Dotaz - 5 dní zpoždění, test negativní. Co se děje?

maggieeee
23. bře 2021

Ahoj. Mám jen dotaz... měla jsem nechráněný styk, ale cca dva dny po MS, což považuji za téměř nemožný čas pro otěhotnění. Dnes už pátý den den čekám, MS nikde a test stále negativní. Už mám obavu, aby nebylo něco blbě. Zítra jdu k doktorce, ale jsem už skutečně nervózní, tak mě napadlo, že třeba některá budete mít nějakou zkušenost. Mimčo by bylo totálně neplánovaně, navíc svobodná matka, ale nechala bych si ho.. to jen pro doplnění. Myslím, že už by (po takové době, kdy k sexu došlo) dnes mělo být něco vidět. Mám strach, co se děje.. většinou to mám přesně. Děkuju za případné rady a pochopení. Díky.

lidija1234
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronikanj
23. bře 2021

Hele, nejsem doktor ani nemam nejake prevelike zkušenosti, ale po 5 dnech zpozdeni, by ti test uz dve čárky ukázal. Tak se spis hod do klidu, jestli to meskani neni stresem.

maggieeee
autor
23. bře 2021

@veronikanj Ve stresu jsem teprve od včerejška. Děkuju, taky si myslím, že už by to bylo vidět. Bude to třeba z nachlazení, paní doktorka mi řekne. Pěkný den přeji. 🙂🙂

haskre
23. bře 2021

@maggieeee myslim si ze tehotenstvi se muže vyloučit pokud nebyl sex ještě později...to by už test něco ukazal,muže být cysta nebo jen proste zpoždění to se občas stane 🍀

maggieeee
autor
23. bře 2021

@haskre Děkuji za reakci.☺️🍀

keksik002
23. bře 2021

@maggieeee at to bude jakkoliv drzim pesti aby to bylo dle tvych predstav. Dej vedet jak jsi u doktorky dopadla 🍀

supermatka
24. bře 2021

@maggieeee ahoj, myslím že můžeš být v klidu 5dni vynechání už by test měl ukázat minimálně náznak. Každopádně dej vědět jak jsi dopadla. Držím palce ať je to tak jak si přeješ ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru