• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá čárka na testech se udělala jinde, než má být

27. srpna 2011 
@steelska Jo, já to taky dělám, že testuju odpoledne a pak si klepu na čelo :grinning: :grinning: Tak vydrž do zítřka do rána a zkus testnout znova, budeš moudřejší :wink: Zítra jdu testovat taky, tak snad nám to vyjde!!
26. srp 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neni rozpita je slaba a rovna
26. srp 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foaji :nak se mi nechce zobrazit co jsi psala
26. srp 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz ono to bylo na druhe strane :grinning: ja uz testit tet nebudu pockam zmerim teplotu
26. srp 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steelska Tak co řekla teplota? :wink:
27. srp 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foaji :37,1 :slight_smile: co ty co testik?ani nevim jak jsem na tom :slight_smile:
27. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steelska Tak to si myslím, že je na těhu dobrá teplota :wink: A jak budeš pokračovat? Budeš ještě testovat nebo půjdeš k mudr?? :slight_smile:
Testík mě moc nepotěšil, musela jsem ho všelijak natáčet a pak jsem tam viděla slabulinkou čárečku, jsem ale 9DPO, tak uvidíme, co bude dál..asi v pondělí budu testovat znova. Každopádně už 3. den je mi šíleně špatně :zipper_mouth:
27. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foaji :ja jdu v pondeli k mudr ale uz testovat nebudu jen merit ale na tehu to nevidim :frowning2: boli me silene podbrisek :frowning2:
27. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steelska Třeba budeš u mudra mile překvapena :wink: Ta teplota vypadá nadějně a máš už velké zpoždění ms.. Určitě dej v pondělí vědět :wink:
27. srp 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foaji :Dam schvalne zmerim zase teplotku rano treba se jeste zvedne :slight_smile:
27. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek