Druhá čárka na testech se udělala jinde, než má být

Zdravím 🙂 koupila jsem si v lékárně GS mamatest 10 od MS mám zpoždění 3-5 dní včera jsem si dělala jeden test a dnes druhý, ale vyšlo to stejně kontrolní čárka byla na obou testech tam kde má být a druhá se mně udělala jinde než by měla být. Dá se říct že až přímo u té vatičky co nasává tu moč... Tak se chci zeptat jestli jste se s tímto někdy setkaly? Popř. co by to mohlo pro mě znamenat. Nebo jestli je to u tohoto testu normální, zatím nemám moc zkušeností s těhu testy. Předem Vám děkuju za odpověď 🙂
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
foaji
26. srp 2011
@steelska Jo, já to taky dělám, že testuju odpoledne a pak si klepu na čelo 😃 😃 Tak vydrž do zítřka do rána a zkus testnout znova, budeš moudřejší 😉 Zítra jdu testovat taky, tak snad nám to vyjde!!
steelska
26. srp 2011
ale neni rozpita je slaba a rovna
steelska
26. srp 2011
@foaji :nak se mi nechce zobrazit co jsi psala
steelska
26. srp 2011
uz ono to bylo na druhe strane 😃 ja uz testit tet nebudu pockam zmerim teplotu
foaji
27. srp 2011
@steelska Tak co řekla teplota? 😉
steelska
27. srp 2011
@foaji :37,1 🙂 co ty co testik?ani nevim jak jsem na tom 🙂
foaji
27. srp 2011
@steelska Tak to si myslím, že je na těhu dobrá teplota 😉 A jak budeš pokračovat? Budeš ještě testovat nebo půjdeš k mudr?? 🙂
Testík mě moc nepotěšil, musela jsem ho všelijak natáčet a pak jsem tam viděla slabulinkou čárečku, jsem ale 9DPO, tak uvidíme, co bude dál..asi v pondělí budu testovat znova. Každopádně už 3. den je mi šíleně špatně :-x
steelska
27. srp 2011
@foaji :ja jdu v pondeli k mudr ale uz testovat nebudu jen merit ale na tehu to nevidim 😞 boli me silene podbrisek 😞
foaji
27. srp 2011
@steelska Třeba budeš u mudra mile překvapena 😉 Ta teplota vypadá nadějně a máš už velké zpoždění ms.. Určitě dej v pondělí vědět 😉
steelska
27. srp 2011
@foaji 😃am schvalne zmerim zase teplotku rano treba se jeste zvedne 🙂
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další