to hodně brzy testuj ob den. S krevním testem nemám žádné zkušenosti. Přikládám své testy, první nahoře je 14. den po ovulaci a poslední 20. den po ovulaci.

Sem začni psát odpověď...

Odešli