Druhá čárka velmi slabá. Můžu být těhotná?

anka.
27. črc 2007

Ahoj holky, dneska jsem si jen tak (já vím, že by se to nemělo 😒) udělala test a ukázala se mi hrozně slaboulince druhá čárka, jsem 4 dny před MS, myslíte, že by to mohlo být těhotenství? Díky Anka

ljd
6. srp 2007

zzdenka: každá máme HCG jinak silný a nárust jiný, takže je možný že se čárka ukázala slabá a pokud si neměříš BT je dost možné, že ovu přišla později a tím pádem mešká MS míň než si myslíš a proto je čárka slabá...dokonce existují i těhulky které podle testu nepoznaly že jsouv tom a poznal to až dr.podle krve, takže se jim HCG do moči nevylučoval vůbec...takže tím pádem těhu určitě můžeš být 😉 🙂

heiley
7. srp 2007

ahojky ljd: zaujala me tvoje odpoved pro zzdenku, proto mam na tebe otazku... ja jsem dneska 33DC, pritom cyklus mivam pravidelny 28D. testovala jsem vcera a behem dne a dneska rano a testy negativni. Teda mam pocit, ze tam je hoooooodne slaby naznak druhe carky, ale spis to prikladam sugesci 🙂 To jak jsi psala, ze existuji tehulky, ktere z testu nepoznaly ze jsou v tom, tak to se opravdu muze stat? Uz mam za sebou jedno nepodarene tehotenstvi a tenkrat se mi druha carka ukazala.

ljd
7. srp 2007

heiley: ano už bylo hodně případů že se druhá čárka neukázala a těhu poznal až dr z krve, ale jsou i případy kdy to dr. poznal z krve až za dva měsíce a dotyčná tedy vůbec nevěděla že je těhotná 😉 takže žje dost možné že i u tebe se jedná o těhu, ale lepší by bylo zajít k dr. a řešit to s ním 😉

heiley
7. srp 2007

ljd: dekuju 🙂 jj, ja bych rada resila s Dr. 🙂, ale ma dovcu a bude az v pondeli, tak to musim vydrzet... snazime se 11 mesicu, byla jsem tam minule pondeli na hormonalnim profilu a mela jit 3DC na dalsi odbery, jenze "mrska" nikde.... Premyslim, jestli jeste nemam zmenit znacku testu.... a testnout jeste jednou..

ljd
7. srp 2007

heiley tak zkus a uvidíš...chytřejší asi budeš až s dr. 😉

heiley
7. srp 2007

ljd: diky 🙂 mas pravdu... 🙂 nebo dorazi "potvora" 🙂

ljd
7. srp 2007

přeji ti aby ne a bylo mimi 😉

heiley
7. srp 2007

ljd: dekuju 🙂

anka.
autor
27. srp 2007

Ahoj holky, pro ty, které by četly tuhle diskuzi (samy třeba ve stejné situaci) chci jenom dodat, že v mém případě to dopadlo tak, že těhotná JSEM!!! Už mám za sebou i ultrazvuk, takže je to jisté... čili HAPPY END 😀 mějte se fajn papa anka.

krista
27. srp 2007

To je fajn Anka, gratuluji 😵

campi
29. srp 2007

A nevite, co znamena, kdyz je misto druhe carky barevny pouze okraj papirku? Je tam tak 3mm dlouha čárečička... Jedná se o mamatest, 5 dni pred ocekavanou pravidelnou ms. Asi je jeste brzy, ze?

iviatko
29. srp 2007

ja mam tiez problem, mrchu cakam okolo 30.8 vcera som vecer testovala... a takyto test mi vysiel 😖 http://blog.sme.sk/blog/928/102466/100006.jpg

iviatko
29. srp 2007

campi, asi ti vysiel tak ako mne...ze?

krista
29. srp 2007

Teda holky to vůbec nevím, určitě bych zkusila nový testík 😉

iviatko
29. srp 2007

mna uz porazi z tych testov :D ale mam objednane cez net, tak uvidime...ale cakat este 2 dni, uff

krista
29. srp 2007

Iviatko tak si kup obyč v obchodě a ty meškáš nebo ještě ne?

iviatko
29. srp 2007

zajtra mi maju prist, tak uvidime. Obycajny som si uz robila, ale to sa mi zdal tiez len tien... asi sa musim trochu ukludnit a pockat par dni.

krista
29. srp 2007

No už teda meškáš MS nebo ještě ne????? To je docela rozhodující, pokud tam ta čárka být má tak bude jen sílit 🙂 Držím palce 😵

iviatko
29. srp 2007

no, este nie, mne chodia vselijako, ale minuly mesiac som mala 30.7 🙂 tak cakam aj teraz tak nejak

poletucha
29. srp 2007

iviatko-to vypadá nadějně, já tam teda čárku vidim 😉

krista
29. srp 2007

Iviatko tak to je dobrý, uvidíš sama, ono obvykle pár dní před MS nelze očekávat hned tlustice 🙂

iviatko
29. srp 2007

dik baby, musim na to nejak prestat mysliet, uvidime teda... dufam, ze sa bude uz len zviditelnovat. Dik

krista
16. srp 2009

sundae • Včera ve 23:43
Zajimalo by me, jakou mate zkusenost se "stinem" - druhou, extremne slabou carkou na tehu testu: cetla jsem, ze se jedna nekdy o "evaporacni carku", tzn. zvyrazneni jen po uschnuti moci a falesnou pozitivitu. Ja jsem 23 DC, asi 12 DPO a nevim, jestki se muzu pomalu zacit radovat nebo to brat spis s rezervou..

mlzika • 20tt • Dnes v 07:25
Myslím, že se můžeš pomaličku začít radovat. Ve většině případů je i slabounká čárka platná. Zkus znovu další den, jestli sílí. Objevila se do limitu, nebo až po?
Já jsem měla zpočátku taky čárku slabounkou. Ale jednou, na testu 7days, se mi objevila slabá i přesto, že jsem těhotná nebyla.

cabalkova • snž • Dnes v 07:31
sundae... taky zalezi na tom, jak mas test citlivy, na testech s citlivosti 10 se druha slaba carka objevuje pomerne casto. Zkus GS mamatest s citlivosti 20, ten jeste nikdy nikoho nezklamal a kdyz tam bude, byt tenoucka, muzes jit koupit sampicko (nealko).

sundae
16. srp 2009

Diky za odpovedi, holky.

mlzika: carka byla az po limitu (asi 30-40 min?, mozna i dele). Je to test intex (pouziva se v nemocnicich)...

cabalkova: citlivost ma byt 20. Carka byla hodne tenoucka a po limitu. Ja bydlim v cizine, tak mozna mamatest nesezenu. Maji tady napr. Clear Blue - ale ten az zase tak 100% neni, co?

Ted jsem prave zkusila dalsi a po 15 min je neg. Asi zajedu koupit jinyou znacku. Ma to cenu vubec zkouset takhle brzo behem dne? Popada me testovaci manie, vsak to znate 🙂...

bettyna84
16. srp 2009

sundae: nechci ti kazit radost, já jsem jednou zkoušela test a měla jsem falešně pozitivní // cca 10 minut po limitu, bylo to právě to, že test uschl a ta druhá čárka se objevila hodně zřetelně (- ale těhotná jsem nebyla a ani žádný jiný test, dokonce stejné značky další den ráno, mi už druhou neukázal). Držím ale palce, aby to nebylo falešně pozitivní!

kkamca
16. srp 2009

sundae:--------CLEAR BLUE--je suprovej..Aspon teda mě tehdy ukázal těhu dost brzy.. 🙂

sundae
16. srp 2009

Tak dnes opet po asi 45min stin...googlovala jsem a nasla, ze slaba pozivita muze byt nekdy i pri ovulce nebo cyste...sice teda nevim, jak by to mohlo byt mozne, ale na jednom ceskem webu to psali..
Jinak nektere PA radi verit pozitivnim testum po pul hod. - pry je pravdepod. tehu stale hodne vysoka, vetsi nez fales. pozitivita. No, zni to optimisticky, ne? Kez by to tak vazne bylo..

betty: dik za zkusenost. Prozatim to budu brat s rezervou. Tobe hodne stesti!

kamco: pristi teda bude Clear Blue 😉 Ja s nim nemam moc dobrou zkusenost u ovulac. testu. Investovala jsem i do digital. a celkove jsem mela pocit, ze je malo citlivy a nekdy bych ovu nezaregistrovala. Vyzaduji na nem ranni moc, pritom LH se vylucuje az tak k poledni, rano se teprve zacina syntetizovat..

kkamca
16. srp 2009

sundae:já používám ovulační testy úplně obyčejné...co koupim tady na konovi a sem max.spokojená

Na ten clear blu jsem tehdy dostala doporučení,že když mi to žádný jiný test neukáže tak tenhle jo..a taky že ukázal..Byl teda poměrně drahej!!Ale během chviličky..podotýkám,že jsem test dělala odpoledne--tak byli během minuty ukázkové \\ čárky 🙂 Dodnes ho mám schovaný 🙂

Za to ted to nějak nevychází.. ☹
Hodně stěstí at najdeš opravdové 2 čárky.. 😵 😵

sundae
16. srp 2009

Kamco: Clear Blue uz mam na nakupnim listku 🙂 to zni tak pozitivne, skoro jako reklama..kolikaty den jsi testovala?
Jinak samozrejme moc a moc drzim palce do druheho mimca. Zkouseli jste tomu nejak pomoct napr. kotvicnikem, Mojziskou apod.?

kkamca
16. srp 2009

sundae: jéžíš to sem nechtěla..aby to znělo jak reklama.. 🙂
Jinak kotvicník neznám..Mojzišovu metodu vim..ale nedělám .A za fyzioterapeutkou-tem..na to neni peníz
Tak kapu jeřáb ptačí,dojídám calibrum baby plan..a měním za listovku.Piju maliník do ovulky.Přítel vit.E a Macu tablety na spermijky.
Jak se snažíte vy dlouho?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru