Duch. Můžu nějak popořit udržení?

bomo1
1. pro 2020

Ahoj holky, dneska jsem testovala a vidím ducha😃. Podle BT zatím taky dobrý, ale začalo mě dnes bolet v podbřišku a bedra, jako když se blíží MS, tak se trochu bojím že přijde a bude zase po ptákách. Můžu nějak podpořit udržení? Nějakej bylinkovej čaj třeba 😃

goovana
1. pro 2020

@bomo1 něco vidim

nase_mimi
1. pro 2020

Vidím

palja
1. pro 2020

Taky vidím. Některé holky radily ascorutin, ale zkušenost s tím nemám 🤷‍♀️ držím palce 💞🍀✊

agneska7
1. pro 2020

Neudržiš to ničím , když to má odejít odejde to , jinak dusík je pěkný 😉

michaelka91
1. pro 2020

Kyselina listová? Já měla v den, kdy jsem měla dostat MS šílený křeče a to na ně netrpím, takže jsem si myslela, že 100% přišla. Toho se zase tolik nelekej. Byl tam ten den taky duch a teď už jsem 27tt. 😄

amazonkajanik
1. pro 2020

@michaelka91 listovka je na správný rozvoj neuralni soustavy,ta na udržení nepomůže si myslím

terka80
1. pro 2020

@bomo1 jedine utrogestan nebo duphaston

amazonkajanik
1. pro 2020

@bomo1 hlavní je teď klid a pohoda. Bolest jako před ms být může,děloha začíná pracovat. Já na sobě těhu nepoznala,test jsem dělala 3dny před ms jen díky tomu,že se divně choval pes 😁 stavy,jako při pms,do toho jsem v práci tahala těžké věci. Jediné,co bylo jiné,že paradoxně zmizela bolest prsou,která se vrátila až ve 12tt
Duch je slabounky,teď tě mudr asi ještě nevezme,ale pokud projevis obavy,tak tě prohlédne a když tak něco predepise,ale sama si nic neordinuj 😉

michaelka91
1. pro 2020

@amazonkajanik pokud se plod špatně vyvíjí může se také stát, že příroda to zařídí a odejde co má. Listovka je dobrá na vývoj a podpoření těhotenství celkově, takže podle mě ničemu nevadí. Nic nezaručí udržení plodu.

bomo1
autor
1. pro 2020

No jo, nakonec to prostě dopadne tak, jak má 😃 Díky všem za reakce 🙂

amazonkajanik
1. pro 2020

@michaelka91 což to ano,ale když ji začne užívat teď,je to v podstatě pozdě,páč se doporučuje ji užívat min rok před plánovaným těhotenstvím. Když jsem ji nebrala,měla jsem jedno ZT a pár biochemek,pak jsem začala užívat,do toho duphaston na srovnání cyklu a bylo to(duphaston byl hlavně proto,že se od posledního těhu dlouho nedařilo). I přes to,že jsem byla preventivně na rizikovém,bylo celé těhotenství ukázkové,tedy až na vahovy úbytek v 5.měsíci,to se doktorce nelíbilo

bomo1
autor
1. pro 2020

@amazonkajanik
@michaelka91 Nebojte, listovku zobu v trojkombu se zinkem a vitaminem D už asi půl roku 😃

michaelka91
1. pro 2020

@bomo1 Tak to je super. Hlavně klid a pohodu a bude všechno jak má být. 😊

misu8
1. pro 2020

@palja ascorutin je dobrý v případě krvácení v těhotenství. Pokud člověk nekrvácí, nemá smysl ho brát. Alespoň tak mi to řekl lékař. Jinak třeba se předepisuje utrogestan na podporu.

madamas
2. pro 2020

Bylinkové čaje určitě ne, některé bylinky jsou na počátku těhotenství naopak škodlivé, mě gyndr. zakázal i Uro čaj ( měla jsem na začátku těhu pocit jako na náběh zánětu moč.cest). Nejlepší co pro to můžeš udělat je mít z toho radost a věřit miminku. Ono spoustu holek řekne že radovat se je předčasné, že to může odejít... já naopak zastávám názor že ,, netěšit se" případné zklamání stejně nezmírní, tak proč si tu radost ze zjištění těhu neužít 😉

bomo1
autor
2. pro 2020

@madamas to já si to užívám 😃 ty bylinkove čaje mě mrzí, neznáš nějaký který by byl vhodný už od počátku těhotenství? Normálně se ty těhotenské asi pijou až ve třetím trimestru myslím 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru