Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět x-) Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce
musilka
21. lis 2007
poleva nemusím já mám na poště dneska k vyzvednutí balík s ovu testama a jsou u toho i těhu testy takže doma čůrnu 😃 ale nevim no je to hodně divný.
poleva
21. lis 2007
tak tak 😃
musilka
21. lis 2007
teda vy mi dáváte tak já teda jdu pěšo do lékárny no....
musilka
21. lis 2007
taky se mi nechce čekat až do tří 😃
ditulin2autor
21. lis 2007
Musilko, to vypadá nadějně!!!
Já mmám mrchu dostat zítra, já jsem po Ketu 😎
lauritka
21. lis 2007
ditulin a ktory den po KET si ?
claria11
21. lis 2007
Ahoj lauritka v ktorej lekarni dostať ten mamatest?
lauritka
21. lis 2007
claria maju ho skoro vsade. su tam dva pruzky v jednom teste. taka cerveneakrabicka.
ditulin2autor
21. lis 2007
dnes jsem 11. den.
claria11
21. lis 2007
ďakujem lauri, tak snáď ukáže tie vytúžené dve // ale ešte si budem musieť pár dní počkať :-|
lauritka
21. lis 2007
ditul ale ked si videla slabu ciarku, tak aj to je nadej x-) ja zajtra skusim zase. to bude 13. den po ET. claria a ty si ako na tom ?
claria11
21. lis 2007
no ja testnem asi najskôr v nedeľu, neviem prečo ale mám pocit,že tento mesiac by to možno vyšlo... taký ciťák 😉
Mala som na 4DPO pokles, tak možno sa tam niečo uhniezďovalo.... :-N
lauritka
21. lis 2007
mas grafik claria ?
claria11
21. lis 2007
mam,ale musím ho poslať, tak ho dám ku ostatným... 🙂
jankatr
21. lis 2007
http://www.emimino.cz/pages/story/3690

Holky někdo se tu ptal na tu hladinu hCG - tak tady je to docela hezky rozepsáno. Tech 109 na 13. den po embryo transferu si myslím že docela ujde. Záleží na tom kdy se embryo uhnízdilo a kdy začalo hCG vůbec produkovat. Na tt je potřeba tak min. 20-25 (podle citlivosti testu)
poleva
21. lis 2007
no musilka ako ???
musilka
21. lis 2007
já se holky prostě bojím že budu zase zklamaná nevim co mám s tím dělat.
poleva
21. lis 2007
poradte musilke !
musilka
21. lis 2007
poleva mizim domu snad všechno vyjde jak má zítra ti písnu IP pá
poleva
21. lis 2007
dobre budem čakať !
ditulin2autor
21. lis 2007
Musilka: zklamani se taky bojím...ale musíme bojovat dál...nic jiného nám nezbývá :-|
lauritka
21. lis 2007
dit a kedy mas ist na krv?
ditulin2autor
21. lis 2007
Já jdu k dr v pondělí. Naštestí to ani nestíhám vnímat...máme už doma 16,5 měsíčního ďáblíka. Takže mi to aspoň utíká. ale ten strach ze zklamání je velký. Už minulý měsíc jsme byli natěšeni a pak nic :-S
juzinka
22. lis 2007
Ahojte kočky, prosím poraďte mi som 9 dní po ovulácii teplotka sa mi drží na tých 37,0-37,1. Včera som to len tak zo zvedavosti testla a po dlhšej dobe tam bola slabulinká, fakt slabulilinká čiarka, ale videl ju tam aj môj synček aj manžel. Robila som to z ranného moču. No a dnes som to zopakovala použila som opäť ranný moč a tehot.test- GS MAMATEST píše citlivosť menej ako 20ml.U./ml a vôbec nič 😞 . Tak nebiem. Som z toho strašne smutná. Viem, že je to skoro, ale som strašne nedočkavá. Čo vy na to?
ditulin2autor
22. lis 2007
Ahoj, no já ti neporadím....mám chaoz ve svém testování 😃 radím počkat..i když vím, že to jde těžko 😉 a jak citlivý byl ten první test?
lauritka
22. lis 2007
juzin ja som tiez robila mamtest. v utorok to bolo ledva viditelne po limite a len ked som natocila na svetlo, ale dnes uz ich pekne vidim :-N
inac som 15den od oplodnenia in vitro a az teraz ich vidno volnym okom. skus testnut este raz zajtra rovnaky test, 🙂
ditulin2autor
22. lis 2007
tak to je super!!!! vypadá to , že jsi těhule 😃 Já jsem dnes 12. den , tak nevím jeslti zkoušet nebo ne testovat znova.
lauritka
22. lis 2007
ditulin skus rano neboj sa 🙂
juzinka
22. lis 2007
Písalo tam opisujem z príbalového letáku : HCG v moči tehotných žien je možné stanoviť pri koncentrácii 25mlU/ml, (alebo 10mlU/ml). Presnisť a spoľahlivosť je veľkou prednosťou tohto testu. Test sa volá Baby test od firmy Interpharm, bol to testík v tej kazetke nie strip. A ešte tam písalo,že 2 dni pred menzesom no a to ja ešte som dnes 4 dni. Som z toho šušu. 😢 .
juzinka
22. lis 2007
Ďakujem Vám kočky ja sa tak bojím, že zasa nič.

Začni psát odpověď...

Odešli