Druhá čárka na testech se udělala jinde, než má být

rumpralinka
23. srp 2011

Zdravím 🙂 koupila jsem si v lékárně GS mamatest 10 od MS mám zpoždění 3-5 dní včera jsem si dělala jeden test a dnes druhý, ale vyšlo to stejně kontrolní čárka byla na obou testech tam kde má být a druhá se mně udělala jinde než by měla být. Dá se říct že až přímo u té vatičky co nasává tu moč... Tak se chci zeptat jestli jste se s tímto někdy setkaly? Popř. co by to mohlo pro mě znamenat. Nebo jestli je to u tohoto testu normální, zatím nemám moc zkušeností s těhu testy. Předem Vám děkuju za odpověď 🙂

foaji
26. srp 2011

@steelska Jo, já to taky dělám, že testuju odpoledne a pak si klepu na čelo 😀 😀 Tak vydrž do zítřka do rána a zkus testnout znova, budeš moudřejší 😉 Zítra jdu testovat taky, tak snad nám to vyjde!!

steelska
26. srp 2011

ale neni rozpita je slaba a rovna

steelska
26. srp 2011

@foaji :nak se mi nechce zobrazit co jsi psala

steelska
26. srp 2011

uz ono to bylo na druhe strane 😀 ja uz testit tet nebudu pockam zmerim teplotu

foaji
27. srp 2011

@steelska Tak co řekla teplota? 😉

steelska
27. srp 2011

@foaji :37,1 🙂 co ty co testik?ani nevim jak jsem na tom 🙂

foaji
27. srp 2011

@steelska Tak to si myslím, že je na těhu dobrá teplota 😉 A jak budeš pokračovat? Budeš ještě testovat nebo půjdeš k mudr?? 🙂
Testík mě moc nepotěšil, musela jsem ho všelijak natáčet a pak jsem tam viděla slabulinkou čárečku, jsem ale 9DPO, tak uvidíme, co bude dál..asi v pondělí budu testovat znova. Každopádně už 3. den je mi šíleně špatně 🤐

steelska
27. srp 2011

@foaji :ja jdu v pondeli k mudr ale uz testovat nebudu jen merit ale na tehu to nevidim ☹ boli me silene podbrisek ☹

foaji
27. srp 2011

@steelska Třeba budeš u mudra mile překvapena 😉 Ta teplota vypadá nadějně a máš už velké zpoždění ms.. Určitě dej v pondělí vědět 😉

steelska
27. srp 2011

@foaji :Dam schvalne zmerim zase teplotku rano treba se jeste zvedne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru