Duch - 8. dnů před ms. Co myslíte?

petula.bir
1. srp 2019

Ahoj holky, mám takový dotaz.
Menstruaci mám normálně 30DC Minulý měsíc tedy 33DC - dnes jsem 23DC
Necelý týden je mi strašně špatně od žaludku až na zvracení, o víkendu se mi z ničeho nic zvedl žaludek ale naštěstí jsem nezvracela. Z neděle na pondělí se mi zdálo, ze jsem těhotná tak ze srandy jsem si včera odpoledne udělala test a vyšlo mi toto. Je to duch nebo ryska. Menstruaci mám dostat až za cca týden. Ten žaludek je šílený poslední 2.dny
Moc děkuji za názory a rady 🙂
PS: S přítelem se nesnazime necháváme tomu volný průběh, milujeme se kdy chceme a kdy máme chuť, nevím kdy jsem měla ovulaci ani nic jiného.

zikisek
1. srp 2019

můžeš být těhu a nemusíš... zkus později test a zda dostaneš MS, může to odejít s MS...taky se mi občas zvedne kufr, něco mi smrdí, najednou mi něco nechutná,co jinak mam ráda a těhotná nejsem.. je to jen honění příznaků a duchů a rádoby příznaků

denisa3101
1. srp 2019

Já takhle brzo našla // už 2x a doma mi litá 18 měsíční rarach a za měsíc a kousek se narodí další 😁 takže je to možný, pokud test bude sílit je to jasné 🙂 zkus zítra a uvidíš 😊 držím palce

marketa1218
1. srp 2019

Také tam pidi ducha vidím! Počkej jestli bude sílit 🙂. Držím palce

petula.bir
autor
1. srp 2019

@zikisek
Děkuji za názor 🙂
Ten žaludek není otázka pár dnů právě ale týden určitě, pokud za týden nebudou // zajdu si asi na gastro :D

petula.bir
autor
1. srp 2019

@denisa3101
Já jsem testovala ze srandy teď - v únoru jsem byla na revizi v 10tt ☹
U syna jsem testovala az po vynechané ms a u dcery jsem těhotenství zjistila těhotenství až 11tt+4 :D tak uvidíme 🙂

petula.bir
autor
1. srp 2019

@marketa1218
Děkuji - snad bude
Udělám test zítra 😀 jen tak pro zjištění zda test nebyl třeba vadný jak já :D
Právě zítra jdu ještě na preventivní kontrolu na gyndu :D

jalito
1. srp 2019

Ja vidím ducha uz kratce po tom, co se do mne chlap udela 😂😂

petula.bir
autor
1. srp 2019

@jalito
😂😂😂😂

monikagrol97
1. srp 2019

Tohle se mi stalo taky když jsem si udělala asi 2dny po vynechání MS. A jsem už 25tt 😁👍Hod e štěstí jestli vám to vyjde 🙂

makronka222
1. srp 2019

Nic tam neni. Zkus to za 2 dny

petula.bir
autor
2. srp 2019

@makronka222
Děkuji, udělám dnes nebo příští tyden

julinecka24
2. srp 2019

@petula.bir Ahoj dělala si test

julinecka24
2. srp 2019

Ahoj holky jsem dnes 3dpo bazalka se drží druhý den 37,2 a včera když jsem šla spát tak mi bylo nazvraceni jako sťavy jsem cítila na příznaky je ještě brzo co

petula.bir
autor
2. srp 2019

@julinecka24
Ano, dělala jsem a nic 😢
Ale mám týden do ms tak uvidíme

petula.bir
autor
2. srp 2019

@julinecka24
Ahoj, nejspis bude opravdu brzy 🙂 ale je pravda, ze ta teplota vypadá velice dobře 😍

julinecka24
2. srp 2019

@petula.bir uvidíme doufám že to vyjde s manželem se snazime rok a pul

julinecka24
2. srp 2019

@petula.bir a dělala si už test nejaky

petula.bir
autor
2. srp 2019

@julinecka24
Ahoj, dělala a nic tam není 😔

julinecka24
2. srp 2019

@petula.bir držím palečky ať to vyjde

petula.bir
autor
2. srp 2019

@julinecka24
Já jsem s přítelem rok, budeme se brát. Do Vánoc si dával pozor ale pak jsem řekla, ze by mi miminko nevadilo, ze bych byla moc šťastná a přála si ho 😂 v lednu jsem našla // a v únoru jsem šla na revizi, v březnu na další protože se to nepovedlo a od té doby nic 😔 jen PMS jako tento měsíc ☹ už to příteli ani neříkám. Jak jsem si udělala tento tak jsem mu to řekla a zas mu budu muset říct, ze ne, připadám si jako blbec 😔

julinecka24
3. srp 2019

@petula.bir mi to skoro stejný minulý rok v červenci jsme se vzali a předtím jsem dvakrát potratila 4 ledna v 8 skoro 9 týdnu jsem potratila a pak v květnu a od ty doby nám to nejde tak uvidíme dělala jsem si test a vidím slabou linkou čárku ale já ji možná vidím už asi všude pošlu a napiš mi jestli něco vidíš

mimisef
3. srp 2019

Mě se vždycky ukáže pěkný viditelný duch pár dní před ms a těhotenství ti není...já si mimi moc přeji ale končím s testováním před ms.... počkala bych raději na ms zda dorazí nebo ne a podle toho uvidíš...

julinecka24
3. srp 2019

@mimisef to znam já to měla též vidím něco na tom testu

mendywendy
3. srp 2019

Mému pidi duchu jsou 3,5 roku. Dr. Říkala, že jsou dnes testy velmi citlivé a je možné vědět dříve než brzy 😀

mimisef
3. srp 2019

@julinecka24 já už měla opravdu viditelný duchy a nic asi hold to tak před ms mám lepší testovat opravdu po spozdeni

julinecka24
3. srp 2019

@mimisef já já jsem za už 5 dpo a celý den mi je špatně před chvílí jsem zvracela tak doufám že to konečně vyjde

milujicimaminkas89
8. led 2020

10 dní do menstruace a těhotenský test

mimisef
27. led 2020

Ahojky jak se tu všem daří ?😊🍀

petula.bir
autor
27. led 2020

@mimisef
Nám super ❤️❤️❤️ Co ty?

mimisef